Viņķeles ieraksts par piedzīvoto Rīgā sajūsmina internetu

tautaruna.lv 25.mai
 
Oksana Džadana/ F64 Photo Agency
Lai gan pēdējā laikā ziņas par "Rīgas satiksmi" parādījušās ne tajā labākajā gaismā, Veselības ministre Ilze Viņķele velta atzinīgus vārdus kādam uzņēmuma pārstāvim.
"Visu cieņu lieliskajam garā 53.autobusa šoferim, kurš tikko meistarīgi izlavierēja, lai Šampēterī nesabrauktu uz ielas pēkšņi iztipinājušu ezīti. Cilvēcīgi un sirsnīgi," ceturtdienas pēcpusdienā mikroblogošanas vietnē twitter rakstīja ministre.

Tiesa, viņas sniegtā informācija, piemērma, auto ekspertam Paulam Timrotam lika norādīt, ka "riskēt ar pasažieriem, lai izglābtu ezi, ir diezgan bezatbildīgi."

"Tikai neņem ļaunā, bet apzīmējums “meistarīgi izlavierēt” lika domāt, ka šis manevrs prasīja kādas sevišķas prasmes, kā arī strauju braukšanas virziena maiņu. To māca autoskolā - mazu dzīvnieku dēļ ir bīstami mainīt braukšanas virzienu un apdraudēt citus satiksmes dalībniekus," norāda P.Timrots.

Ministre gan nav palikusi atbildi parādā, uzsverot, ka šoferis bijis tiešām meistarīgs. "Brauca lēnām, izlaida ezi starp priekšējiem riteņiem, nočekoja vai izgājis cauri un eleganti izlocīja autobusa asti."

I.Vinķelei atbildējuši arī "Rīgas satiksmes" pārstāvji, kuri pateikušies par atzinīgajiem vārdiem viņu uzņēmuma pārstāvim.

Komentē 5

 
Anonīms
 

SIMPÀTISKS raksts. PARAUGS == MEDICÎNAS lavieréśanai....

25.maijs Atbildēt

Mūsdienu materiālisti šo rakstu nesapratīs .

25.maijs Atbildēt

Manuprāt, Pauls Timrots arī savas miesīgās mātes dēļ "nelavierētu". Es, šo maitu personīgi pazīstu. Deļ lieka evrika savu tuvāko, bez sāls nograuzīs.

25.maijs Atbildēt

....par ezīti pārdzīvo , par 'pensionāriem ņirgājās ,-LV lepnums

25.maijs Atbildēt

...cepuri nost par autobusa šoferi...jācer, ka aiz busa nebrauca kāds ''pasaules naba'' ar X6 vai ''Land Cruiser'', kuram vienlaicīgi runājot pa mobīlo gribējās saudzēt arī sava tik dārgā auto bremžu un stūres sistēmas un ezis laimīgi tika pāri ielai...

26.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:49

Jaunākās diskusijas