Īpaši kungiem! Kivičs dalās ar padomu gultā

tautaruna.lv 8.jūn
 
Ekrānuzņēmums
Mūziķis Andris Kivičs dalījies ar padomu, ko velta tieši vīriešiem.

Uzrunājot visu paaudžu vīriešus, skandalozais mūziķis video vietnē Instagram "atklāj noslēpumu", kā vienlaicīgi ar sievieti sasniegt orgasmu.

View this post on Instagram

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

Pēc Kiviča teiktā, vienam otru ir stipri jāmīl, tad "viss notiks no sevis". Komentāros sekotāji norāda, ka "laikam, tagad viss ir dzirdēts" no Andra Kiviča.

Kā ziņots, Andris Kivičs pērnā gada nogalē uzsāka attiecības ar mākslinieci Lieni Skulmi un tagad abi dzīvo Spānijā. Vasaras nogalē pāris plāno atgriezties Latvijā.

Komentē 25

 
Anonīms
 

Jā, Kivičš ir orgasmu meistars ! It sevišķi labi viņam iznāca izsaukt orgasmu mazgadīgām meitenēm, kad viņš savu pipuku vannā rādīja internetā. Kaifoja, tad, it sevišķi, arī visas dāmas no dažādām bērnu "aizsardzības" iestādēm un policijas tikumības nodaļas kundzes.

8.jūnijs Atbildēt

Zini ko, pediniem labaak neatgriesties .Tu popularitaati iegovi ar savu diegu-apeediis tevi galiig

8.jūnijs Atbildēt

Hei,orgasma meistar,vispirms pagaidi lai pipuks paaugās,un tad māci īstus večus mīlas lietās !

8.jūnijs Atbildēt

Ar iepriekšējām sievām ari diez Kivič tā ?sasniedza orgsmu ?

8.jūnijs Atbildēt

beidziet taču popularizēt šos abus izviirtuļus. Tas arī neatslābst, laikam jūt, ka citādi naudu nenopelnīs, ka ziepējoties te simts reižu dienā pa portāliem ar saviem stulbumiem. Tik pretīgu vīrieti vajag vēl pameklēt. izvirtis, pašpārliecināts un mute kā laidara vārti. Gulēt ar tādu, gulēt ar visu pasauli. Tikko atslābs interese par šo pārīti tā arī viņu mīlas dēkai būs gals. Barojas kā vampīri no mēdiju uzmanības

8.jūnijs Atbildēt

Precīzāk pateikt nav iespējams!

8.jūnijs Atbildēt

Trāpīts desmitniekā!

8.jūnijs Atbildēt

Apnicīgi ļautiņi, bet ko lai dara... tāds ir mārketings, uz ko spēlē visi, kam vajag naudu.

Bet cik zemai jābūt sievietes pašapziņai, lai ļautu savam vecim sevi izsmērēt internetā visu apskatei.

Ir arī piecu bērnu māmiņas, kas savos 40+ izskatās superīgi, nav savus bērnus pametušas, ir stabilās attiecībās un ar savu stāju, tā ka nav ko Lienes 3bērn"mātes" karogu vicināt pa priekšu.

8.jūnijs Atbildēt

Vispirms gribētu zināt, kas tie par vīriešiem, kuri prasa padomu kivičam. Jo īsti puiši un vīrieši zina, gan kā pašiem sasniegt orgasmu, gan partnerei to sniegt. Lēkājot, no vienas sievietes pie citas, nevajag tēlot baigo ekspertu. Visiem mēdijiem arī būtu jāieslēdz smadzenes, un jāsāk rakstīt, par īstiem vīriešiem kuri nebrūķē muti, bet strādā un nekladzina par savu dzīvi internetā. Un sievietēm kuras pat 50 gados izskatās satriecoši. Sāciet strādāt eksperti.

8.jūnijs Atbildēt

Andris varētu padalīties,kā tik veiksmīgi māk luni dzīt!

8.jūnijs Atbildēt

Tas jau sen senos laikos ir zinams, ka abiem vienam otram ir jamil. Toties savas stulbas bildes gan nav jarada cilvekiem. Ja necieni sevi, tad tu esi pratina vajs.

8.jūnijs Atbildēt

Cik mes esam zemu nolaidusies . Kad visai pasaulei jazin ka kurs sekso.

8.jūnijs Atbildēt

pajolins jau vienmer bijis lai nemaca ko nezin

8.jūnijs Atbildēt

Baigais dzīves gudrību guru

8.jūnijs Atbildēt

kapec joprojam reklame tik neizglitotu cilveku ,kurs pietaisijis vairakam sievam bernus un par berniem neliekas ne zinu ,ar ko vins slavens ? Ar savu idiotismu ,riebjas skatities uz tadu izvirtu personu ,cik gars auguma tik pat stulbs un vel stulbaks .

8.jūnijs Atbildēt

Juri, tas Nebija skarbi?

8.jūnijs Atbildēt

Jā,Kivčs ir pasaules naba******

8.jūnijs Atbildēt

Nu izskatās ka diženais mākslinieks ir pārspējis pats sevi, zem tik cēla virsraksta ir video ar infantīlu tekstu, kurš drošvien ir izlasīts uz noplēšamās kalendāra lapiņas otrās puses.

8.jūnijs Atbildēt

pi sviņuzirgs to mērgli. kam daļas gar viņu? Cik var rakstīt murgus par vienu pajoliņu?

8.jūnijs Atbildēt

Mamma šļupst..tētis šļupt..tik es viens nešļupst....

9.jūnijs Atbildēt

Lielais padomdevējs, mīsli, kur Tavs boksa mačs, to vien zini, kā savu minī sardelīti siltās zemēs, uz citu rēķina raustīt... Atradies te sexa gurū!!!

9.jūnijs Atbildēt

Vēlreiz, pasaku, TIZLS TU ESI, ceru ka Tavi bērni nav Tavi, jo nedod Dievs, izaugs tādi paši kā Tu!!! DIEVS SVĒTĪ LATVIJU UN NORMĀLUS VĪRIEŠUS!!!

9.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:50

Jaunākās diskusijas