Māra Katarska beidzot komentē asiņaino kautiņu Tērvetē, kurā bija iesaistīta

tautaruna.lv 12.jūn 2019
 
facebook.com
Otrdien medijos parādījās ziņa, ka Ēģiptē vardarbībā cietusī dziedātāja Māra Katarska iekūlusies nepatikšanās Tērvetē, proti, kāda vietējā iedzīvotāja ziņojusi, ka Māra piedalījusies kautiņā un bijusi agresore. Dziedātāja komentē notikušo, raksta "skaties.lv".
Māksliniece neslēpj, ka incidents ir noticis, bet ne tā, kā visiem to apraksta šī Tērvetes iedzīvotāja.

”Dienu pirms notikuma, kuru apraksta šī sieviete, bija cits incidents, kad viņas draugi ar bomjiem smagi piekāva manus draugus. Šo informācijas daļu viņa kaut kā ir aizmirsusi,” ironizē Māra.

Arī nākamajā vakarā Māras draugi nav bijušie tie, kuri izraisīja incidentu, bet gan šīs dāmas draugi atkal uzbrukuši un viņi aizstāvējušies.

”Jā, es izdarīju kļūdu. Redzot, kā vairāki vīrieši sit manus draugus, centos izšķirt kautiņu. Skrēju, bļaustījos! Tas bija nepareizi, man vajadzēja uzreiz zvanīt policijai, ne papildus vēl riskēt ar sevi. Bet es nespēju citādāk, zinu, kā tas ir, kad esi bezpalīdzīgs un saskaries ar agresivitāti,” tā Māra.

Avots

Komentē 8

 
Anonīms
 

Nu protams mēs ticam... Nav ko locīties viss tāpat skaidrs.

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Policiju? Ha...ha............ tiem taču vienmēr bikses pilnas! un nav nekāds risinājums.Ja atzīst par cietušo, galā uztaisīs par vainīgo, tāpēc, mīļie paši tieciet galā.

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Ko vazàjies pa naktim apkart?Izskatàs ka tev tà vardarbiba ir iepatikusies.Labak ej stràdat un atdod cilveku saziedoto naudu.Vareji palikt pie tas dvieĺu galvas. Pratiña ka nav ta nebus.Tusètàja baigà.

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Katarskai bija mēnešreizes

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Prasta šalava, muslimu “līgava”. Vai tiešām vairs nav par ko rakstīt?

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Kauna nav nemaz jums, kas raksta par šādām lietām. Un vēl nosauc šo bēdīgi slaveno mergu par "Mākslinieci"! Nu jau gan laiki pienākuši! Kādā nozarē tad tā Katarska guvusi mākslinieces nosaukumu? Ir tik viens variants- un tas velk uz vissenāko profesiju, ja jau māksliniece. Rakstītājs zina!

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Nu vispār jau Tērvetē varot atrauties pa feisu pat ātrāk nekā Rojā vai Kolkā. Nelabvēlīgs rajons ar īpašu publiku, tā sacīt jāsaka.

13.jūnijs 2019 Atbildēt

Gan viena, gan otra, gan drauģeļi - visi labie un pareizie...... ja būtu Rīgā, tad noteikti tas būtu maskačkas/bolderājas kontingents...

13.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:18

Jaunākās diskusijas