Atklāts rūpīgi glabāts karalienes Elizabetes II noslēpums

tautaruna.lv 6.jūl
 
DROESE/SIPA/SCANPIX
Kāda karaļnamam tuvu stāvoša persona atklājusi rūpīgi glabātu karalienes Elizabetes II noslēpumu, raksta "The Sun".

Kā izrādās, tad kopš 15 gadu vecuma katru dienu karaliene Elizabete II veic ierakstu dienasgrāmatā, kurā apkopo savas domas un visu dzīvē notiekošo. Viņas ierakstus ļauts lasīt vienīgi vīram princim Filipam.

Zināms, ka ierakstu veikšanai tiek izmantots arī koppapīrs, un viens no pils darbinieku rīta uzdevumiem ir iznīcināt iepriekšējā dienā karalienes Elizabetes II uzrakstīto informāciju.

"Viņa dienasgrāmatu ņem līdzi uz ikvienu vietu, kur dodas," norādījis anonīmais avots. Turklāt zināms, ka dienasgrāmatas atvēršanai tiek izmantota atslēga. Tās dublikāts atrodams pie karalienes personīgās sekretāres.

Zināms, ka vērtīgais dokuments nekad nav ticis pazaudēts, un tiek lēsts, ka tas Elizabetei II ir pat dārgāks par visām viņas rotām.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Anglijas karaliene ir liela gudriniece. Cik sējumu jau glabājas seifā? Lai seko vēl daudz, daudz tādu dienasgrāmatu ar atslēdziņu priekšā, kuru var paņemt rokassomiņā līdzi!

6.jūlijs Atbildēt

Tik vien? Es jau gaidīju, ka atklāsies, ka viņa nemaz nav Elizabete Otrā, bet patiesībā ir bārdainais Ojāronkulis no kaimiņu sētas. :D

6.jūlijs Atbildēt

Labi teikts

8.jūlijs Atbildēt

Uzraksti sev smadzenēs un sirdī, ne uz papīra un runā ar Dievu

6.jūlijs Atbildēt

ja jums patīk murgi,un parazītu izklaides,laipni lūdzam...

6.jūlijs Atbildēt

Bija labs

7.jūlijs Atbildēt

Vecā muļķe ,baigais noslēpums un kam gan var interesēt kāda slēptās domas -tāpat herņa vien ir -šodien domāju tā ,rīt citādi,bet nāk liktenis un noliek visu tā kā tam ir jābūt -cita lieta krāt faktus un vērtīgus ,kas var ko mainīt,bet kāda jēga ,ja tas stāv kautkur nobāzts un pēc nāves tiek celts gaismā sludināts vai nopelts.Vecenei jau prātiņš ar putniem vēl to sūdu staipa līdz ,laikam līdz mājai domu nevar saglabāt ,jāskribelē uz vietas kamēr nav pieķēris atmiņas zudums.Labi būt bagātam ,tad ne vien tādus sūdus var rakstīt no bezatbildības par visu.Ko tā tauta tā jūsmo par tiem saviem kaklakungiem ,kas tikai rij uz viņu rēķina un dzīvo opā lillā?

7.jūlijs Atbildēt

Ivars, Agris, Lelde, Baiba, sekli Jūs peldat, dupsīti var redzēt

7.jūlijs Atbildēt

Jums līdz Elizabetei, kā līdz Ķīnai rakom!

7.jūlijs Atbildēt

Baiba! Ja esi neinteliģenta un stulba, ar to nav jāplātās! Kā saka vienā latviešu lugā"Pindacīš, tu esi vien šmucig mātīt!

7.jūlijs Atbildēt

Nemīl,nemīl viņu tauta,īpaši pēc Diānas nāves. Tagad sākusi rakstīt,cik laba bijusi Diāna,cik labus monarhijas turpinātājus izaudzinājusi. Liekule!

7.jūlijs Atbildēt

Tā dienasgrāmatu būšana ir tāda slidena lieta,ko kāds var izmantot nelietīgi. Manu piemēram,bija jau pieaugušā vecumā,izlasījusi māsa un lai pazemojums būtu pilnīgs,atstājusi ierakstu,ka dienasgrāmata ir viņas rediģēta,pat paraksts apakšā. Biju satriekta par tādu cūcību un ļoti nožēloju,ka vispār tādu rakstīju. Karalienei vismaz atslēdziņa un sekretāre seifa vietā.

7.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:54

Jaunākās diskusijas