Igors Krutojs ir pamatīgi apvainojies uz Laimu Vaikuli

tautaruna.lv 15.jūl 2019
 
F64
Dziedātāja Laima Vaikule aktīvi gatavojas savam jūlijā gaidāmajam festivālam "Laima Rendezvous Jūrmala". Kā zināms, festivālu Laima sāka organizēt pēc tam, kad no Jūrmalas aizgāja "Jaunais vilnis".
Vaikule atklāja, ka viens no viņas draugiem ir pamatīgi apvainojies par to, ka viņa radījusi festivālu, proti, runa ir par komponistu Igoru Krutoju.

"Igors dusmojas, jo esmu radījusi savu festivālu. Viņš bez iemesla "brauc man augumā"," pavēstīja Laima.

Viņa piebilda, ka "Jaunajā vilnī" uzstājās katru gadu, bet jaunu festivālu viņai piedāvāja organizēt Jūrmalas dome.

Komentē 9

 
Anonīms
 

kas viņam liedza turpināt JV jūrmalā, nevajadzēja vākties prom. Aizvācās ar lielu gonoru, lai ieriebtu jūrmalai. Vaikule pareizi dara, tukša vieta ilgi nepaliek. Paši taču tagad tikai ieguvēji, Sočos cits apmērs, kaut arī šarms un ekskluzivitāte zudusi. Toties festivāls pieejams jebkuram, tagad drīzāk tāds masu pasākums, lai priecē savējos. Naudas arī vairāk no tām masām nekā no 300 x5 jūrmalas apmeklētājiem. Tāpat viņiem visiem te patīk, ja jau brauc katru gadu un tusējas. Pašam laikam lepnums neatļauj.

15.jūlijs 2019 Atbildēt

Žēl vienīgi, ka Jūrmalas dome aizmirsusi pateikt Vaikulei, ka Jūrmala joprojām atrodas Latvijā un tajā dzīvo arī latvieši, tāpēc būtu labi, ja viņa savos Jūrmalas šovos runātu arī latviski - Latvijas valsts valodā nevis tikai krieviski. Nu nav te Krievija!!! Un lūdzu nevajag attaisnoties ar to, ka uz pasākumu nāk Krievijas tūristi, kas te vasarā atpūšas. Arī Anglijā, Vācija, Francijā daudzi krievi iet uz pasākumiem, bet tāpēc jau tur nevada pasākumu krieviski!

15.jūlijs 2019 Atbildēt

Vaikulejau visus savus labakos gadus pavadīja Krievija un piespeleja JV. Tā kā viņa savu nacionālo identitāti sen zaudējusi. Tikai Jurmalas donei bija jānosaka, ka viņa nav viesorganizātore un tapēc jāievēro valsts likums, Droši baidās, ka nebūs klausītāju kas saprot valsts valodu

15.jūlijs 2019 Atbildēt

Piekrītu

15.jūlijs 2019 Atbildēt

Jūsu komentārs ir pilnīgi bezjēdzīgs, jo festivāls tiek vadīts divās valodās - gan latviešu, gan krievu. Tieši tāpēc tam ir divi vadītāji. Iespējams, noskatoties kādu fragmentu no festivāla, to nepamanījāt - vai arī Jums streiko atmiņa.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Vaikules festivālā daudz tiek runāts krieviski, ir ne tikai tas, ka vismaz puse publikas ir krievi, bet arī tas, ka tajā vienmēr piedalās liels skaits Krievijas mūzikas zvaigžņu, kā arī dziedātāji no citām valstīm, kuri nesaprot latviešu valodu, bet toties runā un saprot krieviski. Tāpēc šo dziedātāju (vai grupu) pieteikšana krievu valodā (līdzās latviešu) ir arī elementāra cieņas izrādīšana viņiem.

16.jūlijs 2019 Atbildēt

ja tas gan galig ahujeli aizmirsisu kur maita dzimsui ka te joprojam ir LATVIJA JOPTVAIJ BET NU VECUMS DARA SAVU SMAZDENU BIRST PA OTRU GALU

16.jūlijs 2019 Atbildēt

...pretīgs video..nafig man kkas jāzin par visiem šitiem Krievijas satelītcilvēkiem...vajag viņiem uztaisīt kkādu pašiem savu speciālo internetu, tad tajā tad arī paši savā zupā lai tad arī vārās...

15.jūlijs 2019 Atbildēt

bet nevajag tak lasīt to, kas nav jāzina. U n kāpēc jāskatās pretīgs video? Nevajag garastāvokli sev bojāt

16.jūlijs 2019 Atbildēt

jo vairāk cilvēks zina ,jo gudrāks top

16.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:11

Jaunākās diskusijas