"Nenormāla kliegšana"; Kivičs Spānijā esot vardarbīgi izturējies pret Skulmi

tautaruna.lv 12.jūn 2019
 
F64
Atklājas arvien jauni nepatīkami fakti par mūziķa Andra Kiviča un viņa mīļotās sievietes Lienes Skulmes dzīvi Spānijā. Tā kāds Kivičam kaimiņos dzīvojošs vīrietis uzsvēris, ka blakus pārim Tenerifē dzīvot nebija iespējams, vēstīts Vitas Zvaigznītes materiālā "Ko saldais pārītis patiesībā dara ārzemēs" izdevumā "Kas Jauns".
Nācis klajā fakts, ka laikā, kad abi vēl dzīvoja Tenerifē, dzīvesvietā rīkojuši scēnas, kuru dēļ nācies saukt policiju.

Cilvēkus, kuri bijuši izmitināti tuvāk šim pārim un atradušies viesnīcas apartamentos, nācies pārvietot.

Savukārt daļai nācies klausīties bezmaksas koncertos jebkurā diennakts laikā, gan skaļos skandālos, kur plīsuši trauki, gan citi priekšmeti.

Kāds kungs, kas dzīvoja apartamentos blakus Kivičam, atklājis, ka dzīvot viņiem tuvumā nebija iespējams.

Vīrietis atklāj, ka regulāri notikusi dzeršana, dziedāšana, ģitāras spēlēšana un arī skandāli.

Naktīs bijusi "nenormāla kliegšana", kas liecinājusi par vīrieša vardarbību, un sievietes izmisīga raudāšana.

Kā tika ziņots iepriekš, Kivičs kopā ar mīļoto sievieti kādu laiku par savām mājām sauca Tenerifi, taču nesen viņš paziņoja, ka abi pamet Tenerifi.

Arīdzan sociālos tīklus "pārlidoja" attēli, kuros varēja apskatīt dzīvokli, kurā Tenerifē dzīvoja Kivičs ar Skulmi.

Attēlos redzama liela nekārtība gan virtuvē, gan istabā. Virtuvē ir netīri trauki, izmētāts ēdiens un atvērtas pudeles, bet istabā - saplēsti aizkari.

Komentē 25

 
Anonīms
 

šī dzīves ainas Kiviča izpildijumā ir pierasta lieta,citādi jau ši sievu maiņa nebūtu bijusi.Kivičam ar steigu jādodas ārstēties pret zvaigžņu lielummānijas slimību.Es esmu varens,es būšu varens,tikai paceļot balsi un rokas pret sievietēm.

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Saderigs pàris. Kà zàbaks ar zàbaku.Alkahols izmieksķèjis visas smadzenes.Kad ta riktigi atgùsies bùs smags kritiens. Ja neatgùsies par diviem bomźiem bùs vairàk.Tà cilveki pasi sevi iznicina.

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Varbūt skulmei pieleks, ka nekāds vecis nav svarīgāks par pašas bērniem. Bet būs jau par vēlu un bērnu piedošanu vairs nesaņems. Lai tik lielā mīla klapē kamēr izklapē pavisam tās pašas smadzeņu paliekas, ja tādas vispār ir šai personai.

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Nesaprotu kāpēc vēl raksta šo pāri kas.vina dzīve

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Viņi LV izblamējās, tagad blamējās Spānijā, man esot Spānijā ir kauns teikt, kad esmu no Latvijas.Vai tas ir normāli? Viņus abus jāliek būrī!

12.jūnijs 2019 Atbildēt
Diduu > iveta.5b4f8be9a7566

Kātad, Spānijai baigi jau nu interesē tāds Kivičs!

13.jūnijs 2019 Atbildēt

Interesants

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Divi degradējušies eksemplāri. Par viņu " lielo mīlu" , jau kļuva skaidrs pēc šova, kad pārdzēries tēviņš aurodams puspliks skaraidija apkārt pa Čiekurkalnu, kamēr slinkā slampa paģiru nomocīta dienām zvalstijās pa gultu. Dzērāju padarīšana, sakaujās izguļās un atkal salabst, katru ptro dienu sāk jaunu dzīvi, kas ilgst augstākais nedēļu un tā līdz nākamjam plostam. Kā padomju laiku kino. Un "tādi" personāži ir mēdiju zvaignes, par kuriem uzņem šovus un rāda televizijā un vēl maksā pieklājīgus honorārus. Kur mūsu mēdiju vērtību sistēma, kādi tās kritēriji??? ka popularizē šos sabiedrības atkritumus!! Un tagad vēl piegānīs VEF kultūras pili. Pretīgi!

