Ralfs Eilands velta skarbu piezīmi bērnu vecākiem

tautaruna.lv 18.mai 2019
 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency
Mūziķis Ralfs Eilands, kurš allaž izcēlies ar tiešumu, šoreiz veltījis skarbus vārdus vecākiem, kuru bērni, viņaprāt, neprot pareizi uzvesties izrādes laikā.
"Maucam tālāk. Biju bērnu izrādē. Ja Tavs bērns skaļi komentē izrādi, tas nav ne smieklīgi, ne kruti, tā ir slikta audzināšana. Bija brīdis, kad citi bērni tam bērnam aizrādīja, lai klusē un ļauj skatīties," mikroblogošanas vietnē savas domas paudis latviešu mūziķis.

Viņa viedoklim gan nepiekrīt kāda dāma, kura pati atminoties, ka pirms daudziem gadiem Ralfs pats bijis skaļš bērns. "Ralf, nevajag labāk. Tiku vairākkārt Jūs satikusi pirms daudziem gadiem bērnu pasākumos. Jūs bijā jauks, taču hiperaktīvs un skaļš bērns."

Viņš gan oponē šim viedoklim norādot, ka "dārziņā un skolas gaitenī dauzījos, bet vecāki nekādā gadījumā man neļāva tā uzvesties publiskās vietās. Kad senči nebija klāt..."

Vēl kāda cita komentētāja aicinājusi mūziķi atbraukt uz Liepāju, kur izrādes laikā pat paši mazākie smejas un atsaucas, ja no skatuves tēli ko jautā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Īpašais bērns. Galvenais ir attīstīt sociālās prasmes. Aktieri vainīgi, ka bērnam nebija interesanti.

18.maijs 2019 Atbildēt

musdienu berni to vien mak ka galvas leja un mobilaja ieksa nekas cits neintrese!!

18.maijs 2019 Atbildēt

Liepāja izrādē bērni atbild, jo aktieri viņiem to liek darīt! Bet te runa ir pavisam par ko citu. Pilnīgi piekrītu Ralfam!

19.maijs 2019 Atbildēt

es pilnīgi piekrītu Ralfam! tāpēc jau mums iet kā iet....jo ne viens un ne kur negrib ar otru rēķināties,ka tik manam bērnam labi,sen jau pietrūkst pieklājības....

19.maijs 2019 Atbildēt

piekritu mus dienu jaunatne ir pretiga un vulgara pat tantinu nepalaidis pa prieksu

19.maijs 2019 Atbildēt

Piekrītu, Ralfam, mūsdienu bērniem nav noteiktu robežu, kā un kur jāuzvedas, un tas tiešām ir vecāku kļūdas audzināšanā....visdrīzāk arī bērnu vecākiem nav bijis ieaudzinātas uzvedības normas.

19.maijs 2019 Atbildēt

Piekrītu. Skolās vajadzētu ieviest pieklājības stundu..

20.maijs 2019 Atbildēt
Daina Birkenbauma > mareks.topor.ans

Vispār jau pieklājību bērnam māca vecāki, ne skolā. Tāpat kā ēst ar nazi un dakšiņu, aizšņorēt kurpes un citas elementāras lietas.

20.maijs 2019 Atbildēt

Atceries vienu - bērni ir vecāku spogulis.

19.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:40

Jaunākās diskusijas