FOTO: Linda Leen pārsteidz ar šarmantu, caurspīdīgu tērpu

tautaruna.lv 16.jūn 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Dziedātāja Linda Leen sociālajos tīklos publicējusi foto, kurā viņa redzama tērpsies pavedinošā kleitā, kas lieliski izceļ dziedātājas ķermeņa aprises.

"Šodien ir tas vakars. Kad mans darbs mani tādā mērā uzlādē, ka nespēju aizbraukt mājās, pasākuma magnētiskā atmosfēra tur savos valgos.. Un tā es sēžu tepat pie Lielupes, skatos salūtu un augošo mēnesi, sūcu korporatīvo Chablis, klausos viesu čalas un 90to melodijas pārdesmit metru attālajā kņadā (šobrīd skan “Let’s come together, right now, oh yeah in sweet harmony”), pār upi tālumā aiztriecas vilciens uz Rīgas pusi un ir “nepanesamais esības vieglums"," ar domām dalās dziedātāja, publicējot arī šarmantu fotogrāfiju, kur redzama caurspīdīgā kleitā, kas izceļ mākslinieces figūru.

View this post on Instagram

A post shared by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

Linda Lezdiņ, plašāk pazīstama ar savu skatuves vārdu Linda Leen, ir latviešu dziedātāja un modes dizainere. 2000. gadā iegva "LNT Mūzikas balvu 2000" kā labākā dziedātāja. Šī paša gada 29. decembrī iznāk arī Lindas Leen debijas albums "Let's Go Insane".

Komentē 5

 
Anonīms
 

Cmuki gan!

16.jūnijs 2019 Atbildēt

Skaists sievisķìbas etalons,viegls un nesamàkslots!

17.jūnijs 2019 Atbildēt

Linda ka parasti - smuka. bet kapec tas tērps rada asociāciju ar vistu?

17.jūnijs 2019 Atbildēt

Linda vienmer ir bijusi skaista,un no skatuves maksliniecem paradijusi savu teicamo gerbsanas stilu.Bet soreiz kautka ne vis man patik,atseviskas detalas ja,bet kopuma nevisai.Mezgines un baltas,vienkarsi skaisti.

17.jūnijs 2019 Atbildēt

govs gatavā........leeeen,hujeeeeeeen.....

17.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:47

Jaunākās diskusijas