Kivičs "apgaismo tautu"; skaidro, kādēļ izskatījies, ka ieģipsēta "nepareizā" roka

tautaruna.lv 15.mar
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Mūziķis Andris Kivičs saviem sekotājiem paskaidrojis, kādēļ ceturtdienas tiešraidē Facebook izskatījies, ka viņam ieģipsēta kreisā roka, lai gan iepriekš ģipsis redzēts uz labās rokas.

Kivičs apgalvo, ka pēc ceturtdien publicētā video viņš saņēmis lērumu ziņu, kurā cilvēki pauž neizpratni, ka video redzama ieģipsēta kreisā rokā, lai gan iepriekš fotogrāfijās un videomateriālos bija labā roka. Daudziem licies, ka mūziķis mānās ar savu traumu.

Kā norāda Kivičs, tas ir tehniska ilūzija - ja uzņem video ar telefona priekšējo kameru, tad rādās spoguļattēls jeb viss otrādi - ja ieģipsēta labā roka, tad video šķiet, ka kreisā.

Kā jau ziņots, mūziķim pie lielveikala Iļģuciemā sanāca saķeršanās ar diviem jauniešiem, kuri, pēc Kiviča teiktā, viņu spārdījuši, kamēr viņš atradies guļus. Notikušā rezultātā Kivičs salauza pirkstu, kas lika atlikt boksa maču ar viltus ziņu izplatīšanā sodīto Niku Endziņu jeb Neidu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Lai salūzt abas rokas tikai pazūdi no ekrāna,kas Tu esi?

15.marts Atbildēt

tā i ka ņem ezi rokā a otru bāž petenē-a prāts palicis mātes dzemdē!

cilvēks slims!

es te nesaprotu!mūsu valsts jau slima,ka reklamē slimu cilvēku!valdībā priduraki,kas māk zagt!a valdība strādā uz topošajiem līķiem!un vēl armijai pietrūkst!un atsūta vēstules,lai es pietektos rezervē!ja esmu divas stundas darbspējīgs,a tālāk!divās stundās varu ar sapieru lāpstiņu iskaut deputātus un valsts ierēdniecību!bez apsardzes!

gods pinvarots paziņot,4maija nodevējus es nevaru iznīcināt!tautas nodevēji mirs paši!

a tautas nodevēji ir valdība,jo viņi strādā pēc masonu likuma,kā ātrāk izkaut savējos!tas saucās demokrātiskais fašizms!

15.marts Atbildēt

EW - ~Lelde~ tas saite neko nevinee un bonusa man visu kontu iztuksoja -311euro noslaucija bez manas zinas ! dirsa ~Lelde~ tevi

16.marts Atbildēt

Slima tauts. Apsadirsties. Kā ziņas lūko - iz slimniekiem jāskatās

16.marts Atbildēt

Ļoti gribētos pajautāt masu medijiem - ko Jums, tādu sliktu, ir izdarījusi tauta, ka Jūs bombardējat to ar šī neķītrā pāra gaitām ? Jūs tak ļoti labi saprotat, ka zombējiet un debilizējiet tautu ar šo "šovu". Kādēļ Jūs reklamējat reālu pedofīlu, kura ģenitālijas, mazi bērni, var skatīt internetā ? Jums, tiešām, sirdsapziņa nesaka priekšā, ka Jūs nodarāt Latvijai ļaunu ?

17.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:32

Jaunākās diskusijas