Paskat, kādu foto no atpūtas publicējis Kivičs un Skulme

tautaruna.lv 30.mar
 
Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency
Šonedēļ slavenākais latviešu mīlnieku pāris Liene Skulme un Andris Kivičs devušies atpūsties uz saulaino Itāliju. Nedēļas nogalē saldais pārītis publicējis kārtējo bildi no skaistās kopābūšanas.
Agrā piektdienas rītā Liene Skulme savā sociālā tīkla facebook profilā publicējusi attēlu, kurā redzama, sēžot klēpī Andrim. Kā norādīts publikācijā, tad bilde tapusi Veronā, Itālijā.

Izdevums "Vakara Ziņas" jau vēstīja, ka 23. marta pusdienlaikā pašmāju skandalozākais un populārākais mīlētāju pāris - mūziķis Andris Kivičs un māksliniece un skaistumkaraliene Liene Skulme - pameta Latviju, dodoties ceļojumā uz Itāliju, lai atpūstos un atjaunotos pirms pārcelšanās uz Āfriku pie Indijas okeāna.

Lidostā «Rīga» pāris ieradās kopā ar radošo komandu, kas filmē šovu par Andra un Lienes ikdienas gaitām. Tuvinieki, ģimene un draugi no Lienes un Andra atvadījās 22. marta vakarā, pēc tam, kad abi bija iztirgojuši iedzīvi.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Tad patiesībā ģimene no Lienes nav atteikusies un Andris turpina runāt ar tēti??

Smuki smuki bildēties Veronā, lielīties ar to... Tā jau visi ceļotāji dara :) Mans un vīra (ne mīļākā!) parakstiņš ar' uz tās sienas, tikai tā, lai citiem netraucētu iet garām uz Džuljetas balkonu :)

30.marts Atbildēt

Man jau patika, ka Kivičs pirka mici un pavēlēja Lienei samaksāt: iedod viņam desmitnieku! Šitas velna parazīts tak dzīvos uz citu rēķina līdz mūža galam. Bet, izrādās, kad Lienei tas baigi patīk. Izpārdeva šmotkas, lai uzturētu tēviņu. Bravo!

30.marts Atbildēt

Tas notiek, kamēr bērnus pieskata bijušais vīrs un omīte. Super. Un par tādiem taisa realitātes šovu. Murgs.

30.marts Atbildēt

Paskatījos vispār to STV kanālu, ko viņi piedāvā. Bez šī šova vēl kaut kādas attiecību sarunas... Ne vārda par to, kā sievietei/vīrietim būt gana gudrai/am, lai uzturētu gimenes attiecības, kā nodzīvot garu mūžu kopā, lai veidotu stipru dzimtu, kā attapties vēl pirms esi laidis pa keisi. Kaut cik saprātīgam cilvēkam skaidrs - stipras gimenes, morāla atbildība ir galvenais pamats arī stiprai valstij (nerunāju par musu diemžēl nevalstiski domājošajiem politiķiem).

Domāju arī par Inesi Prisjolkovu, kura tiešām smagi iekritusi, uz sava žurnāla pirmo interviju uzaicinot tieši Kiviču. Tik pareizi, gudri runāja :) Mānīgā sirēnas balss :)

30.marts Atbildēt

Vairāk nevienu šovu negribu redzēt ar Kiviča piedalīsanos.To izvirtuli negribu vairs redzēt.

30.marts Atbildēt

Apriebies! Kāpēc jāpiesārņo internetu? Un kuru tas interesē???

30.marts Atbildēt

Nesaprotu kāpēc Kivičs nedzīvo pie Lienes.Viņiem jāīrē dzīvoklis.

Vai viņai sava dzīvokļa nebija.

30.marts Atbildēt

Jums nepatīk un neieredzat,bet Jums interesē kas tālāk būs!Jūs gaidat,nu kas tur atkal parādīsies.Malači.Turpinat un liekiet komentārus Jūs to šovu paši atbalstat.Padomājiet.

30.marts Atbildēt

Vai pat tiešām Lv tautai traucē Liene un Kivičš pat ārzemēs. Lai viņi atpūšas. Viņi tak ir cilvēki.Viņiem nav aizliegts likt bildes un baudīt viens otra sabiedrību. Kam nepatīk neskaties. Un ne pievērsiet uzmanību. Nepiekakajiet interneta vietnes ar negācijām. Pirms iztirzajat viņus. Padomājat par savu dzīvi. Un paskatieties paši uz sevi. Un tad izsakiet savus komentārus pieklājība veidā. Nevis kā vistas kladzinat vienu un to pašu. Liene tāda... Andris tāds.... Katram ir tiesības dzīvot kā vēlas. Nu jā STV gribēja taisīt šovu par viņiem. Tā ir vienīgi televīzijas darīšana. Grib skatās grib ne. Apnikušas šis negācijas. Kas valda internetā.

30.marts Atbildēt

Nu bet tieši tā. Citus paši apkakā, tādā veidā sevi godājot. Tādi nu ir tie latvietīši. Pilni ar negācijām, kuriem nekas nebūs labi.

30.marts Atbildēt

Zābaki.Nevienam fiska nerubi.Cilvecini pelna naudiņu,kā māk.Ne kā saeima,apzogot Tautu

30.marts Atbildēt

Nu un, kas tur tik īpašs? Bilde kā bilde, man pilns facebook un insta ar tāda tipa bildēm! Bet protams, par mani jau nerakstīs, bet par šito kropli un viņa slampu raksta itkā nez kāda karaliskā ģimene būtu!

31.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:21

Jaunākās diskusijas