Māsiņas krāsiņas! Rūtas Dvinskas meitas pozē vienādās lina kleitās

tautaruna.lv 11.jūn 2019
 
Instagram/ekrānšāviņš
Allaž smaidīgā LNT laika ziņu meitene Rūta Dvinska pirms mēneša ģimenei pievienojamies sagaidīja vēl vienu meitiņu, un tagad vietnē Instagram viņa ir ievietojusi fotogrāfiju, kurā ir redzamas abas māsiņas vienādās lina kleitās.
"Tik neviltots prieks, kad var paņemt māsu klēpī! Lai arī Indra Salceviča man vienmēr mācījusi, ka nevajag saskaņot apģērbu tā, ka pa gabalu, kaut caur biezu miglu redzams, ka esat uz "viena viļņa", man tomēr tik ļoti patīk, kā tas izskatās. Kaut vai tikai bildēs! Es apsolu, ka nevilksim ar Kasparu Dvinski vienādas kleitas, bet ar meitenēm šad un tad gan man gribētos. Padalieties, kur jūs meklējat mammu&meitu matching outfitus?" jautā Dvinska.

Kāda sieviete norāda, ka "skatos ar mazu skaudību, ir tik daudz skaistu mammu un meitu komplektu, bet mammu un dēlu ir TIK maz, ka nemaz nav". Vēl kāda dāma ieteikusi tērpus meklēt "H&M" un "Next" interneta veikalos, jo tur ik pa brīdim parādās ģimenes kolekcijas - vienādi peldkostīmi, krekliņi, kleitas un svārki. Pat visi četri ģimenes locekļi var saskaņoties.

View this post on Instagram

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska) on

Jāatgādina, ka nesen Dvinska sociālajos tīklos klāstīja, kā mainījusies ģimenes ikdiena pēc meitas nākšanas pasaulē, ka "kārtīgi noārdījusies" viņa ir tikai vienu reizi, kā arī atklāja savu otro dzemdību detaļas.

Ziņu meitenes ģimenē jau aug pusotru gadu veca meitiņa Grieta.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:29

Jaunākās diskusijas