Aktieris Intars Rešetins pastāsta, kas viņu ļoti aizkustinājis

tautaruna.lv 13.apr 2019
 
Dāvis Ūlands/ F64 Photo Agency
Aktieris un režisors Intars Rešetins, kurš aktīvi darbojas arī sociālajos tīklos, pirms nepilnas diennakts publicējis ierakstu par meitas cēlo rīcību.
"Šovakar sapratu teiciena “raudāt kā bērnam” nozīmi.. Jau pāris mēnešus meklēju naudu vienam sirds projektam, zvanot, rakstot uzņēmējiem, stāstot ideju, mēģinot pārliecināt par sadarbību, utt. Šovakar vecākā meitiņa pienāk pie manis un, dodot salocītas pāris banknotes, kuras viņa bija sakrājusi no savas kabatas naudas, saka: “Tēti, ņem, tas tev, tavam projektam! Es zinu, tas nav daudz, bet vēlos tev palīdzēt, vēlos, lai tev viss izdodas," publikācijā sociālajā tīklā facebook raksta režisors.

Jau vēstīts, ka šī gada martā tapa zināms, ka līdzšinējais Dailes teātra aktieris Intars Rešetins turpmāk strādās kā ārštata režisors.

Rešetins kā ārštata režisors strādā pie iestudējuma "Dēls", kura pirmizrāde plānota maijā. Savukārt uz skatuves viņš kāps vien tad, ja kādai izrādei tiks pieskaitīts kā ārštata aktieris.

Rešetins bijis Dailes teātra aktieris no 1999./2000. līdz 2018./2019.gada sezonai. Viņš atveidojis tādas lomas kā Nikolaju Gluhovcevu Leonīda Andrejeva "Mīli mani!" (2003), Niku lugā "Kam no Vulfa kundzes bail?" (Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, 2004), Elvi Oļģerta Krodera iestudējumā "Kreisais pagrieziens" (2004), kņazu Miškinu Fjodora Dostojevska "Idiots" (Valmieras Drāmas teātris, 2006), Robiju Lauras Grozas-Kiberes iestudējumā "Shopping & Fucking" (2009), Cēzaru Cauni Jāņa Lūsēna un Egīla Zirņa mūziklā "Ceplis", rež. R.Atkočūns, 2010) u.c.

Tāpat mākslinieks vairākkārt ticis nominēts "Spēlmaņu nakts" balvai, un 2004.gadā to saņēmis kategorijā "Labākais jaunais skatuves mākslinieks".

Līdz šim Dailes teātrī Rešetins iestudējis Alekseja Ščerbaka "Balta vārna melnā krāsā" (2018), Vecgada koncertu "Daudz, daudz laimītes!" (2017), Ērika Asusa "Mūsējās" (2017), koncertu "Spanovska ballīte - 3.sērija. (ie) svētības" (2015), Floriana Zellera "Ja tevis vairs nebūtu" (2015), kā arī pēc režisores Meisijas Tadjedinas filmas "Pagājuši naktī" motīviem veidoto izrādi "Nakts vēl nav galā" (2014), kas arī saņēmusi "Spēlmaņu nakts" balva par kategorijā "Gada debija".

Nacionālajā teātrī Rešetins iestudējis Floriana Zellera "Ak, tētīt..." (2016), bet Rīgas Krievu teātrī - Zellera "Patiesību", vēsta ziņu aģentūra LETA.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:17

Jaunākās diskusijas