Kas atgadījās Armandam Simsonam Rīgas maratonā?

tautaruna.lv 21.mai 2019
 
F64
Televīzijas raidījuma ”Superbingo” vadītājs Armands Simsons sociālajos tīklos vaļsirdīgi atzinies, ka pēc 30 noskrietiem kilometriem tomēr izstājies no Tet Rīgas maratona 42 kilometru distances.


”Šoreiz nesanāca, laikam daudz par daudz gribējās. Bet nekas, turpinājums sekos,” zem bildes no maratona komentējis Simsons.

View this post on Instagram

A post shared by Armands Simsons (@armandssimsons) on

Viņa sekotāji daudzajos komentāros skrējēju uzmundrina un norāda, ka par izstāšanos noteikti nav jāpārdzīvo: ”Reizēm, laikus pateikts Stop, ir daudz augstāk vērtējams par finišu. Tik uz priekšu!”.

”Ņemot vērā vakardienas karstumu, tu noteikti esi noskrējis visu maratonu, karstums deva nežēlīgu papildus slodzi. Tā ka tu esi tik tiešām pelnījis teikt, ka godam esi noskrējis, ” izsakās kāda no komentētājām.


Četru meitu tēvs Armands Simsons ir ilggadējs televīzijas raidījuma "Superbingo" vadītājs un hokeja kluba Rīgas "Dinamo" tehniskais direktors.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Pamatīgā bārda pie vainas: gan karsēja, gan vilka uz leju...

21.maijs 2019 Atbildēt

Jauns vīrietis, bet tā bārda,nu nekādi neizskatās.Vīrieši izbaudiet jaunību, vēl esiet jauni, skaisti, gan jau vecumdienās savas bārda variet audzēt cik gribiet.

21.maijs 2019 Atbildēt

Vismaz doma ar galvu,nevis skrien kamer nogazas!

22.maijs 2019 Atbildēt

Maratons nav domāts "mīkstiem pūpēžiem"!

22.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:48

Jaunākās diskusijas