Skulmei varētu atņemt bērnus; viņai uzlikts pārbaudes laiks

tautaruna.lv 2.apr
 
F64
Sabiedrības dāmai Lienei Skulmei patlaban ir sarežģītas attiecības ar savu trīs meitu tēvu un bijušo vīru Ārenu Skulmi, teikts Intas Mengišas materiālā "Bijušais vīrs grib Skulmei atņemt bērnus?" izdevumā "Kas Jauns".
Liene gan izvairās detalizēti stāstīt, kādas ir viņas attiecības ar bijušo vīru, vien atklāj, ka tās esot ļoti sarežģītas.

Kā izrādās, līdz ar televīzijas šova "Kivičs. Pavisam privāti." filmēšanas sākumu Lienes Skulmes un Ārena Skulmes trīs meitas dzīvo pie tēva.

Bijušais vīrs pret Lieni vērsies ar iesniegumu bāriņtiesā. Liene ir izsaukta uz pārrunām, kur nāksies sniegt paskaidrojumus un atspēkot pārmetumu sarakstu, kas metis aizdomu ēnu pār viņu kā par bērniem gādājošu māti.

Atbildīgās instances pat Skulmei esot nolikušas pārbaudes laiku.

Jau vēstīts, ka pēc tam, kad Andris Kivičs publiski atklāja, ka viņam ir attiecības ar sabiedrības dāmu Lieni Skulmi, sabiedrība pastiprināti seko notikumiem pāra dzīvē. Vairāk par notikumiem viņu dzīvē vari izlasīt portālā tautaruna.lv.

Komentē 26

 
Anonīms
 

Malacis virs, paklidusai sievitei, kam berni nav vajadzigi un kas nespej un negrib par tiem gadat tie ir janem nost.tapat slikts piemers. Labi, ka viram ir galva uz pleciem un vins doma par saviem berniem, par to nakotni un izjutam, kamer mate pardzivo pusmuza krizi un sagajusi sviesta. No seksa atkariga tikpat cik citi no narkotikam. Kivics gan ieteica Madari sameklet jaunu sponsoru vina berniem, bet lienitei atradas plikadida, kas vel jauztur. kas nav spejigs ne par vienu gadat, i ne pats par sevi

2.aprīlis Atbildēt

Jums ar galvu nav kārtībā, monstrs! Aizej palīdzi tiem bērniem, kas melnām mutēm bez maizītes pa cełiem klejo!Nevis sēdi dienu un nakti un iztirzā kurš kāds narkomāns, slikta māte utt!Kā nav kauna!

2.aprīlis Atbildēt
Dace Bērziņa > krist.ne.golubeva.niedola

Mēs vairākas palīdzam bērniem no trūcīgām ģimenēm un arīdzan bāreņiem. Kaut kā Jūsu vārdu Golubevas Niedolas kundze, starp palīdzētājiem (aktīvajiem) neesmu sastapusi.

Par mātes tiesībām runājot, droši palasiet Bērnu tiesību aizsardzības likums, īpaši 5 nodaļu. Tur skaidri un precīzi ir norādīti vecāku pienākumi. Diemžēl izslavinātā un Jūsu aizstāvētā Skulme tos nepilda, tāpat kā tēviņš Kivičš. Jums pašai nav kauna tādus cilvēkus aizstāvēt. Pēc viņu dzīves jau nu noteikti nealkstu, man tāda šķiet pretīga un nevērtīga.

2.aprīlis Atbildēt

Tātad, ko man aizstāvēt lemju pati, šausmīgākais ir te visus baidīt ar Bērnu tiesību aizsardzību dienestu, kura funkcija izņemot punktus kaut kādus ir tātad strādāt Bērnu un Ģimenes t.i. arī Mammas interesēsl, sadomājušās te bieds lielais. Kāpēc nedomājat par to, ka ar šo bijušo vīru dzīve ir bijusi tik neizturama, ka viņa vienkārši ir nogurusi, iespējams sāpināta, nekad nesaprasta?! Vai uz viņu arī skatās dienesti kāds tēvs viņš ir, un man tad nu jautājums, vai ir aizliegts 38 gados filmēties? Ai nu ko tur ko komentēt Jums, haha aprindās labdarības neesmu, labdarība, nāk no sirds un nav jāskrien visiem stāstīt ka palīdzi, tas tā Jūšu zināšanai.

3.aprīlis Atbildēt
Dace Locmele > krist.ne.golubeva.niedola

Piekrītu. Augu tiešām sliktā gimenē, iekšēji lūdzos pēc palīdzības- visiem bija vienalga.. labāk lai skatās, kur ik dienas gimenēs pazemo, vardarbīgi ietekmē bērns ..

