Kivičs atbild uz provokatīvu jautājumu par Skulmi un bijušo sievu

tautaruna.lv 15.jūl 2019
 
Ziedonis Pumpurs/F64 Photo Agency
Mūziķis Andris Kivičs un viņa otrā pusīte Liene Skulme aizvadītajā nedēļas nogalē sociālajā tīklā instagram paspējuši publicēt ne vien visai intīmu video, bet arī atbildēt uz sekotāju jautājumiem. Viens no tiem uzdots par viņa bijušo sievu un tagadējo mīļoto.

Svētdien mūziķis sociālā tīklā instagram "story" jeb stāstu sadaļā atbildējis uz sekotāju uzdotajiem jautājumiem. Tajos izteikts ne vien atbalsts abiem mīlniekiem, bet uzdoti arī visai provokatīvi jautājumi. "Kas tavā jaunajā draudzenē labāks nekā Madarā?" tādu jautājumu uzdevis viens no sekotājiem. Tam sekoja īsa un lakoniska atbilde: "Vienkārši es viņu mīlu!"

Ekrānšāviņš no instagram

Jau vēstīts, ka sestdien abi mīlnieki, kuri šobrīd atrodas ārpus Latvijas, publicēja video, kurā redzami kaislīgi skūpstoties. Ņemot vērā, cik daudzi izteikuši komentārus par šādu publikāciju, pāris ievietojis video, kurā dziedātājs paskaidrojis, kāpēc pāris šādi rīkojies.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Savà milas vai alkahola skurbulì bùs piemirsis ka berni jà baro katru dienu un ne ar solìjumiem bet ar reàlu un regulàru naudas sutìßanu.

15.jūlijs 2019 Atbildēt

vini abi ir slimi vajag aizliegt ar likumu par viniem rakstit

15.jūlijs 2019 Atbildēt

Vajag tomēr rakstīt, kā ir. Diemžēl Madara joprojām skaitās tam pelmenim sieva. Te ir sieva un mīļākā.

16.jūlijs 2019 Atbildēt

...Madara neatpaliek no abiem ! Kā pati sākumā atzinās ,es viņu vairākas reizes vedu pie tās viņa sirds dāmītes . Pat domādams neizdomāsi ko tāāāādu . Tālāk - viņš atnāca pie manis (tā Madara) un bija ļoti noguris .Iekrita gultā lai atpūstos . Nu vai zini ,tā vien gribas iesaukties Stulba vista .Ja bija gājējs -tad lai tinās ,bet nē ! Viņai ir vajadzīgs lupata -staigulis u.t.t. Alimentus nebija spējīga pieprasīt vairāk kā pus gadu un tagad vēl gaida atgriežamies . Prātu izkūkojusi !

tāpat kā tas Krūmiņu Kalniņu Jānis kurš runā tautas vārdā . Kur tādi rodās ?

16.jūlijs 2019 Atbildēt

Tauta ir sajūsmā, ka izcilu, inteliģentu mākslinieku pāris ir atraduši viens otru, beidzot ! Mīlestībā dzims jauna māksla un mūzika, ko jaundari liks vērtēšanai, visi uz VEF pili, uz koncertu!

16.jūlijs 2019 Atbildēt

Krūmiņu Jāni,vai Tev no pielīšanas kivičam nevajadzētu galvu biežāk mazgāt?Šie divi pseido mākslinieki jau jebkuru cilvēka izskatu un godu zaudējuši.

16.jūlijs 2019 Atbildēt

....labi ka nepateica ,....viņai krustām . Neviens neticētu ,bet šova veidotāji būtu sajūsmā ! Kaut kas nedzirdēts

16.jūlijs 2019 Atbildēt

Kivičam ar Lieni jābrauc mājās, jo dokumenti par laulības šķiršanu ir jānokārto. Dokumenti par dzīves faktiem uz rokas ir ļoti svarīgi. Mūsu valstī varbūt tas ir pats svarīgākais. Tad jau vētra norims pati no sevis.

17.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:30

Jaunākās diskusijas