Kivičs: Ģimene atteikusies no Lienes mūsu attiecību dēļ

tautaruna.lv 12.mar
 
F64
Sabiedrības dāma Liene Skulme neslēpj - attiecību dēļ ar mūziķi Andri Kiviču ģimene no viņas ir atteikusies, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Ģimene atteikusies no Lienes Skulmes" izdevumā "Kas Jauns".
Liene neslēpj, abi ar Andri Kiviču dzīvo ļoti noslēgti un faktiski visu laiku pavada divatā. Liene saka, ka abiem ar Andri faktiski pietiek vienam ar otru.

Viņai piekrīt arī pats Kivičs, uzsverot, ka Lienei tagad patiešām ir tikai viņš. Viņš atklāj - lai gan nesen Skulmei vēl bija normāla ģimene, kad viņa esot pateikusi, ka būs kopā ar Andri, mamma esot paziņojusi: "Tad tu vairs nebūsi mūsu ģimenē!"

"Ko mēs esam izdarījuši? (..) Ja mēs vēl braukātu mersī, šņauktu visu laiku, rādītu visiem fakus, tusētu glamūriņā, uz jahtām - kaitinātu un kacinātu sabiedrību... Bet izrādās, ka cilvēkus var kaitināt tas, ka iespējams nemelot, teikt, ko domā. Kas notiek? Mēs pa īstam iemīlamies. Es Lieni patiešām mīlu no visas sirds," pauda Kivičs.

Liene piebilst, ka neizprot savas ģimenes nostāju.

Jau vēstīts, ka pēc tam, kad dziedātājs Andris Kivičs paziņoja par attiecībām ar mākslinieci Lieni Skulmi, gan sociālajos tīklos, gan TV ekrānos ir iespējams sekot līdzi notikumiem abu mīlnieku dzīvē. Realitātes šovā "Kivičs. Pavisam privāti" Andris arī neslēpj, kā tiek risināta šķiršanās ar viņa sievu Madaru.

Komentē 28

 
Anonīms
 

Ja Liene nespēj saprast, kāpēc ģimenei bija šāda reakcija-visdrīzāk viņai nedrīkst būt ne ģimenes, ne arī bērnu. Kaut gan bērnu temats uzreiz atkrīt, jo kā pati izteicās, tad Kiviča dēļ viņa ir gatava pamest arī bērnus. Jums abiem ir katram pa trim bērniem-TRIM...neesat jau arī pusaudži, kas ņemas kur vien var un nevar-mazliet ir jāieslēdz arī smadzenes(ja vien tādas eksistē, bet pēc pēdīgajā laikā redzētā-maz ticams, ka tādas ir). Ir lietas, ko jūs drīkstējāt un varējāt darīt tad, kad visā šajā ļembastā nav ierauti jums tuvu stāvoši cilvēki-bērni, bijušās pusītes ar kurām jums arī ir bijusi Lielā Mīlestība un radinieki. Tieši viņiem nākas tagad uzklausīt kur viņu dēls/meita pliki vārtās pa vannu..vai vel kādas nejaucības. UN KĀ PASKAIDROT BĒRNIEM, KA VIŅU TĒVS AR SVEŠU SIEVIETI VĀRTĀS PLIKI....UN KĀ PASKAIDROT, KA VIŅU MAMMA IR GATAVA NO VIŅIEM ATTEIKTIES DĒĻ KAUT KĀDA VĪRIŠĶA??? Visdrīzāk Jūs abi pēc visa šī zaudēsiet jebkādus sakarus ar bērniem-viņi paši nevēlēsies jūs ne redzēt ne dzirdēt. Ziniet, tas ka jūs tur šķiraties un kopā saejat ir jūsu personiskā darīšana. Neviens neko neteiktu(nu varbūt mazliet paburkšķētu un viss), jo dzīvē iet visādi un katram ir savs. Nepārvērtiet savu un galvenais jūs bērnu dzīves par murgu...kaut gan, jau ir pa vēlu

12.marts Atbildēt

Tieši manas domas.Bet,kā paruna saka,ko Dievs gri sodīt,tam atņem prātu.Bet te ,laikam ,jau nav ko atņemt...

