Latviešu "Youtube" zvaigzne publicē pikantu foto

tautaruna.lv 23.mai 2019
 
Instagram/ekrānšāviņš
Latviešu "jūtūbere" un influencere Emīlija Sama jeb plašāk pazīstama kā Emilija Young vietnē Instagram publicējusi pikantu fotogrāfiju, kurā ir redzama bikini.
"Es tik sen sevi meklēju un domāju, kā man būt pašapmierinātai ar sevi. Kā man būt vairāk balansā ar sevi. Kā man rast mieru sevī. Es meklēju visur to - draugos, attiecībās, skolā, darbā, ēdienā, ballītēs, bet patiesība ir tāda, ka tas miers, tas balanss ir Tavā galvā," apliecina Emīlija.

Viņa atzīst, ka ir atsākusi vakaros lasīt Bībeli un turpina meklēt savu garīgo ceļu, regulāri runā ar Dievu. "Ak Dieviņ, Tu man tā trūki! Tu mans miers un mans spēks! Un tad es sapratu pēdējās nedēļās, ka es tak vienkārši varu dzīvot ar to momentu, kas man ir. Uzvilkt bikini un iet sauļoties, palīdzēt meitenēm justies labi, runāt par visu un neko. [...] Un jā, es biju sauļoties un atradu šo superīgo bikini, ko uzdāvināja mamma pagājušajā ziemā, un ziniet, esmu pasūtījusi tik daudz bikini, ka šovasar es būšu tik daudz peldkostīmos kā nekad," sola "jūtūbere".

View this post on Instagram

A post shared by �� Emīlija Sama �� (@sudrabakaija) on

Emīlijas fani komentāros viņai velta atzinīgus vārdus, atzīst, ka viņa izskatās satriecoši un seksīgi.

Jāatgādina, ka Latvijā zināmas personības visai bieži mēdz sociālajos tīklos publicēt pikantas fotogrāfijas. Tā, piemēram, latviešu dziedātāja Samanta Tīna nav kautrējusies vietnē Instagram ievietot fotogrāfiju, kurā viņa ir atkailinājusies. Arī blogere, influencere Agnija Grigule savus sekotājus visai bieži pārsteidz ar pikantiem kadriem. Nesen viņa sociālajos tīklos izrādīja savu dibenu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Nu i korova

23.maijs 2019 Atbildēt

visīstākā!

23.maijs 2019 Atbildēt

Un par ko būtu jākautrējas Samantai Tīnai? Lieliska figūra! Izskatās ļoti jauki un estētiski, atšķirībā no šitās tuklās jūt..joberes. Žurnaljugi galīgi saspieduši savas mazās, tupās galviņas.

23.maijs 2019 Atbildēt

Viņai ir bijis vēzis, pati ir teikusi,tādēļ arī resna palika

24.maijs 2019 Atbildēt

Būtu interesanti dzirdēt rakstu par vēzi ka viņa to pārcieta kādēļ nerunā par to bet raksta citiem. Bet raksta visiem vēstules kas viņai ko aizrāda

24.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:01

Jaunākās diskusijas