"Viņš uz skatuves ir bijis mans vīrs!"; Daneviča dalās atmiņās par kolēģi

tautaruna.lv 26.mai 2019
 
F64 Photo Agency
Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča vietnē Instagram publicējusi fotogrāfiju, kurā ir redzama kopā ar aktieri Daini Grūbi, kurš esot bijis viņas pirmais skatuves partneris.
"Kas šeit ir īpašs? Dainis ir mans PATS PIRMAIS skatuves partneris Dailes teātrī. Viņš uz skatuves ir bijis mans vīrs, statists, piedejotājs un mācītājs, bet es esmu bijusi ne vien viņa skatuves sieva, bet arī suns. Taču īstajā dzīvē (ārpus teātra) Dainis prot un dara vēl daudz ko citu," atklāj aktrise.
View this post on Instagram

A post shared by Darta Danevica (@darta_avant) on

Jāatzīmē, ka Daneviča nesen pavēstīja, ka ievēro pārtraukto gavēni jeb pārtraukto badošanos. Jaunā aktrises apņemšanās ir reizi mēnesī ievērot divdesmit četru stundu badošanos.

Jāatgādina, ka janvāra sākumā Daneviča atklāja, cik saspringta un nogurdinoša mēdz būt viņas ikdiena, dažbrīd strādājot pat septiņas dienas nedēļā. Daneviča aktrises darbu apvieno ar tiesību zinātnes studijām. Taču ar aktieri Niklāvu Kurpnieku viņu vieno romantiskas attiecības jau divus gadus.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Nu un? Kas no tā? Ja par kādu grib rakstīt, vispirms pastāsta, kas tas par cilvēku un no kurienes, un noteikti to, kāpēc par viņu, citu aktrišu starpā, jāraksta ar ko viņa u n kāpēc!!!

27.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:40

Jaunākās diskusijas