3.aprīlis Atbildēt

Paldies Dacīt par atbalstu, kā suņu bars, bet tur kur vajag palīdzību neviena nav, naudas valstij nav, labo tantuku arī nav. Jācenšās vienam otram palīdzēt nevis kost.

3.aprīlis Atbildēt
esteerissimaa > dace.locmele

Pilnīgi jums piekrītu. Man arī bija jāaug "ģimenē" ar vardarbību un kur vecāki regulāri redz, kaujās un bērniem jāmūk no mājām prom.Butu labak sākumā uz tādām ģimenēm skatījušies un sūtījuši vecākus uz bāriņtiesām :-(

4.aprīlis Atbildēt

Nedomāju, ka Skulmi bērnu "atņemšana" ļoti apbēdinās. Ja jau viņa var jāt riņķī pa pasauli ar Kiviču un nedomāt, vai bērni veseli un, ko bērni ēd, bet tikai dokumentēt savus gultas piedzīvojumus, tad šāda atņemšana viņas dzīvesveidu neietekmēs un nemainīs. Šajā gadījumā vainas apziņas un nožēlas nebūs.

2.aprīlis Atbildēt

Es domaaju,ka pie atbildiibas jaasauc Kivics par to kaapeec iesaistaas attieciibaas ar sievieti kurai ir 3 beerni un nepaliidz ne moraali ne materiaali par tiem ruupeeties kaa arii nesakaarto attieciibas par apruupi ar beernu teevu . UN kaapeec nabaga cilveekiem internetaa vispaar buutu saadi raksti jaalasa kaa piedeva debiilaam reklaamaam ko katrs velk muguraa. ..

2.aprīlis Atbildēt

vai tad sito padauzu var saukt par sabiedribas damu? Nu ne gan ,vina pelnijusi neslavu.

2.aprīlis Atbildēt

Piekrītu Annai Vīksnei, ka šo vieglas uzvedības sievieti, profesionālo ģimeņu jaucēju nu gan nevar saukt par sabiedrības dāmu. Bāriņtiesa pareizi rīkosies, ja atņems Lienei Skulmei bērnus. Tam ir vairāki objektīvi iemesli: 1) Kopš Liene Skulme ir kopā ar Kiviču, viņa nespējot strādāt ( tātad viņai nav arī līdzekļu meitu uzturēšanai); 2) Viņa vienā mierā klīst pa pasauli, nerūpējoties par savām meitiņām;3) Un GALVENOKĀRT - Skulmei ir izlaidīgs dzīves veids, ar kuru viņa publiski lepojas, tādējādi rādot meitām ļoti sliktu piemēru. Domāju, ka meitas aizvainoja tas moments, ka pirms aizbraukšanas uz Itāliju "mīlošā māmiņa" beidzot atrada laiku aizbraukt pie meitām, bet ...kopā ar piedzērušos Kiviču.

2.aprīlis Atbildēt

Visām sievietēm, kam škiet, ka šeit ir sava žults jāizlaiž nepieciešams a)sexsologs, jo sēžat un kā apmātas lūrat šo “amoralo”šovu!b) uz baznīcu aizejiet,Lieldienu laikā sitat atkal kādu krustā! Kādad mātes tiesības jūs te esat tiesįgas izlemt ñemt vai nē-bezkauñas, skaudīgas čūskas, pilna Latvija ar tādām, mātes meitiñas, kas nepīpē nezin kas ir šampanietis!Bet jūsu sirds vietā ir caurums!

2.aprīlis Atbildēt

Fui Jums! Caurumu meklētāja....

2.aprīlis Atbildēt

Balodes kundze, jūs laikam tāda pati staigule kā tā saucamā sabiedrības dāma Liene ja jau tik izmisīgi aizstāvat viņu. Parasti tāds tādu aizstāv. Bet es ne par to. Jebkurš no mums ir bērns. Tad tagad pasakiet man, cik ļoti jūs gribētu būt informēta par savu vecāku sado-mazo drāzieniem, pisienem, vibratoriem , orgasmiem un ģenitāliju izmēriem? Un cik ļoti jūs gribētu lai par to runā sabiedrība? Un tagad pajautājiet sev, cik ļoti jūs liekuļojat sev un saviem bērniem. Var būt nofilmējaties seksa laikā un ieliekat vide FB un tad paskatīsimies cik laimīgi būs jūsu bērni. Sekss ir vajadzīgs, nenoliedzami. Arī rotaļlietām nav ne vainas, bet ir jābūt kaut kādai saprašanai kur to publicēt. p.s. Es ceru ka bērni šitai slotai tiks atņemti jo bērni nav vainīgi ka viņiem nav paveicies ar vecākiem.

