Valdis Valters nāk klajā ar skarbu viedokli par cilvēkiem Latvijā

tautaruna.lv 15.mar
 
Emīls Desjatņikovs/ F64 Photo Agency
Šonedēļ plašu rezonansi sociālajos tīklos iemantojis bijušā basketbolista Kristapa Valtera paustais viedoklis izdevuma "Privātā dzīve" Gitas Vīksnes sagatavotajā materiālā "Atgriezties dzimtenē vairs negrib", kurā viņš norāda, ka "viņam nepatīk Latvija, tā viņam esot par mazu." Tiesa, viņš nav vienīgais savas ģimenes pārstāvis, kurš nekautrējās no šādiem skaļiem paziņojumiem.

Kamēr Kristaps Valters jau iepriekš minētajā materiālā nav slēpis, ka šobrīd dzīvo Francijā, labi pelna un neplāno atgriezties mūsu zemē uz pastāvīgu dzīvi, tikmēr viņa tēvam Valdim Valteram ir ko teikt par Latvijā dzīvojošajiem cilvēkiem.

"Latvijā visiem riebjās visi.Tādi nu mēs esam..," teikts viņa publicētajā ierakstā mikroblogošanas vietnē twitter, kas tur parādījies pēc tam, kad sākušās diskusijas par viņa dēla pausto viedokli.

"Valteriem tikai visi latvieši ir slikti un riebjas. Man tā nav un daudziem citiem arī nē," atbildējis kāds ieraksta komentētājs. Tikmēr Valdis Valters uz šo atbildējis, ka latvieši neesot tie, kas viņam riebjas. "Skaļi neteikšu, kas riebjas".

Jau vēstīts, ka pirms došanās uz ārvalstīm basketbolista karjeru noslēgušais K.Valters izmēģināja savus spēkus basketbola kluba trenera amatā, kļūstot par "Valmiera"/ Ordo" galveno treneri.

Komentē 20

 
Anonīms
 

Tad tak viņš pats sev arī riebjās!

15.marts Atbildēt

Man ari ta debila LATVANU vara riebjas.Taisnibu te nekad nedabusi,tevi apzog,un vel par vainigu pataisa.Policija iznirgajas.Ka var augsta ranga amatpersona ta rakstit,un klaji melot?Cilveki tiek pazemoti,un izsmieti.Kapec tad tos pedofilus nevar saukt pie atbildibas?Kapec?Kamera izvaro,un tad pazud videoieraksti.Griezos Riga pec palidzibas,tiem ari rokas par isu.Tad nahui man tada valsts vaidziga.Jauniesiem iesaku laikus pamest so meslu bedri.Dzivojiet taisnigas valstis.

15.marts Atbildēt

Tad posol nah.., nevis aprunā Latviju kopā ar izlaidīgo ģimenīti!

17.marts Atbildēt

Pats tizlākais, kas piemīt vienam otram, ka savās neveiksmēs nekad nevaino sevi. Vainīgi ir visi citi tikai ne pats...pat tava tauta. Ļoti skumji.

15.marts Atbildēt

Manuprāt, viņš pats šādu vidi dzīvodams Latvijā ir izvēlējies. Paudīšu pretējo viedokli - "Latvijā ir ļoti daudz sirsnīgu un labestīgu cilvēku". Tikai viņi nav starp tiem, kuri "gozējas" masu mediju rakstos un kurus tauta it kā apjūsmo.

15.marts Atbildēt

Tā arī ir,bet diemžēl pie varas nonāk ne tā labākā Latvijas tautas daļa,tas notiek ne tikai pie mums.

15.marts Atbildēt

Ja cilvēks zaudējis ir savas saknes...tas ir nožēlojami, lai arī kas viņš ir bijis.

15.marts Atbildēt

lielākai daļai , man liekas, ka riebjas latvija, tās valdība....un dzīve.....un arī man! un nav ko slēpt! ja būtu jaunāka, sen jau būtu padevusi vagu! apnicis dzīvot trukumā, bezcerībā, stresā.....

15.marts Atbildēt

Esmu dzīvojis Portugālē, Spānijā un Vācijā. Tik labi kā Latvijā nav nekur. Sievietes varētu būt pozitivakas, bet citādi viss forši.

16.marts Atbildēt

Trūkums parasti piemeklē likteņa piemeklētos vai slīmestus. Pie kuriem Tu piederi?

17.marts Atbildēt

Valsts ka daba un klimats ir ok, tauta ka Latviesi gan nozelojami un super tizli, glevi un nespejigi. Patstavigi nav bijusi un nebus, visu laiku kada paklautiba. Tizlums.

15.marts Atbildēt

Nevērtē visus pēc savas mērauklas - ja pati esi tizla, tad pārējos redzi ar tizlām acīm.

17.marts Atbildēt

Man arī pēdējā laikā pārņēmušas šausmas, uz ko daži latvieši {šoreiz gan latgaļu izcelsmes) ir spējīgi. It kā fasāde cilvēka, bet dvēsele tik kroplīga. Apmelotāji un virtuālie linčotāji. Ar to gribu teikt, ka tas, kā redzam pasauli, ir atkarīgs tā brīža no gara stāvokļa un notikumiem apkārt, satiktajiem cilvēkiem. Vispār Latvijā ir ļoti daudz tumsonības un uzvedības, ko nosaka bara instinkts. Ar to nu ir jārēķinās uz katra soļa. Tomēr ik pa brīžam uzspīd arī kāds gaismas stariņš.

15.marts Atbildēt

Valdi Valter, nevajag runāt daudzskaitlī! tas ,ka jums kungs riebjas, nenozīmē,ka visiem riebjas!

15.marts Atbildēt

a pričom te tēvs.liels basketa pirdiens debesīs,a čmoriks!tautas nodevējs!

15.marts Atbildēt

a latvijas kolonija ,par valsti kļūs tikai pēc kolonistu sabrukšanas,kad paliks pāris tūkstošu no latviešiem!tās būs masonu ideju sekas!

15.marts Atbildēt

Seiki esmu vienkārs Latvijas calis vienmēr drauzigs neatkarīgi no nacionalitātes. Es visu visu apzinos kas seit notiek, bet kad es ar savām acīm ieraudziju mersedes GL ar tonētiem stikliem ar zelta krāsasas krievijas ģerboni uz durvīm pie tam ar Latvijas reģistrācijas numuriem atvainojiet mani bet tas bija dūriens no muguras. Lai pie visiem sātaniem un velniem mūsu ceļš velreiz krostojas..........

15.marts Atbildēt

Te derēja mazliet palabot - Latvija ir skaista zeme, tikai latviešu te ir pa daudz..? Ja visiem latviešiem visi riebjās, tad tā tas laikam patiešām ir..!? Nebūtu latviesi, tad varētu arī normāli dzīvot, jo tad būtu miers un saticība.?

16.marts Atbildēt

Kaa tevzeme man Latvija patik , bet ka valsts - NE .

16.marts Atbildēt

Darņķis! Tādi lai tinās. Mēs paši uztaisīosim Latviju bez viņa.

17.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:52

Jaunākās diskusijas