Kivičs sāk pieņemt pasūtījumus; uzzini, par cik mūziķis gatavs uzdziedāt

tautaruna.lv 24.mai
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Skandalozais mūziķis Andris Kivičs piedāvā saviem faniem pasūtīt dziesmu par maksu, kuru mūziķis veltīs norādītajam cilvēkam.

"Mīļie draugi! Šovakar feisbuka tiešraidē uzspēlēšu dziesmas akustiski. Spēlēšu tikai savas dziesmas un mūsu ar Lieni jaunās dziesmas. Rakstiet komentā šeit, ko vēlaties dzirdēt. Kādas 10 dziesmas varētu nodziedāt," raksta mūziķis.

Tāpat Andris Kivičs norāda, ka iespējams veikt pasūtījumu, lai apsveiktu "īpašu cilvēku ar īpašu novēlējumu", kas maksā 10 eiro. "Nospēlēšu pilnīgi visus pasūtījumus. Maksājuma uzdevumā norādiet dziesmas nosaukumu un kam. Pasūtījumus sūtiet līdz 21.00 pēc LV laika.Tikai manas vai manas ar Lieni dziesmas," norāda Kivičs.

Jau ziņots, ka skandalozais mūziķis Andris Kivičs ar mākslinieci un skaistumkonkursu laureāti Lieni Skulmi pametuši dzimteni un pašlaik dzīvo vienā no Kanāriju salām Tenerifē.

Pāris nolēma pamest dzimteni, jo nevarēja paciest apkārtējo un sabiedrības nosodījumu par abu attiecībām, kas izveidojās pērnā gada nogalē.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Bumerangs savu ceļu ir uzsācis.....

24.maijs Atbildēt

Divkosi,apsveic spāņus!

24.maijs Atbildēt

Ja jau pameta latviju, tad kāpēc joprojām rēgojas medijos? Lai pazūd uz gadiem 20, tad klusītiņām atgriežas un dzīvo klusi.

24.maijs Atbildēt

Izvirtusie izvirtuli ,kaa jus esit apnikusi ,maukojietes un lieciet mus miera.

24.maijs Atbildēt

Vai tiesam visai pasaulei interese musu maucigias darbibas

24.maijs Atbildēt

Kivis nolemis uz idiotu reķina papildināt savu budžetu? Kā izslatās, tās ,, pasaules,, izvirtusī ,, skaistule,, pēdiņās arī neprot strādāt, sēz laikam uz cilvēka kakla un izmanto viņas mājas..............un resnais sliņķis Kivis taču nav spējīgs strādat, viņs pat nesaprot, ko nozīme fiziski strādāt. Un kad tas infantilais radījums parādīja tās pamuļķes mālējums, ko taisās pārdot, tā bija laba anekdoete, kaut ko tik TIZLU mūžā nebijam redzējuši. Izsklatās, ka Ļenkai bērnības trauma dod ziņu, uzskata sevi par Pikaso/Pretīgi, ka viņi atkal piedir.s internetu, nu nav miera no tiem abiem hibrīdiem, nekauna, ne goda.

25.maijs Atbildēt

Jà. Tießàm bumerangs sàk savu gaitu.Viena "zvaigzne"jau te piesmirdinaja internetu ka nav naudas lai palidz tikt màjàsAija Dembovska. Gaidisim otru źelabaino lùgumu.Vai skanosais sak pietrukt ka sak reklameties. Vienu bridi bija miers.Var jau vel uz ielas griezt ĺejarkasti.

25.maijs Atbildēt

Kas jau kabatas tukšas?Nu jāsāk ubagot pa desmitniekam Esat aizbraukuši strādāt mācaties sliņķi,fizisku darbu,lai ir kāds labums tautai arī.

25.maijs Atbildēt

Cik ilgi vēl atbalstīsim tos divus pajoliņu? Rakstot savus komentārus arī tos kuros lamājam šos pretekļus,. mēs ceļam viņu reitingus! Gluži vienkārši, portāls,, Tauta Runā " ir ieinteresēts publicēt šo divu izvirtuļu izdarības tā palielinot lasītāju skaitu! Nav izslēgta varbūtība, ka par to savu artavu saņem arī šie pajoliņi! Ierosinu:atturēties no komentāru, arī negatīvo rakstīšanas un ... es ticu ka šai,, trīsvienībai pienāks gals!

25.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:27

Jaunākās diskusijas