Kivičs: Bija doma boksēties ar lauztu pirkstu, tā būtu sava veida intriga

tautaruna.lv 14.mar
 
Ekrānuzņēmums
Pēc nelielas klusuma pauzes sociālajā tīklā Facebook savus sekotājus uzrunājis mūziķis un raidījumu vadītājs Andris Kivičs. Mūziķis paskaidrojis vairāk par pārcelto cīņu ar tā saukto "viltus ziņu tēvu" Niku Endziņu jeb Neidu, kā arī atklājis, kad kopā ar mīļoto Lieni Skulmi plāno pamest Latviju.

Mūziķis tiešraides skatītājiem atkārtoti parādīja ieģipsēto roku, norādot, ka lauzts labās rokas pirksts.Kivičs roku satraumēja 6. martā, kad sakāvās ar diviem jauniešiem pie lielveikala Iļģuciemā. Nākamnedēļ taps zināms, vai nepieciešama operācija.

Kā norāda Kivičs, labākajā gadījumā 12. aprīlī noņems ģipsi, bet ja būs nepieciešama operācija, tad vēl 5 nedēļas par cīņu mūziķis nevar domāt. Līdz ar to boksa mačs ar Neidu varētu notikt 20. maijā. Tāpat cīņu rīkos jauns organizētājs.

Andris atklāja, ka bijusi ideja boksēties ar lauztu pirkstu, kas radītu lielāku interesi, bet tas ticis aizliegts.

Lai arī pārim sabiedrībā ir daudzi nelabvēļu, kurus mūziķis aicina novērsties no viņa attiecībām un nesekot viņam sociālajos tīklos, ir cilvēki, kuri pārim vēl tikai labu. Vairāki cilvēki aicina Andri un Lieni dzīvot dažādās pasaules valstīs, piemēram, Maurīcijā, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē, pat Honkongā. Taču pirms došanās prom, Kivičs vēlas pabeigt savu televīzijas realitātes šovu un redzēt savas jaunākās grāmatas izdošanu. Jaunākais veikums ar nosaukumu “It kā tu kaut ko zinātu?” iznākšot marta beigās vai aprīļa sākumā.

Tāpat Liene un Andris sākuši rakstīt jaunu grāmatu, kas varētu iznākt vasarā. Nosaukums jau ir skaidrs - “Divi pret pasauli”. Tajā varēs uzzināt abu mīlnieku domas par visu notiekošo saistībā ar viņu attiecībām.

Lai arī mūziķis norāda, ka dosies prom no Latvijas marta beigās, Kivičs sola tiešraides no abu jaunās dzīvesvietas, kā arī atbraukt uz Latviju, kad notiks boksa mačs.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Mūziķis tiešraides skatītājiem atkārtoti parādīja ieģipsēto roku, norādot, ka lauzts labās rokas pirksts..... Lauzts it kā labās rokas pirksts, bet rāda ieģipsētu KREISO roku. Kivičam par godu kreiso pusi tagad sauksim par labo?

14.marts Atbildēt

Labi teikts!

14.marts Atbildēt

Iphone priekšējā kamera ir mirrored.

15.marts Atbildēt

Bomzīgo panku burziņš rit pilnā sparā. Publika tiek izkurināta ne pa jokam un garlaikoti savā sajūsmā tā jau sāk lauzt omes krēslus pie planšetēm, kuras tām uzdāvināja Bite

14.marts Atbildēt

Ja šis nožēlojamais MANKURTU pārītis aizbrauks no Latvijas, mēs palikušie varēsim tikai atviegloti uzelpot!

14.marts Atbildēt

Intrigai labo vai kreiso roku salauza? Ļooti interesē zināt

15.marts Atbildēt

Bārda gan šķībi safrizēta.

16.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:47

Jaunākās diskusijas