Kivičs vēršas pie Mārtiņa Freimaņa un Valtera Frīdenberga draugiem

tautaruna.lv 19.jūn 2019
 
F64
Mūziķis Andris Kivičs sociālajos tīklos uzrakstījis savas pārdomas/vēstījumu, kas adresēts aizsaulē aizgājušo mūziķu Mārtiņa Freimaņa un Valtera Frīdenberga draugiem.

Kivičs savu vēstījumu adresē Guntaram Račam, Elitai Mīlgrāvei, Kārlim Būmeisteram, Laurim Reinikam un citiem mūzikas lauciņa pārstāvjiem Latvijā.

"Un vēl mani pārsteidz Guntars Račs, Elita Mīlgrāve, Kārlis Būmeisters, Lauris Reiniks u.c. Freimaņa un Frīdenberga tuvāko draugu un izdevēju vienaldzība par to, kas ar viņiem pēc nāves notiek publiskajā telpā.

Freimani pēc nāves izķidāja pēc pilnas programmas par visu pēc kārtas, ar Valteru tas pats. Tā īsti nezinu, ko Eiroparlamentā paveikušais Eiroparlamenta ierēdnis Kārlis Būmeisters nedēļu pēc Valtera nāves jaunu kopīgi nepaspēto gabalu publicēt var (kas starp citu ir šovbizness), bet iestāties pret debīlajiem medijiem par savu čomu nevar. Skaidrs ir tas, ka visi lien viens otram vienā vietā, lai nebūtu skandālu, nebojātos tēls (jo latviešiem galvenais, lai viss ir smuki un mierīgi), nebūtu trokšņa un viss pa mierīgo ar dzeltenajiem.


Tā kā man mana reputācija nav pārāk svarīga(es nevadu valsti un neoperēju sirdis, bet dziedu par dzīvi), tad agresīvs, uzbraucošs un tāds "kuram atkal kaut kas nepatīk" būs Andris Kivičs," raksta mūziķis.

Uz Kiviča vārdiem atbildēja mūzikas producents Guntars Račs.

" Andri, vai tas tiešam ir tas, kas tevi tagad satrauc? Tevi satrauc tas, ko mēs darām vai nedarām? Tev patiešām nav nekā cita par ko domāt? Kaut kā neticas. Negribas ar tevi tagad garās sarakstēs īpaši ielaisties, bet vai tad tu nezini veco, labo patiesību, ka lecoties ar klikšķu biznesa medijiem, tu tikai vairo klikšķus.

Respektīvi, tu strādā viņu labā, tu dod tiem iemeslu vēl vairāk tevi čakarēt un čakarēt aizgājušo piemiņu. Labākais ko mēs varam savu aizgājušo draugu labā izdarīt, ir paklusēt un parūpēties, lai viņu atstātais mantojums, viņu dziesmas un dzeja būtu visiem pieejama un netiktu aizmirsta. Jebkura manifestācija pret kāda klikšķu medija vai drukāta dzekltenā medija muļķībām, tikai vairos viņu klientu skaitu," raksta Račs.

Jāpiebilst, ka mūziķis Mārtiņš Freimanis nomira 33 gadu vecumā 2011.gada janvārī no vispārējas organisma intoksikācijas, kuras galvenais cēlonis bija akūts toksiskais hepatīts.

Valters Frīdenbergs nomira pagājušā gada oktobrī pēc ilgas cīņas ar vēzi.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Kivičs atkal apdirsās.

19.jūnijs 2019 Atbildēt

Kivič, tu esi losis pēdējais!

19.jūnijs 2019 Atbildēt

Lūdzu beidziet to teātri. Vakar facebook komentārā uzrakstiju, ka es neticu ka žurnāli un portāli bez piekrišanas tā ņem un publicē. Un kas notika? Momentā tiku nobloķēta. Un tas bija tikai viedoklis, ar jautājumu beigās-Varbūt es kļūdos? Ne apvainojumu, ne cinisma. Kas kivičam varēja nepatikt? Varbūt kāds var paskaidrot? Tādi godīguma iemiesojumi, cīnītāji par taisnību.

19.jūnijs 2019 Atbildēt

Tieši tā, Anita Kalniņa, bez piekrišanas publicē. Un, sagroza faktus un teikto. Diemžēl.

19.jūnijs 2019 Atbildēt

Ja negribētu, lai publicē sen jau būtu ko izdomājuši. Viņi speciāli grib, lai mēdiji neatslābst, tāpēc katru dienu izmet kādu jaunu ēsmu. Tas par tiem mirušajiem ir aizsardzība, lai novērstu uzmanību no galvenās tēmas- Tenerifē atstātā bardaka, un pārējiem abu cūcīgajiem gājieniem. Labākā aizsardzība uzbrukums. Visi mūziķi regulāri atceras savus līdzgaitniekus, ar piemiņas koncertiem un dziesmām. Un tas ir labi, ka cilvēks tiek pieminēts, protams ar mēru. Arī Noru Bumbieri, pat filmu uztaisija, Juri Podnieku, Edgaru Liepiņu, Ēvaldu Valteru uc. ir vērts pieminēt. Tās ir mūsu latviešu kino un mākslas leģendas. kad aiziet jauni, vēl jo skumjāk. Par ko te debatēt. Ir cilvēki ar talantu un spilgtu biogrāfiju, nevis atsaldeņi, kā šie abi, kas taisa karjeru neuzkā, uz muļkibas. Pašiem tā bail no atklātības, ka bloķe kādu kas tik ko patiesu var pateikt. Pats ar sevi pretrunā.

19.jūnijs 2019 Atbildēt

kivicam jaiet arsteties

19.jūnijs 2019 Atbildēt

Kivič, mērgli un pedofīl ! Kad Tevi liks cietumā par sava peņa rādīšanu internetā ? Arī maziem bērniem.

19.jūnijs 2019 Atbildēt

"...jo latviešiem galvenais, lai viss ir smuki un mierīgi..."

"Tā kā man mana reputācija nav pārāk svarīga..."

Tātad, ko atliek secināt? AK nav latvietis!!!

20.jūnijs 2019 Atbildēt

pedejais suuds budams, maca dzivot visai pasaulei ap sevi.

20.jūnijs 2019 Atbildēt

Nesmuki- liekat svētu mieru aizgajejiem un labakis ko varema atcerēties ir vinju muzika, Mārtiņš un Valters bija cienījami cilvēki Latvijas mūzikas zlbiznesa un netikai, tauta vinjus mileja un cienija, un turpinām to darīt, ar smaidu uz sejas ieseldzam un klausāmies vinju mūziku.

Lai vieglas smiltis šiem abiem talantīgiem muzikiem.Un daudz mīlestības vinju tuviniekiem.

Lūdzu liekat mieru,un izradat cieņu pret šiem jaukiem mūziķiem.

24.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:15

Jaunākās diskusijas