Kā tagad klājas Valtera Frīdenberga draudzenei?

tautaruna.lv 15.mai
 
Ekrānšāviņš no video
Pērn oktobrī mirušā dziedātāja Valtera Frīdenberga draudzene Kristīne Paegle Baibas Mednes un Evijas Kalnbērzas materiālā "Valtera draudzene atsāks strādāt" izdevumā "Privātā Dzīve" nedaudz pastāstījusi par saviem nākotnes plāniem.

Kristīne stāsta, ka kopā ar mūziķiem un televīzijas darbiniekiem darbojas labdarības akcijā, kuras mērķis ir palīdzēt onkoloģijas slimniekiem.

Nākamgad viņa to darīs vēl nopietnāk.

Runājot par darbu, Kristīne neslēpj, ka pastāvīgu darbu vēl nav sameklējusi, jo vēl grūti atgūties pēc mīļotā cilvēka zaudējuma.

"Taču man ir plāns, ka vasarā strādāšu viesmīlības jomā," saka Kristīne, piebilstot, ka arī agrāk ir strādājusi šajā jomā, tostarp, par pasākumu rīkotāja asistenti.

Jāatgādina, ka 2018.gada oktobrī pēc cīņas ar ilgstošu slimību mūžībā devās mūziķis Valters Frīdenbergs.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Nav ko citu ko rakstīt izņemot par Valteru ,kurš ir miris

15.maijs Atbildēt

Runājot par darbu, Kristīne neslēpj, ka pastāvīgu darbu vēl nav sameklējusi, jo vēl grūti atgūties pēc mīļotā cilvēka zaudējuma....

------------

Nekā personīga, taču man darba devējs piešķīra trīs brīvas dienas pēc pēdējā tuvā cilvēka aiziešanas. Šai naudas pumpītis zem velēnas jau pusgadu un "nespēj atgūties". Mīkstmieši tā mūsu mākslinieku jaunatne.

15.maijs Atbildēt

Kā noriebusies šī bezdarbniece Kristīne! Nu cik var??? Cik var gaudulēties un zīmēties visos portālos? Kauna nav? Valtera draudzene? Bet viņš jau sen miris! Viņa strādāšot viesmīlības jomā!!! OOoo, tas nu gan ir notikums, ja kaut kāda meiča , kura ir pilnīgi nekas, strādās viesmīlībā! Mans kaimiņš Vitolds sāks kartupeļus tirgot! Tas ir tik pat ievērības cienīgs fakts kā par šo ilglaicīgo bezdarbnieci!

15.maijs Atbildēt

Pa cik ta i kg pie viņa?

16.maijs Atbildēt

Ka jums nav kauna Ginta ta rakstit pa Valteru draudzeni.. Jus laikam to nesaprotat ka cilvekam ir ļoti gruti ka vina vel Kristine valtera draudzene vel nevar pienemt vunu aiziesanu jo tas nav tik viegli,jo sapes paliek uz visu mūžu..

Cilveki ja jums kads mīloš cilveks aizietu jus tāpat ari serotu, ka piemeram Valtera draudzene Kristīne. Ludzu esiet žēlīgi un cieniet cits citu.

16.maijs Atbildēt

pusgadu sērot vajag?-viņš neatgriezīsies-es biju tur kur kremēja viņu,bija bēdīgi ilgu laiku,bet nu ko padarīsi-neatgriezt-varbūt vajag tiešim iet darbos lai aizmirsties-nevis gaidīt mantojumu...kaut gan nebija vel aprecējušies-liekas tāds kreņķis

16.maijs Atbildēt

Un kas ar Valtera pelniem, joprojām nav Portugālē izkaisīti? Varbūt jādomā par kādu piemiņas vietu, nevis jādala sveša manta!!!!!

10.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:07

Jaunākās diskusijas