FOTO: Aktieris Intars Rešetins pamatīgi notievējis

tautaruna.lv 12.jūn 2019
 
Dāvis Ūlands/F64 Photo Agency
Aktieris un režisors Intars Rešetins vietnē Instagram saviem sekotājiem palielījies, ka, pateicoties sievas, fitnesa treneres Zandas Zariņas-Rešetinas rūpēm, viņam izdevies atbrīvoties no 10 liekajiem kilogramiem.
"10kg. Tieši tik liekus kilogramus nēsāju sev līdzi ikdienā. Paldies manai trenerei Zandai Zariņai - Rešetinai gan par perfekti sastādītu treniņa plānu, gan pareizu uzturu, adekvātu miega daudzumu un rūpēm. sporta klubam "Squad.hour" par iespēju pie jums vingrot, skriet un apmeklēt grupu nodarbības! Elpot kļuvis vieglāk! Atbrīvojies no visa liekā arī Tu!" aicina aktieris.

Kāda dāma atzinusi, ka Rešetina sieva ir lieliska trenere, arīdzan sporta klubs izskatās ļoti labs, taču atrodas ļoti tālu. Uz to aktieris atbildējis, ka "nav jau nemaz tik svarīgs konkrētais treneris vai klubs, galvenais ir gūt baudu no tā, ka pamazām sasniedz savus mērķus, lai kādi tie arī nebūtu".

View this post on Instagram

A post shared by Intars Rešetins (@intars.resetins) on

Jāatzīmē, ka aktieris nesen pastāstīja, kas viņu ir aizkustinājis līdz sirds dziļumiem.

Jau vēstīts, ka šī gada martā tapa zināms, ka līdzšinējais Dailes teātra aktieris Intars Rešetins turpmāk strādās kā ārštata režisors.

Rešetins bijis Dailes teātra aktieris no 1999./2000. līdz 2018./2019.gada sezonai. Viņš atveidojis tādas lomas kā Nikolaju Gluhovcevu Leonīda Andrejeva "Mīli mani!" (2003), Niku lugā "Kam no Vulfa kundzes bail?" (Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, 2004), Elvi Oļģerta Krodera iestudējumā "Kreisais pagrieziens" (2004), kņazu Miškinu Fjodora Dostojevska "Idiots" (Valmieras Drāmas teātris, 2006), Robiju Lauras Grozas-Kiberes iestudējumā "Shopping & Fucking" (2009), Cēzaru Cauni Jāņa Lūsēna un Egīla Zirņa mūziklā "Ceplis", rež. R.Atkočūns, 2010) u.c.

Tāpat mākslinieks vairākkārt ticis nominēts "Spēlmaņu nakts" balvai, un 2004.gadā to saņēmis kategorijā "Labākais jaunais skatuves mākslinieks".

Līdz šim Dailes teātrī Rešetins iestudējis Alekseja Ščerbaka "Balta vārna melnā krāsā" (2018), Vecgada koncertu "Daudz, daudz laimītes!" (2017), Ērika Asusa "Mūsējās" (2017), koncertu "Spanovska ballīte - 3.sērija. (ie) svētības" (2015), Floriana Zellera "Ja tevis vairs nebūtu" (2015), kā arī pēc režisores Meisijas Tadjedinas filmas "Pagājuši naktī" motīviem veidoto izrādi "Nakts vēl nav galā" (2014), kas arī saņēmusi "Spēlmaņu nakts" balva par kategorijā "Gada debija".

Nacionālajā teātrī Rešetins iestudējis Floriana Zellera "Ak, tētīt..." (2016), bet Rīgas Krievu teātrī - Zellera "Patiesību", vēsta ziņu aģentūra LETA.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:23

Jaunākās diskusijas