Ekstrasense Džūlija Vanga atklāj, kādēļ ģērbjas kā vīrietis

tautaruna.lv 24.mai 2019
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Džūlija Vanga, kura ir viena no populārākajām šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībniecēm, atklājusi sekotājiem, kādēļ ģērbjas tik vīrišķīgi, ziņo portāls skaties.lv.

Kā norāda portāls, pēc uzvaras slavenība daudzus šokēja ar krasām vizuālajām pārmaiņā. Līdz ar to sociālajos tīklos Džūlija saņem daudz jautājumus par savu vizuālo tēlu - uzvalku valkāšanu un vīrišķību.

Vienā no pēdējiem ierakstiem ”Instagram” kontā sieviete paziņo, ka tas, kādu viņu redzējām šova laikā ir producentu radīts auglis, ne patiesā viņa. Vīrišķā āriene neliekas pievilcīga, tāpēc šova organizatori ieteica veikt pārmaiņas. Izrādās, viņa piedzimusi ar daudz augstāku testosterona līmeni, kāds parasti ir novērojams sievietes organismā.

Iepriekš ziņojām, ka Džūlija paziņoja atbalstītājiem, ka nu arī viņa sniedz savas ekstrasensa konsultācijas. Kolēģes centienus piesaistīt uzmanību savam talantam pamanīja arī igauniete Merilina Kerro, kura ieteica atbalstītājus neaizmirst, ka arī Džūlija ir sākusi strādāt ar klientiem.

Džūlija piedāvā zīlēšanu pēc fotogrāfijas. Zīlēšana spēj piesaistīt mīlestību, naudu un aizsardzību.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Producentu radītais tēls bija daudz interesantāks un spilgtāks!

25.maijs 2019 Atbildēt

Tad kas tas īsti ir par radījumu, bāba vai vecis? Vai arī ne īsti viens, ne otrs? Mūsdienās visādu mūdžu savairojies, ka biezs...

26.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:42

Jaunākās diskusijas