Maikla Džeksona dziesmas sāk aizliegt radio stacijās

tautaruna.lv 13.mar
 
Reuters/Scanpix
Pēc skandalozās dokumentālās filmas "Pametot Neverlendu" iznākšanas radio stacijas pasaulē sākušas no rotācijas izņēmušas mūziķa Maikla Džeksona dziesmas.
Jāpiebilst, ka dokumentālā filma šokēja cilvēkus visā pasaulē.

Filmā tostarp stāstīts par par Džeksona kāzām ar Džeimsu Seifčaku, kas tobrīd bija vien 10 gadus vecs.

Viņš atklājis, ka ar Džeksonu notika fiktīvas kāzas. "Ceremonija" esot notikusi Džeksona guļamistabā, pie tam speciāli tika nopirkti laulību gredzeni, ar kuriem abi apmainījās.

"Tad man ļoti patika juvilierizstrādājumi, bet viņš izmantoja situāciju. Teica, ka man viņam ir kaut kas jāiedod, lai dabūtu dāvanu. Kaut kas - sekss ar viņu," pastāstīja Seifčaks.

Pēc skandalozās informācijas, kas atklājās filmā, radio stacijas daudzās pasaules valstīs atteikušās atskaņot Džeksona dziesmas. Džeksona dziesmas vairs nevar dzirdēt vairākās radio stacijās Kanādā, Jaunzēlandē, tostarp Jaunzēlandes sabiedriskajā radio, arī Holandē un citviet pasaulē.

Tajā pašā laikā Džeksona fani sociālajos tīklos uzsākuši dziedātāja atbalsta akciju. Ar mirkļbirku #MJInnocent mikroblogošanas vietnē Twitter tiek publicēti ieraksti Džeksona atbalstam.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Mirušie jau pretī neko pateikt nevar....

13.marts Atbildēt

Jā bet elks jaistāv

16.marts Atbildēt

"Tad man ļoti patika juvilierizstrādājumi, bet viņš izmantoja situāciju. Teica, ka man viņam ir kaut kas jāiedod, lai dabūtu dāvanu. Kaut kas - sekss ar viņu," pastāstīja Seifčaks."

Re, kā! Desmitgadīgi puikas ir kā traki uz juvelierizstrādājumiem, izrādās! :D

14.marts Atbildēt

Sievietes biezhi ar "atceras" ka pirms 10-20 gadiem taas izvarojis. Pieraadiit vairs neko nevar, tad jau var teikt ko grib. Galvenais, vienmer visi ticees sievietei neskatoties neuzko.

15.marts Atbildēt

Liekas aizdomīgi.

15.marts Atbildēt

Protams,cilvėka nav lai sevi aizstavętu tad tagad var visu ko samurgot.

14.marts Atbildēt

Piekrītu.

15.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:46

Jaunākās diskusijas