Greifāne dusmojas par savu sociālo tīklu sekotāju rīcību

tautaruna.lv 25.mar
 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency
Dziedātāja Liene Greifāne, kura apmetusies uz dzīvi Maskavā un tur studē kino režiju, sociālajā tīklā Facebook pasūkstījusies par to, ka daudzi pazīstami cilvēki nolēmuši viņai "atsekot" vietnē Instagram. Vēlāk gan dziedātāja savu sašutuma pilno ierakstu no Facebook izdzēsa.
“Skatos savu “Instagram” un domāju: interesanti, kāpēc man rāda, ka pieseko 70 cilvēki un pēc dienas, divām atseko 60. Ielādēju aplikāciju "unfollowers" un vualā. Tagad uzzināju daudz ko jaunu. Ieraudzīju savus draugus, mūziķus un visādus citādus sev zināmus cilvēkus, kuri atsekojuši. Protams, daudzi izmanto programmas, kuras randomā pieseko un atseko, bet tie mani vispār neinteresē. Tagad domāju - varbūt jūs izdzēst arī šeit “Facebook”, ja jau jums neinteresē, ko es daru un kā man iet, tad varbūt raut tās saites pavisam, ko tur izlikties,” spriedelē Greifāne.

Jāatzīmē, ka februārī, kad tapa zināms, ka Latviju 64. Eirovīzijas dziesmu konkursā pārstāvēs duets "Carousel" ar lirisko dziesmu "That Night", Greifāne nekautrējās paziņot, ka mēs šogad konkursu noslēgsim pēdējās vietās.

Jāatgādina, ka dziedātāja ar vīru Igoru un abu dēliņu Kristoferu jau vairākus gadus dzīvo Krievijas galvaspilsētā Maskavā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Stulba kā parasti dāmīte

25.marts Atbildēt

Nolaidies uz zemes meitenit, pēc taviem tekstiem var domāt, ka tu esi holivudas zvaigzne ar stāžu nevis nosponsorēta studente, kam noveicies tikt maskavā un studēt režiju, pateicoties biezam onkulim. Pilnīgi smiekli nāk, par to cik lecīga palikusi, cik gan maz muļkim vajag, lai sakāptu galviņā.

25.marts Atbildēt

...a nafig vispār kādam viņai jāseko? ..kas tā tāda? ..pie kam vēl dzīvo Maskavā ..ta lai tik dzīvo ...

26.marts Atbildēt

Normālam cilvēkam ir jāspēj priecāties par citu cilvēku centību, talantu, veiksmi, izdošanos. Liene ir pamanāma un talantīga. Varbūt viduvējībām tas skauž. Neapriesim tos, kas grib pacelties augstāk. Lai Lienei izdodas. Vēlu veiksmi. Esi stipra un stāvi visam pāri.

18.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:13

Jaunākās diskusijas