12.marts Atbildēt

Objektīvs redzējums,patīkams,jo cienīgā tonī pasniegts, ekskluzīvi,ja palasīju komentārus virtuālajā vidē...:)

Es atbalstu Andra un Lienes mīlestību, bet ja runā par ko tādu,jāsaprot,ka burvība slēpjas attieksmē svarīgi ir ievērot ētikas un morāles normas,jo augstākas vērtības piesaucam ,jo lielāka atbildība...kaut vai kristīgie baušļi,viens no smagākajiem grēkiem...tev nebūs kārdināt...;)

Līdz šādiem secinājumiem var nonākt iedziļinoties jebkurā citā garīgā kultūrā... rezultāts jūtams pretreakcijā sociālās. tīklos....

13.marts Atbildēt

Kādas sabiedrības dāma ir Liene Skulme?

12.marts Atbildēt

Kiviča sabiedrības :D

12.marts Atbildēt

Ne visiem lemts bez apdomas nepārskriet Medisonas apgabala tiltam...

Šaubos, vai vismaz Liene šo grāmatu lasījusi.

12.marts Atbildēt

Lieni grēks saukt par dāmu!

12.marts Atbildēt

Pietiek izlasīt šo: ""Ko mēs esam izdarījuši? (..) Ja mēs vēl braukātu mersī, šņauktu visu laiku, rādītu visiem fakus, tusētu glamūriņā, uz jahtām - kaitinātu un kacinātu sabiedrību... Bet izrādās, ka cilvēkus var kaitināt tas, ka iespējams nemelot, teikt, ko domā. Kas notiek? Mēs pa īstam iemīlamies. Es Lieni patiešām mīlu no visas sirds," pauda Kivičs." - un viss nekavējoties kļūst skaidrs.

Arī es laikam norobežotos no personas, kas spēj kontaktēties ar šādu infantilu deģenerātu.

12.marts Atbildēt

Mani fascinē tas, kā viņi sevi redz vai neredz no malas. Tiešām pārsteidzoši, ka tādā vecumā cilvēki var būt tik neattapīgi vai tik ļoti melot sev. Cita izskaidrojuma nav tam, ka cilvēks runā muļķības. Un ja viņam liekas, ka nonstopā dxert, lamāties, sist cilvēkus un apsaukāt ir nedarīt neko, tad man nav saprotams, kāpēc paši, saņemot to pašu pretī, ir parasti tik ļoti sašutuši :D

12.marts Atbildēt

Liene! Tik vēlāk nevaino savas meitas un nesaki, kad viņas tev ir sliktas meitas. Nevar būt LABAI mātei SLIKTAS meitas!

12.marts Atbildēt

Ar Lienes meitām, domāju, būs labi. Tēvs viņas, ceru, labi sargās.

Kad Liene paziņoja, ka beidzot dzīvo, kā pati grib, man palika skumji un dīvaini. Tā var runāt tikai niķīgs pusaudzis.

Bet par Kiviča dēlu man tiešām sirds sāp. Šad tad ieraugu uz ielas, nu foršs puisis. Attiecībā uz bērnu audzināšanu, likās, ka Kivičs priecājas par meitām (par dēlu nezinu.... aizmuka, līdzko piedzima), tik gudri runāja intervijās. Meloja, vai?

Rampas Ugunis droši vien paliks Kiviča augstākais sasniegums. Liene... es nezinu, ko viņa tādu īpašu paveikusi.

Atliek vien novēlēt, lai nu Kiviča lielā mīla pēc gada-diviem nepazūd, īpaši, ja uzradīsies kārtējie mazuļi, kuru dēļ reizi nedēļā Kivičam sava radošuma dēļ jāskrien nakšņot pie savas mammas.

12.marts Atbildēt

Tev paliek skumji klausoties ko paziņojusi Liene!!! Interesanti kādēļ tev tas vispār rūp??? Tad seko teksts ar privātās dzīves uzķidāšanu un brīnišķīgs pārdomu izklāsts par Kiviča dēlu un meitām. Rodas jautājums, kāda tev tur ir darīšana??? Vai tā ir tava ģimene???