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Tie kliedzieni bij orgasma ekstāzes bļāvieni

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Gan jau tas labais sekss ir tikai izpūsts burbulis sabiedrībai,būs vien dabūjusi pa muti.Man kā sievietei viņas ir žēl,jo ir taču skaidrs,ka sieviete,kurai ar psihi viss kārtībā,nemainīs bērnus pret tādu lopu un neiztirgos pēdējās parpalas,lai viņu uzturētu.

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Jup varētu gan Ilzei būt taisnība , vienreiz man pašai kaimiņi izsauca policiju jo domāja ka mani kāds nosist taisās :D

13.jūnijs 2019 Atbildēt
Ivo

Liene jau Latvijā ziliem rinķiem bija un vienā no Itālijas bildēm var redzēt ka Kivičs šo iekaustījis, jo zem acīm pamatīgi nošpaktelēti fingāļi!!! Nelaimīgas acis un piespiests dežūrsmaidiņš!!!

12.jūnijs 2019 Atbildēt
Ivo

Lien, ja Tev no viņa bail, tad taču palūdz palīdzību, kaut kā pa kluso, kamēr šizo aizgājis pēc aliņa!!!

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Es arī pabrīnījos par to,ka tiek veidots šovs par tik pagrimušiem cilvēkiem...Vai tiešām Latvijas sabiedrība tiek tik zemu vērtēta, ka viņai pasniedz tādus šovus un vēl diviem dīkdieņiem,kuriem nav nekā svētāka par alkoholu un seksu,maksā lielu naudu?!

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Nesaprotu, ar ko viņš ir izpelnījies tādu uzmanību, lai tik bieži rakstītu kādus nedarbus viņš atkal sastrādā?? Ja nu vienīgi samaksājis algu medijiem. Ei..Kivičs būtu labāk izpaudis visu šo dziesmās!!

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Gala iznākums,Skulme reanimācijā,debiliķis čokā.Laimīgas beigas.

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Kivičs pirms dažiem gadiem izraisīja cieņu,gan kā mākslinieks,gan kā vīrietis,kad aizstāvot sievieti bija iekaustījis massmedija darbinieku.

Šobrīd viņa uzvedība raisa bažas. Ja viņš lasītu šīs atsauksmes,es nopietni ieteiktu viņam,bet labāk kopā ar partneri, apmeklēt speciālistu Aptiekas ielā. Es domāju,ka cilvēku ir piemeklējusi liela nelaime,jo tas,ko apkārtējie bieži vien uztver kā trakošanu,ālēšanos,brīvo dzīvesveidu ,bet,patiesībā ir maskēts slimības process un jēga ir šī paša darbības vārda sakne ar citu galotni. Izaicinošā,marginālā uzvedība,manuprāt,ir aizberga redzamā daļa,zem kuras slēpjas nopietnas problēmas un personības šķelšanās.

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Pilnīgi manas domas...

13.jūnijs 2019 Atbildēt

Cik vēl ilgi "ziņu" portāli rakstīs par šiem dienaszagļiem? Nekas viņš vairs nav.. kaut kāds izbijis muzikants. Nafig visai Latvijai būtu jāzin, kādos sūdos šoreiz abi salašņas ir iekūlušies? Tiešām svarīgāku ziņu nav?

12.jūnijs 2019 Atbildēt

nu ar tiem šoviem,jau viss grīstē!valdībā70 proc slimo,te vēl divi iepiņi,kopā vēl kāds vašintonas burbulis!cirka nav,tikai ja uzrakstiju,tad a esmu laikam slims,ieb būt muļķim,tas tagat ir labāk,nekā būt gudram!klauni kustas,a tauta plāta rokas!muķos klausoties toč topam tupi!

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Te nu sāk parādīties patiesā aina( ko jau visi"sliktie"paredzēja)! Apsalūti nekas nepārsteidz, tikai pārliecinos, ka savās prognozēs nekļūdījos! Nožēlojami!!!

12.jūnijs 2019 Atbildēt

Nabaga cilvēki... Ir iestādes, kuras var viņiem sniegt kvalitatīvu pallīdzību...

13.jūnijs 2019 Atbildēt

Ceru, ka gaidāmais koncerts būs tik pat interesants kā Kiviča boksa macs

13.jūnijs 2019 Atbildēt

>>Iveta

13.jūnijs 2019 Atbildēt

Kas tas par vīrieti, kurš to visu stāsta? Vai no sērijas "viena tante/onka teica"?

13.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:34

Jaunākās diskusijas