Madara un Andris Kivičs salīgst mieru

tautaruna.lv 16.apr
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Mūziķa Andra Kiviča oficiālā sieva Madara atklāj, ka abiem izdevies uzlabot attiecības, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Atklāti par naudas lietām un nākotnes plāniem" izdevumā "Kas Jauns".

Madara uzsver, ka abi ar Andri vēlas atjaunot draudzīgu saikni.

"Mēs pēdējās nedēļās esam runājuši diezgan daudz. Andris man ir atvainojies par nodarīto, esam sapratuši, ka mūs vieno bērni un viņu un sevis dēļ vēlamies atjaunot draudzīgu saikni, taču ne attiecības," atklāta ir Madara.

Viņa arī piebilst, ka pati ir jaunās attiecībās, un Andris paudis viedokli, ka par to priecājas. Savukārt Madara priecājas, jo vismaz komunikācijā ar viņu jūt, ka tas ir "vecais" Andris, kāds bija ģimenē.

Pērnā gada novembrī Latviju pāršalca ziņa, ka mūziķis Andris Kivičs nolēmis pamest savu sievu Madaru Kiviču un abu kopīgās meitas, jo atradis savu dvēseles radinieci, sabiedrības dāmu Lieni Skulmi. Tostarp vēlāk uzvirmoja baumas, ka arī Madaras dzīvē ienācis cits vīrietis, kas ir Kiviču ģimenes kopīgs draugs Mareks Saulītis.

Madara toreiz gan izskanējušās baumas noliegusi, stāstot, ka starp abiem valda tikai draudzīga rakstura attiecības.

Taču tagad kļuvis zināms, ka Madarai ir attiecības ar ASV dzīvojošo režisoru Miku Ozoliņu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Tad jau madarai ar šo seksa guru - miku, arī ir cerība sasniegt 13 orgasmus dienā, kā skulmenei ar kiviču!

16.aprīlis Atbildēt

likās gudra meitene, bet kāpj uz tiem pašiem grābekļiem. Miks ozoliņš tak nenopietnāks vēl par kiviču. Kam viņam sieviete ar diviem bērniem, kas viņs par uzturētāju, jāsmejas.! Ilgi tas nevilksies, sabojās tik par sevi iespaidu. Fenomenāli, ka pieviņas pievelkas tādi jā.... tipi!

17.aprīlis Atbildēt

Miks ir speciālists orgasmu jautājumos, ja pametīs šo sievieti, būs mēsls.

17.aprīlis Atbildēt

nez vai viņam ir orgasms,viņa vecumā,jaU parasta alkaholiķa erekcija!

17.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:52

Jaunākās diskusijas