Tiek atklāta pārsteidzoša informācija par Ivetas Grigules laulības dzīvi

tautaruna.lv 21.mai 2019
 
F64
Pirms kāda laika Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule pārsteidza ar slepenām kāzām ar ārzemnieku Ēriku Laurentu Viliju Pētersu, taču tagad mediju rīcībā nonācis abu pušu noslēgtais laulības līgums, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Pusotru gadu pēc kāzām dala mantu" izdevumā "Privātā Dzīve".

Šā gada 10.maijā (pusotru gadu pēc kāzām) Rīgas apgabaltiesā reģistrēts Grigules un viņas vīra laulāto mantisko attiecību līgums par visas mantas šķirtību.

Vispārsteidzošākais ir tas, ka, balstoties uz līgumu, Grigules vīram nepienākas praktiski nekas.

Kā raksta izdevums, laulības laikā iegādātie īpašumi reģistrēti tikai uz Grigules vārda. Par vīram piedrošajiem īpašumiem līgumā ziņu nav.

Vēl ir minēts, ka Ivetai pēc mantas sadalīšanas pieder arī viss, kas atrodas viņu kopīgajā dzīvoklī Beļģijā. Vīram pienākas tikai viņa personiskās lietas un piederumi.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tātad vīrs ir žuļiks. Ja vien Ivetiņa neizrādīsies vēl lielāks žuliks un šo apmānīs.

21.maijs 2019 Atbildēt

Gan jau viss par viņas eirodeputāta algu iegādāts

21.maijs 2019 Atbildēt

Izskats vien jau runā par šo sievieti un vai tad viņa nekrāpās ar to,ka tika EP!Ārzemnieki joprojām netic,ka bijušie PSRS pilsoņi var būt tādi rukši-piesavināties ne savu!Kauns par tautieti!

21.maijs 2019 Atbildēt

nu tā kā laulības līgumā nekāds zic vīra īpašums nav minēts, tad skaidrs ka griguliene ar viņa palīdzību vienkārši legalizēja visu to, ko viņai "dāvanās" bija saziedojuši vēlētāji...

21.maijs 2019 Atbildēt

Grigules kundze tāda pat zagle,kā visi tie kas tikuši pie siles.....vīrs tika izmantots ,lai atmazgātu naudu un legalizētu īpašumus

21.maijs 2019 Atbildēt

Žuļicene un nekas vairāk. Jālegalizē takš kkā nelegālie ienākumi...

21.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:40

Jaunākās diskusijas