Grandiozi! Kivičs un Skulme rīkos koncertu VEF Kultūras pilī

tautaruna.lv 5.jūn
 
Ekrānšāviņš no pasākuma afišas
Kamēr fani nebeidz sekot Andra Kiviča un viņa mīļotās Lienes Skulmes gaitām Spānijā, tikmēr paši mīlnieki paziņojuši, ka viņiem gaidāms koncerts VEF Kultūras pilī.
“Es mīlu Tevi vairāk kā vakar”- tā nosaukts dueta koncertšovs. "Pēc uzstājīgiem šova skatītāju lūgumiem satikt populāro pāri dzīvē, duets nolēmis atsaukties un doties pie atbalstītājiem ar savu šovu. Klausītāji jau atzinīgi vērtējuši jaunā dueta pirmos divus skaņdarbus “Tā mēs mirdzam, tā mēs gaistam” un “Vanna”, kā rezultātā cilvēki sociālajos tīklos aktīvi rosinājuši duetu izdot albumu un uzstāties publikas priekšā," teikts pasākuma afišā.

Koncertā Kivičs un Skulme ne vien aprunāsies omulīgā gaisotnē ar klausītājiem, atklās sava reitingu līdera šova “Kivičs. Pavisam privāti” šokējošākās aizkulises, atbildēs arī uz visneērtākajiem skatītāju jautājumiem, bet arī demonstrēs dažādus talantus par kuriem sabiedrība, iespējams, pat nenojauš, paralēli caurvijot savu jauno muzikālo programmu, kurā visas dziesmas ir pilnīgi jauni, 2019.gadā tapuši akustiski oriģināldarbi.

Gaidāmajā koncertā duets Andris Kivičs un Liene Skulme sola daudzus pārsteigumus ne tikai vokālajā un horeogrāfiskajā ziņā, bet arī sportā un pat žurnālistikā, jo īpašs uzsvars tiks likts uz interaktīvu komunikāciju ar klausītāju, kuram tiks dota iespēja pašam tapt intervētam, kas sola padarīt koncertu par īpašu un neatkārtojamu piedzīvojumu. Autoršova apmeklētājiem būs iespēja uzdot savus, vēlams, visneērtākos jautājumus un līdz ar to aktīvi piedalīties koncertprogrammas satura radīšanā.

Pirmās 50 koncerta biļetes maksā 15 eiro.

Jau vēstīts, ka pāris šobrīd atrodas Spānijā un sociālajos tīkos turpina informēt par jaunākajiem notikumiem savā dzīvē.

Komentē 15

 
Anonīms
 

Steidzoši mazus bērnus paņemiet līdzi ! Kivičš atkal savu pipuku rādīs ! Super !

5.jūnijs Atbildēt

Uz "koncerta" beigām jābrauc skatīties kas laukā nāk no pils.

Patiesi nevaru iedomāties, kāda publika ies šito klausīties.

5.jūnijs Atbildēt

tādi paši kā kivičsskulme arī nāks, ar putniem galviņās.

5.jūnijs Atbildēt

Nu tā beidzot būs atkal viens grandiozs pasākums, tikpat grandiozs, kā tas atceltais boksa mačš, dēļ salauztas rociņas. Pērciet pērciet tās pirmās 50 biļetes pa lēto nākošās būs par velti jo mākslinieks dzērumā pie kāda kondicioniera būs apsaldējis kakliņu (cīruļa bals būs traumēta) koncerts tiks atcelts un biļetes paliks pircējiem kā unikāls suvenīrs no lieliskā mākslinieka.

5.jūnijs Atbildēt

Piekrītu par 200%

5.jūnijs Atbildēt
Diduu > iveta.5b4f8be9a7566

200% - tas nav iespējams. Maximums ir 100

6.jūnijs Atbildēt
Uldis Valneris > diduu

Ja atļautais braukšanas ātrums ir 30km/h un tu tur brauc ar 90km/h, cik % tas būs?

6.jūnijs Atbildēt
Gints > uldis.valneris

Tas būs izmērs virs vidējā. Laikam makslenieks ar lineālu ir mērījis vismaz 40% lv veču mantības, lai paziņotu ka viņam ir stipri virs vidējā. Bet kas :D

6.jūnijs Atbildēt

vai tiešām klauns nesaprot ka ir klauns vai ta jāpasaka aizvācies savā būdā,vai vēl par idiotu jānosauc?

5.jūnijs Atbildēt

Jau palasīju, kivičs sola pie viena sludināt savas atklāsmes par īsto mīlu, par labo jušanos uz šīs zemes, nu ķipa The Secret garā. Interesantākais, arī NRA piedalās šajā smadzeņu skalošanā. Vai kādu citu latviešu dziedātāju šī ziņu lapa tā reklamējusi?

6.jūnijs Atbildēt

galvenais abu talants ir piedirst vidi un atstat smaku. Demonstres savu nekitribu vef kulturas pili. Nu arprats, kurs to pielauj, ka sadas padibenes kaps uz tas pasas skatuves, kur muzice un uzstajas ieverojami makslnieki.

6.jūnijs Atbildēt

Liks vannu uz skatuves, pa pliko drāzīsies, un dziedās par seksu.

6.jūnijs Atbildēt

Neliks mākslinieks nekādu vannu uz skatuves, bet gan uz skatuves būs uzlikts liels interaktīvais ekrāns kurš būs onlainā ar Spānijas kūrortu, kurā būs redzams mākslinieks ar izstieptu roku (ziedojumu vākšanai) lai mākslinieks tiek Latvijā (no kuras aizbrauca jo neviens te nesaprot tik krutu mākslu) un kad viņš būs atpakaļ tad būs riktīgais koncerts ar nosaukumu "dziediet paši"

6.jūnijs Atbildēt

Galvenais pērciet biļetes uz koncertu,paši varat nenākt,lai Kivičam ar Skulmi ir ko pazīmēties pa ārzemēm.Citādi būs jādzīvo Latvijā un jāgrauž sausiņi.

7.jūnijs Atbildēt

Neticās,ka VEF kultūras pils būtu gatava nolaisties līdz šādam līmenim.

24.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:50

Jaunākās diskusijas