Andris Kivičs piedzīvojis sirdslēkmi

tautaruna.lv 16.apr
 
F64
Latvijas dziedātājs Andris Kivičs savā grāmatā "It kā Tu kaut ko zinātu" pastāstījis, ka pirms kāda laika piedzīvojis sirdslēkmi.
Kivičs atklājis, ka sirdslēkme viņam bijusi dažas stundas pirms kāpšanas uz Dzintaru koncertzāles pērnā gada 28. augustā, kur bija paredzēts uzstāties Mārtiņam Freimanim veltītā koncertā.

Kā atklājis Kivičs, tobrīd viņam esot bijis ļoti daudz darba un, lai atslābinātos, dienu pirms koncerta viņš lietojis alkoholiskos dzērienus.

Viņš uzsver, ka zināja - tas var beigties ar slimnīcu.

"Tā arī notika, un pēc 24 stundām sākās lēkme, un 28. augustā sešos no rīta es atrados "Stradiņu" uzņemšanā, tad 11.00 jau nodaļā," raksta Kivičs.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā Andris kopā ar mīļoto Lieni Skulmi prezentēja savu jaunāko grāmatu "It kā tu kaut ko zinātu". Izdevums "Vakara Ziņas" informē, ka kamēr Andris Kivičs sniedza autogrāfus saviem faniem un viņa jaunās grāmatas «It kā tu kaut ko zinātu» pircējiem, tikmēr viņa izredzētā Liene Skulme bija mājās un organizēja pēdējos darbus pirms abu aizbraukšanas no Latvijas.

Kivičs sarunā ar »Vakara Ziņām« stāsta, ka dzīvoklī, kurā abi mitinās, būdami Latvijā, joprojām ir ļoti daudz mantu - gan kleitas, gan bērnu drēbes, no kurām ir jāatbrīvojas.

Pagaidām vēl nav izlemts, vai Lienei piederošais dzīvoklis Pārdaugavā tiks pārdots vai izīrēts. Līdz 20. aprīlim, kad pāris plāno pamest Latviju, ir vēl daudz darāmā.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Kurš par šo visu murgu maksā un uztur viņu....tas nav labs PR ....tiesi otrādi !!!!????

16.aprīlis Atbildēt

Tu viņu savā komandā ņemtu?

17.aprīlis Atbildēt

Kivičis ir varonis viņam pienākas ordenis

16.aprīlis Atbildēt

PILNĪGI NEMAZ NAV žēl šo bezsmadzeņu radījumu. Varēja arī nosprāgt.

16.aprīlis Atbildēt

Kops kura laika, pagiras sauc par sirdslekmi?

16.aprīlis Atbildēt

Nu ja uz paģirām nav ko ieraut , tad ar sirdi paliek sū.... īgi !

16.aprīlis Atbildēt

Šādi pa gabaliņam būsim izlasījuši šo bestselleri no vāka līdz vākam. Un par velti!

16.aprīlis Atbildēt

Nu bļin , Terminātors! Kauna traips Latvijā.

16.aprīlis Atbildēt

Ļoti gribētos pajautāt masu medijiem - ko Jums, tādu sliktu, ir izdarījusi tauta, ka Jūs bombardējat to ar šī neķītrā pāra gaitām ? Jūs tak ļoti labi saprotat, ka zombējiet un debilizējiet tautu ar šo "šovu". Kādēļ Jūs reklamējat reālu pedofīlu, kura ģenitālijas, mazi bērni, var skatīt internetā ? Jums, tiešām, sirdsapziņa nesaka priekšā, ka Jūs reāli nodarāt, savai Dzimtenei un Tēvu zemei - Latvijai ļaunu ? Nesaprotu arī, kur palikušas tās daudzās bērnu aizsardzības organizācijas, kas histēriski brēc uzreiz, kad kāds tēvs savai atvasei uzdod pa pakaļu ? Šim necilvēkam, saprātu un kaunu zaudējušam individam, jāsēž cietumā, nevis bērniem jārāda savi plikumi vannā. Šai, šī jampampiņa, naudas kārei un lētai porno slavai jādara gals !

17.aprīlis Atbildēt

ā

17.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:35

Jaunākās diskusijas