Gunta Baško par Kristapu Porziņģi: Man viņa ir mazliet žēl

tautaruna.lv 26.jūn
 
F64
Bijusī basketboliste Gunta Baško, komentējot situācijas, kurās tika iesaistīta basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis, Aivara Pastalnieka materiālā "Mēs bijām reāli forša paaudze!" izdevumā "Klubs" saka, ka viņai Kristapu ir mazliet žēl.

Uz jautājumu, kādas bija Guntas pārdomas, kad viņa uzzināja par to, kas notika ar Kristapu Porziņģi ( runa ir par izvarošanas skandālu, kurā bija iesaistīts basketbolists), Guntas pirmā sajūta esot bijis žēlums.

"Ja godīgi, man viņa ir mazliet žēl. Tāda ir pirmā sajūta. Es noteikti gribētu ticēt, ka Kristaps ir kārtīgs latviešu puika. Bet neviens jau nezina to lietu, izņemot viņus abus," pauda Baško.

Viņa pauda žēlumu arī par konfliktu Liepājā, kurā tika iesaistīts Kristaps. Baško uzsver, ka Kristaps ir ļoti slavens cilvēks, un būt slavenam ir ļoti grūti.

Jāatgādina, ka iepriekš medijos bija parādījusies informācija, ka kāda amerikāniete vaino Kristapu Porziņģi seksuālā vardarbībā.

Savukārt pēc kāda laika medijos tika publicēts video, kurā redzams, ka Porziņģis iesaistījies asiņaiņā kautiņā Liepājā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Jābeidz pelt un nievat tos latviesus -tautiešus, kas pakāpusies stingri virs vidējā tautieša līmeņa. Tas paveikts ar milzīgu darbu, ko tie "gudrie interneta prātotāji" savā šaurajā prātiņā pat apjēgt nevar. Stāvēsim stipri un atbalstīsim savus, LV līderus, visās jomās. Paldies Guntai par sapratni un reālu skatijumu uz dzīves problēmam, kas var notikt ar jebkuru no mums. Veiksmi, Tev Gunta savos turpnākajos dzīves ceļos.

26.jūnijs Atbildēt

Kāpēc prasa kaut kādas basketbola viduvējības domas par mega zvaigznes problēmu apspriest.? Kas tā tāda Baško? Ar kādām tiesībām viņa Kristapu žēlo? Ar Krisiti viss būs bumbas.

27.jūnijs Atbildēt

Basko ir Latvijas patriote,loti augstas klases speletaja,un ir daudz vairak spodrinajusi Latvijas vardu neka megazvaigzne....

27.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:39

Jaunākās diskusijas