Kivičs atklāj pārsteidzošu informāciju par savu iesaistīšanos politikā

tautaruna.lv 6.jūn 2019
 
F64
Skandalozais dziedātājs Andris Kivičs savā grāmatā "It kā Tu kaut ko zinātu" atklājis interesantu informāciju par savām gaitām politikā.
Kā izrādās, Kivičam iesaistīties politiskajās aktivitātēs piedāvājis ne mazāk skandalozais Rūdolfs Brēmanis - aktrises Agnese Zeltiņas bijušais draugs un diplomāts, kuru apsūdz par Latvijai piederošu vairāk nekā 100 000 eiro izkrāpšanu un piesavināšanos.

Andris atklāj, ka vēstuli no Brēmaņa saņēmis sociālajā tīklā Facebook.

"Un te pēkšņi - vēstule Facebook no Rūdolfa Brēmaņa, Emirātu bijušā vēstnieka, sak, Andri, ir piedāvājums, tev būs interesanti. (..) "Tu būsi Saeimā," Rūdolfs uzreiz ķērās vērsim pie ragiem. "Kaimiņa partija, "KPV"," grāmatā raksta Kivičs.

Lai gan sākotnēji Kivičs domājis, ka tā nav laba doma, Rūdolfa vārdi "galvenais, nemīz" viņu iedvesmojuši.

Jāatgādina, ka Kivičs kļuva par ''KPV LV'' saraksta svītrotāko kandidātu, tādējādi savās pirmajās vēlēšanās piedzīvojot fiasko.

Kivičs šogad nolēma izstāties no partijas, bet saglabā tā saukto mīksto mandātu.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kivic vienu sākot ej tu dirst, tu esi nulle nevis slavenība ko iedomāties tu esi skaistulis vemt grūbas sievas katra pilsēta

6.jūnijs 2019 Atbildēt

Katram ir sava cena... Un tieši tāpēc "iekrīt"... Ja politikā iet naudas dēļ, tad ātri "aplaužās" (zinu tādus bijušos politiķus, kas priecājās, ka var atmaksāt kredītus un dzīvot tīri labi).. Bet tad pēkšņi Tevi izslēdz vai "izmet no partijas". Kamēr mūsu zemē politikā dosies cilvēki savu interešu mudināti, tikmēr arī būs, kā ir...

7.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:02

Jaunākās diskusijas