"Rīt man ir vāks!" Latvijas šovu zvaigzne steidzami lūdz palīdzību

tautaruna.lv 23.mai
 
facebook.com
Neapskaužamā situācijā nonākusi Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska, raksta "skaties.lv".
Pēdējās nedēļas pavadījusi slimnīcā Anglijā, viņa attapusies bez naudas un dzīvesvietas. Meitene spiesta lūgt Anglijas latviešu palīdzību, pretējā gadījumā paliek uz ielas.

”Tā kā divas nedēļas gulēju slimnīcā, nestrādāju, nevarēju samaksāt par istabu, vērsos pie ”sociem” pēc palīdzības. Un atkal bardaks. Nezinu, kas tālāk būs. Man vēl ir slimības lapa, strādāt nevaru. Plus vēl uz konta mīnuss,” Skaties.lv par neapskaužamo situāciju, kurā nonākusi, stāsta Aija.

Meitene šobrīd neredz nevienu izeju, tāpēc spiesta vērsties pie tautiešiem Anglijā, Derbijā, kuri, iespējams, var palīdzēt ar darba iespējām vai pajumti.

Ja kāds no Derbijā dzīvojošajiem var palīdzēt ar darbu, pajumti vai gudru padomu, lūgums ziņot pašai Aijai sociālajos tīklos. Un laika nav daudz.

”Rīt man ir vāks. No rīta jāatbrīvo istaba, un ko tad? Reāli palieku uz ielas, nezinu, ko darīt,” izmisumā Aija.

Avots

Komentē 19

 
Anonīms
 

Iesi uz nigeru, vai arābu kopmītnēm, un būsi "siltumā" un zem jumta, "zvaigzne".

23.maijs Atbildēt

Tā tam ir būt kā sacija Ēvalds Valters.

23.maijs Atbildēt
Ņina Orlova > janis.b.rzi

Tā tam ir jābūt un tā tam būs būt-Tā sacīja Valters:)

23.maijs Atbildēt
Janis Bērziņš > ina.orlova

Tu saki čabulit ,neesmu sen Valtery redzējis,uzrunāšu,un pajautāšu va jums taisniba......

23.maijs Atbildēt

Nu redzi kà ir. Kà tam sienazim. Jauki padejoja un ziemà nav kur galviñu nolikt.Ko gaidi jad tautießi tev sametis naudu.Ar savu yz ediby esi atstùmusu no sevis visus. Ja nu ienigi kàds izbijis pielùdzejs var izlidzèt.Vai jamejle kads s aigs. Tev labi padevàs lizt virsù sveßiem virisķiem.

23.maijs Atbildēt

Kopš kura laika šova zvaigzne???

23.maijs Atbildēt

Maksāšu par nakti 500 eur.

23.maijs Atbildēt

Nevajag ņirgāties! Cik saprotu, viņa tur Anglijā strādāja vai vismaz ieradusies strādāt. Neko ārprātīgi šausmīgu neredzēju arī viņas dalībā "Lauku sētā". Pārējie dalībnieki vienkārši atrada, kam uzklupt. Un pat ja viņa būtu slinka - nevienam nievātājam nenovēlu nonākt Aijas pašreizējā situācijā.

23.maijs Atbildēt

Pareizi , pareizi cilveks redz ko velas redzet, ko nevelas to neredz. Vai tik pati to komentaru neraksti:))Noželojami bija skatit, kad citi šova stradaja , tad ši persona laiskojas, teloja slimo, pat ēst neprata gatavot. Dalibnieki sūrojas , ka diez vai suns estu, ko viņa gatavoja. Viņai visur slikti, nekur nav labi, vienmer ir slima.Un , ta nav , ja 1 men. nav maksats izmet uz ielas , var vienoties un kapec ta no darba tjipa izmeta , ja vinai ir slimibas lapa... te kaut kas nelimejas kopā

23.maijs Atbildēt

Katrs nonāk tur, uz kurieni viņš iet.

23.maijs Atbildēt

ja cilvēks grib strādāt viņs darbu atradīs , nevis diedelēs , rokas, kājas veselas lai strādā nevis iztēlojas sevi par nez kādu zvaigzni!

23.maijs Atbildēt

A vinja visu muzu diedele un telo un telo un melo ljoti labi to visi draugi zina un ciems kura vinja izauga

23.maijs Atbildēt

Šim nu var piekrist. Vāks tai tupajai tūdalu aitai būs. Ja ne rīt, tad parīt noteikti.

23.maijs Atbildēt

Nemaz nedomāju ka šādi cilvēki kā šie komentētāji eksistē.

23.maijs Atbildēt

Laid uz Latviju Rimi Tevi gaida. Nefik biezos mētāt. Latvijā darba daudz.

23.maijs Atbildēt

Dibengals taču viņai vēl funkcionē. Tad jau gan būs labi, sapelnīs piķi pāris dienās, ka nemetas.

23.maijs Atbildēt

Zvaigzne, ble.. nemak pat par sevi pastāvēt. es a hu jel! Man arī vāks, ja cnc frēzi nenopirkšu, es arī zvaigzne esmu.. davaj, mīļie! Sametās man 12 paciņas! Jums par to nekas nebūs! paldies!! ..Tā vietā, lai parūpētos par kādu, kuram tiešām to vajag

23.maijs Atbildēt

Nu muldetaja riktiga:))) ja tu reali tur stradatu tad tev butu apdrosinasana vai darbs tev izmaksatu slimibas lapu, ta ir anglija nevis Latvija un tur vis ir stingri, a telot un stastit pasakas tu vari mammai savai aferiste! Jo tevi jau visi pazist Derbija tapec neviens nepalidz un negrib palidzet

23.maijs Atbildēt

Vienkārši Tu esi nožēlojama,te taču ir tik slikti pēc Taviem vādiem un vis tik dārgs ko gūlies slimnīcā,tinies tak uz tādu vietu kur manna birst tad nebūs jādiedelē no tautiešiem gultas vieta un maizes gabls.

23.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:29

Jaunākās diskusijas