Atklāta ļoti neglaimojoša informācija par princi Hariju; viņš pat iesitis tēvam

tautaruna.lv 18.mai 2019
 
SCANPIX
Lai gan britu karaliskā ģimene allaž vairījusi atklāt savus noslēpumus un ne tik pozitīvu informāciju, biogrāfam Endrū Mortonam izdevies atklāt līdz šim nezināmu informāciju par princi Hariju.
2011.gadā klajā nākusi biogrāfa grāmata par princi Čārlzu un viņa sievu Diānu, kurā aprakstīts, ka princi Hariju ārkārtīgi smagi ietekmējusi vecāku šķiršanās, vēsta "The Mirror".

Brīdī, kad vecāki šķīrušies, princis Harijs bijis 11 gadus vecs. Neizturot spriedzi, Čārlza un Diānas dēls kliedzis, ka ienīst tēvu, kurš sāpinājis un licis raudāt mātei. Tāpat bērns tēvam vairākkārt iespēris.

Kā zināms, princis Čārlzs un Diāna apprecējās 1981.gadā. Pēc 15 gadiem abu laulība tika šķirta.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tas ir neglaimojoši tēvam, ne Harijam. Tāds tēvs ne to vien ir pelnījis.

18.maijs 2019 Atbildēt

Nē, nu patiesi jau galvas esat saspieduši! "ļoti neglaimojoša informācija par princi Hariju"!!! izrādās- bērns, 11 gadu vecumā sakreņkējies par vecāku šķiršanos! Nu un? Tas ir normāli! Kā izturējies?- divreiz iespēris princim Čārlzam...Nu un? Ja būtu iespēris pa vārīgo vietu un princis no tā brīža būtu palicis impotents, neskatoties uz ārstēšanos vislabākajās klīnikās, kas maksājusi.... sterlinu mārciņas- tad jā! tad ir ko vērts. Bet bērnības grēkus uzskatīt par neglaimojošu informāciju var vai nu idiots vai tāds, kas visus citus par idiotiem uzskata!

19.maijs 2019 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu Solvegai.

19.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:32

Jaunākās diskusijas