Un tad seko teksta labākā daļa, nobeigums - debīlas fantāzijas un stulbuma paraugs....Novēlējums kas balstīts uz savu kroplo fantāziju...:D

Jebkurš šeit iespringušais ir vai nu stulbs un pilnīgi debīls, vai vienkārši nožēlojams neveiksminieks. Ikviens kam pietiek laika sekot visiem šiem sūdiem un iztirzāt tos ir vai nu vientuļi ļaudis bez pašcieņas, jo tā vietā lai sevi pilnveidotu, tie sēž portālos un degradē, kā sevi tā arī visus pārējos.Būtībā tizli dārzeņi...:D Bet tie kas te sēž esot reālajā dzīvē ar kādu kopā un iztirzā Kiviča dzīvi ir par debīlu lai vispār izprastu kas ir būt kopā un ko ar to visu darīt, jo acīmredzot pavadītais laiks rakstot savas mega pārdomas par citu dzīvēm ir daudz svarīgāks par pašam esošo.Secinājums ir vienkārš, ikvienam kas šeit klejo no lapas uz lapu un pārgudri murgo savas filozofiskos tekstus būtu laiks pievērsties sev!!!! Viss ir gaužām vienkārši, ja tu esi pamuļķis, tad tu vari skatīties spogulī cik tev labpatīk, gudrāks tu no tā nekādīgi nekļūsti.

12.marts Atbildēt
Ilga Kupša > mareks.mat.ss

"Jebkurš šeit iespringušais ir vai nu stulbs un pilnīgi debīls..."-to var attiecināt arī uz Jums, kas seko....

13.marts Atbildēt
Anna > mareks.mat.ss

Čau, Kivič! :DDD kā nesekot, ja internets bāztin bāž acīs? Dzīvojot tādu dzīvi ir jārēķinās, ka visiem būs viedoklis, tā ka nav ko pūsties un saukāt visus par debīliem!

13.marts Atbildēt
Mareks > mareks.mat.ss

Nedomāju viss, ka ir tik vienkārši, reizē tik primitīvi un "cilvēkcienīgi", kā Tu pateici... Normāli cilvēki mēdz pamanīt dažādas lietas, domāt un apspriest tās... Nedomāju, ka ir daudz tādu, kam Kiviča nebūšanas ir galvenais dzīves un uzmanības fokuss... Grūtības ir visu cilvēku daļa, sarežģījumi ir ikdiena, taču ir cilvēki, kuri nespēj saprast, ka pamanīt otra cilvēka dzīvē labās un ne tik labās lietas nozīmē tikai vienu, ka cilvēki nav vienaldzīgi un to nosodīt ir aplami... Cita lieta, ja kāds tendenciozi meklē tikai slikto un barojas no otra cilvēka neveiksmēm- tā teikt, apspriež, lai ņirgātos par to otru... Par Andri un Lieni runājot ir redzams, ka cilvēki ir apmaldījušies simpātiju un labu jūtu labirintā, ko viņi sauc par mīlestību... Šīs attiecības viņu tuviniekiem ir radījušas neiedomājamas sāpes un tās vēl pieaugs, bet svarīgi, lai pārējā sabiedrība ar savu katram subjektīvo "pareizo nostāju" neveicinātu jaunas sāpes... Šeit arī medijiem derētu piebremzēt un nevajag censties atspoguļot katru viņu dzīves pavērsienu, turot Kiviču un Lieni un viņiem tuvos cilvēkus sasprindzinājumā un stresā...

13.marts Atbildēt
mairita > mareks.5c41ca8fc883d

Nejūtos pelnījusi tādu uzbraucienu.

Ja nepamanījāt,- tieši vēlējos, lai visa šī ambrāža nebūtu bijusi velta, un lai viņiem dzīve nokārtos pašiem, bez šova. Citādi, ja viss darīts dēļ šova, cena ir pārāk augsta.

Par to, ka necienīgā veidā ir izbeigtas iepriekšējās attiecības u.c., savas domas nemainu.

Nevienu par debīlu, atšķirībā no daža laba, nesaucu.

13.marts Atbildēt

Tēvs sargās... sargās ta sargās, bet, kad Lienei vajadzēs meitu līdzjūtību, ne jau tagad, bet nākotnē, tad vispirms lai aizdomājās, vai es biju līdzās, tad, kad biju meitām vajadzīga. Un kā jau minēju, SLIKTAS meitas nevar būt LABAI mātei.

