Latvijas šovu zvaigzne kritiskā stāvoklī nonāk slimnīcā Anglijā

tautaruna.lv 25.apr
 
facebook.com
Populārā šovu zvaigzne un ”Facebook” pieaugušo grupas administratore Aija Dembovska šobrīd kritiskā stāvoklī atrodas kādā no Anglijas slimnīcām, raksta "skaties.lv".
Kā liecina neoficiālā informācija, meitene, iespējams, mēģinājusi izdarīt pašnāvību.

Par to, ka Aija negaidīti nonākusi slimnīcā, tiek ziņots viņas vadītājā pieaugušo grupā ”Just For Fun”.

”Horoskopu un citas live tiešraides ar Aiju Dembovsku uz nenoteiktu laiku atceļas. Aija ir slimnīcā ar nopietnām veselības problēmām,” tiek ziņots grupā.

Kā Skaties.lv atklāj kāds lasītājs, iepriekš ”Facebook” bijis ievietots kāds Aijas draudzenes ieraksts, kurā vēstīts, ka meitene mēģinājusi veikt pašnāvību nelaimīgas mīlestības dēļ, iedzerot spēcīgu medikamentu devu. Šobrīd gan šis ieraksts ir izdzēsts.

Avots

Komentē 10

 
Anonīms
 

Sūds ar viņu, cerams, ka neizķepurosies !!!

24.aprīlis Atbildēt

Nu tā, protams, nav labi teikt. Taču jāpiekrīt, ka mediji cenšas visai pasaulei iebarot citu cilvēku dzīves ar uzbāzību, ka tas izsauc dabisku pretreakciju. Apmēram, kā Aivars izspļāva...

Mums ir jāinteresējas par savējiem nevis svešiem cilvēkiem.

24.aprīlis Atbildēt

Cerams, ka tu, anonimais kropli, nosprāgsi ātrāk un pats savos sūdos.

24.aprīlis Atbildēt

Spriežot pēc virsrakstiem, visapkārt mīt vienas vienīgas zvaigznes... bail, ka kāda neuzkrīt uz galvas! Pēdējā muļķība jūtu dēļ darīt sev galu... pati tādu likteni izvēlējās!

24.aprīlis Atbildēt

ciniski komentāri, ne miņas no humānisma. Kauns par tautiešiem. Diezvai citu valstu tautieši par savējiem tā izturētos. Tāpēc Latvija kā valsts ir pakļā, ka nav vienotības, iejūtības vienam pret otru. viens otru aprej, apzog, apsmej.... Nezinu kāda tur šova zvaigne, bet pirmkārt cilvēks ar saviem pārdzīvojumiem, emocijām, .. mūsu sabiedrības locekle, tātad viena no mums. Baisi paliek, ka nebija, kas palīdz atbalsta, uzklausa, ... un vēl šie egoistiskie, necilvēcīgie komentāri.

24.aprīlis Atbildēt

Ciniskas atbildes?Tagad žēlosim vienu palaidnīgu skuķi.Bet cilvēkiem ir problēmas,kas nav viņu pašu radītas.Kas viņiem palīdzēs?Ja viņai nav draugu,kas uzklausa.Vai tas jāzin visai Latvijai?Man pie vienas vietas tāda meitene,kas cenšas iegūt popularitāti,vienalga ,kādā ceļā,Lai iet uz psiheni un ārstējas.Es labāk palīdzēšu kaimiņu tantei,kas palkusi viena.

24.aprīlis Atbildēt

Aijai ,ja kas ir Balta lapa ieprieks ir gulejusi strencu psihoneirogiskaja slimnica!!

24.aprīlis Atbildēt

Kas viņa par zvaigzni?

25.aprīlis Atbildēt

ak jee, bija šova , kur sevi paradija no taas sliktas puses. aizbrauca , un atkal nekas labs no viņas, cik var ta uzvesties? un , kas vina pa zvaigzni ... kauna traips!

25.aprīlis Atbildēt

Nez vai tik kritisks ir stāvoklis, ja var fočēt selfijus no dažādiem rakursiem

25.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:23

Jaunākās diskusijas