3.aprīlis Atbildēt
Kristīne Golubeva Niedola > j.nis.b.rzi.s

Vai jūs ar Daci Bērziņu esat pāris? Pisieni, tai caurumi, vai cika jauki, es aizstāvu, jo esmu godīgs brīvs, ļoti Dievticīgs cilvēks. Starp citu mans tētis ir miris, mans uzvārds ir Golubeva, ar baložiem nav sakara, bet par šādu bezkaunīgu mana Tēva piemiņas aizskaršanu, var Jaka dabūt pa zobiem, principiāli solidāra ar Kiviču, tādiem kā jums, bezkauņām, kas vēl tikai to sliktāko, nemēģina pat izprast nekad un neko- pa zobiem! Zinu vienu Dievs ir manā pusē, pat Jēzus draudzējās ar vieglas uzvedības sievietēm, piedeva un nemeta akmeni pirmais!

3.aprīlis Atbildēt

Jums ar Janku šovu neļautu filmēt! Sirds vietā caurums, viss, kas galvā citi caurumi. Šausmas, nepieklājīga tumsoņa.Punkts. Nākamreiz ar aizskarošiem komentāriem griezīšos vajadzīgajās iestādēs, internets ir vide kur arī jāmāk uzvesties Tu_Bēŗziņā

3.aprīlis Atbildēt

Pilniigi pilniigi jums piekritu . Es ari brinos,kaa viena sieviete otrai var vēlēt -jaa,tu padauza vieglas uzvedības sieviete,tāpēc tev jaatnem bērni. Halo atmstaties taču, trakaas vecenes! Kādu bērnu tiesību atņemšana,jūs ko te gvelzat, bērni mīl un viņiem vajag savu mammu, un dzīvot kopā ar dažādiem vīriešiem, nepelna naudu nav nekāda iemesls, lai atņemtu bērnu tiesības. Es labāk gribētu tādu mammu kā Skulmi nekā tādu kā Brigitu Kabuci piemēram, kas vēl atņemt svešam sievietēm bērnus.

4.aprīlis Atbildēt

Pilnīgi piekrītu Kristīnei Golubevai.

4.aprīlis Atbildēt

Zini dura,tev smadzeņu vietā ir ķīselis. Es tieši ar tādu pašu palaiztuvi kā tu un liene tagad cīnos caur tiesu lai atņemtu tai durai savu meitu,un beidzot dotu labâku dzīvi savai meitai.Pieriebušās jūs esat neuzticīgās piselīgās padauzas.

5.aprīlis Atbildēt

Nevaru saprast-ko nozīme sabiedrības dāma-kur tādi cilvēki strādā,cik maksa algu.

2.aprīlis Atbildēt

Skumji. Manuprāt tā ir pēdējā iespēja izvēlēties to, kas patiešām ir svarīgs. Ceru ka viņa attapsies....

No malas patiešām izskatās ka viņai sagrozīts prāts ...

3.aprīlis Atbildēt

Krievu valodā Skulmes uzvedība saucās"bešenstvo matki".Viņai steidzami jāgriežas pie ārsta,ar galvu arī nav kārtībā.

3.aprīlis Atbildēt

kāpēc krievu valodā?Latviešu valodā tas ir dzemdes trakums.Es arī nevaru saprast,kāpēc prese viņu dēvē par sabiedrības dāmu.Pareizi būtu -publiska sieviete.

3.aprīlis Atbildēt
Ligita Abramenko > dzintra.5afe6f04c82ee

Prastā valodā būtu m......a.Un kam tādai bērnus.

3.aprīlis Atbildēt

Interesanti, ko gan Liene Skulme ir sliktu izdarījusi? Izšķīrusies no vīra? Ir kopā ar citu vīrieti? Tas ir tas viņas grēks? Pēc šķiršanās bērni uz laiku ir pie tēva nevis mātes? Viņa Latvijā vienīgā tāda? Tauta, attopieties taču! Tas ļaunums, kas pret viņu un Andri Kiviču vēršas, vairs nav izturams!

5.aprīlis Atbildēt

Šī cepšanās par viņiem nav šķiršanās un saiešanās sakarā kā tādā, bet par to, KĀ viņi šo jautājumu risina. Visi šie apvainojumi, izrunāšanās pret pamestajiem tuviniekiem (Madara vēl oficiāli ir sieva) un pat pret pilnīgi svešiem cilvēkiem - viņi dabūjuši atpakaļ pēc pilnas programmas (tur jau pļauku bija savam vecim jādod, kad tāds atļaujas izrunāties par mammu). Te no viņu puses ir nodevība + izcila pazemošana uz plašas publicitātes fona.

5.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:21

Jaunākās diskusijas