FOTO: Linda Mūrniece pārsteidz ar savu jauno tetovējumu

tautaruna.lv 12.jūn 2019
 
facebook.com
Bijusī iekšlietu ministre un viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece sociālajos tīklos publicējusi fotogrāfijas, kurās parāda, ka tikusi pie jauna tetovējuma.

Jāpiebilst, ka Mūrniece jau kādu laiku ir aizrāvusies ar tetovēšanos. Viņa izvēlas apgelznot ķermeni ar dažādām latviskām zīmēm.

Nu Mūrniece atrādījusi savu jaunāko tetovējumu, publicējot bildes gan no tetovējuma tapšanas procesa, gan gala rezultātu.

facebook.com

Linda atklāj, ka tetovēšanas process nav sāpīgs.

Tikmēr komentāros cilvēki neskopojas ar komplimentiem par Mūrnieces jauno rotājumu, uzsverot, ka tas ir ļoti skaists un gaumīgs.

"Ne katram piestāv!!!!!!! Jums ļoti gaumīgi un skaisti!!!!!!!" teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka Lindas ķermeni jau rotā senas latvju spēka zīmes - jumis, pūce un zalktis.

Jāatgādina, ka iepriekš jau vēstīts par Lindas Mūrnieces tetovējumiem.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Man žēl to teikt, bet Linda sāk līdzinātes kivičpārim. Tā pēdējo laiku zīmēšanās, tāds apdullis skatiens un tie tīniskie izlēcieni... vēl tik trūkst plikai sākt fotogrāfēties. Tetovējumi nepiedien ne viņas vecuma, ne statusa dāmai, tikai vēl bojā imidžu. Sāk Izskatīties pēc slima einuha- zeka. Rādās škiršanās būs iedragājusi psihi.

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Plikai ? Jau par vēlu !!!

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Veča galīgi nojūgusies, ātrāk uz Tvaika ielu!

12.jūnijs 2019 Atbildēt
Ivo

Ak, jūs, aizspriedumainie ar aizpērno domāšanu!!! Runājat tā it kā Lindai 120 gadi.....vai jums 120! Ļoti skaisti tetovējumi un Lindai piestāv!!!

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Divi gadi atpakaļ bija raksts par to kad šai esot aizdomas kad viņas tad vel vīrs Hosams satiekās ar Skulmi , bet beigas izradijas cita Blonda žurnāliste Linda :/

13.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:02

Jaunākās diskusijas