13.marts Atbildēt
Mareks > marita.5c235d50684e6

Mairita, Jums neko neadreseju ,bet tam manam vardabralim, kura viedoklim oponeju... :)

13.marts Atbildēt

dra.lv/s1zpkoE

Izlasīsiet "Neatļauto paņēmienu" un sapratīsiet uz ko tikai šīs izvirtušās niecības zemes virsū nav gatavas , lai varētu jautri padzīvot. Domāju, ka Madarai arī kaut kas tiek atmests, tāpēc klusē.Pretīgi! Viņiem mūsu komentāri un skatījumi nes naudiņu, var kārtīgi "nostrēbties" uz mūsu rēķina, ka mēs te pārdzīvojam un lasām tās visas stulbības!Tas ir prasts iestudējums! Neticiet nekam! Paldies TV1 Guntaram Bojāram, kurš apgaismoja, kas notiek pasaulē, uz ko tikai cilvēki nepelnās!"Sabiedrības" prostitūtes...

12.marts Atbildēt

Ramona Dundure. Es piekrītu Skulmes ģimenei.vina izjauca Madara gimeni

12.marts Atbildēt

Madara izjauca iepriekšējo ģimeni :D_________ Abrīnojama paļāvība, ka tas kas pamet nepametīs arī tevi :)

14.marts Atbildēt

Noskatieties, silti iesaku, Gunta Bojāra 11.03.19.TV1 raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", tur tiek noprotestēts arī Kiviča un Skulmes bizness. Neuzskatu, ka tādi influnceri, kas it kā ietekmīgāk palīdz reklamēt kaut ko no mūsu ikdienas patēriņa, būtu nosodāmi. Bet ko reklamē Kivičs ar savu Skulmi? Izvirtīgu dzīves veidu? Kā vajag savas "personīgās laimes"dēļ, kā viņi to sauc,pamest un upurēt bērnus? Sabiedrībai ir jāvēršas pret to! Kas notiek mūsu sabiedrībā? Tiek reklamēts naids,rupjība, bezatbildība, izvirtība... drīz vispār vairāk nekā svēta nebūs uz pasaules! Vai tas patīk sabiedrībai? Vecākā paaudze to vispār nesaprot, kas notiek,nezin, kas tie tādi influnceri ir! Es arī pārdzīvoju par tiem pamestajiem bērniņiem! Mums kopīgiem spēkiem jācīnās pret tādiem debīliem influnceriem, kā nodzērušies Kivičs un Skulme! Viņiem jāatņem bērnu audzināšanas tiesības !Vispār tie XTV izveidotie šovi ir it kā no sadzīves,bet ar tik stulbiem ,prastiem un pliekaniem scenārijiem, ka tas taču man liekas nevienu, kaut cik saprātīgi domājošu cilvēku, neinteresē! Kāpēc Rīgai TV24 sev vajag graut reputāciju ar tādiem šoviem! Man pat negribās skatīties visus citus raidījumus, kaut gan kādreiz uzskatīju, ka šī Rīga TV 24 visobjektīvāk atspoguļoja visu pasaulē notiekošo. Tagad man liekas, tas viss ir viens milzīgs šovs!

12.marts Atbildēt

Interesanti, nāksies vien papētīt šo informāciju, paldies, Mairita!

13.marts Atbildēt

Tas taču nav TV24 kanāls, kurš rāda to realitātes šovu par Kiviču! To rāda STV Pirmā.

13.marts Atbildēt
Mairita Brīvmane > 23059483

Šovu varbūt veido un rāda STV Pirmā, nepārzinu to viņu biznesa darbības struktūru. Bet katrā ziņā popularizē to visu XTV, informācija parādās XTV, vēloties ieiet inboxā, par visiem šoviem un Rīga TV24 raidījumiem. Tad Jūs domājiet , ka Rīga TV24 nav nekāda saistība ar to visu? Varbūt viņi tikai pielipina RīguTV 24 raidījumus klāt tai m...... , lai tauta pievērstu uzmanību viņu šoviem...to es nezinu...Kanāls, kas rāda un veido tos šovus ir STV Pirmā, piekrītu,

14.marts Atbildēt

Nauda jau sen visas svētības iznīcinājusi.

14.marts Atbildēt

Apbrīnojams stulbums. Visa sabiedrība ir nosodoša un kritiska, jo abi dzīvo ārpus morāles kodeksa un sabiedrībā pieņemtajām normām. Cieni sevi un pārējie tevi cienīs.! Lieni grēks saukt par dāmu. Pirmkārt uzvedās kā" ģevka" atbalsta un papildina Kiviču visās viņa dumjajās idejās un izlaidīgajā dzīvesveidā. Visi tie gājieni ar vannu, kaušanos un lamāšanos, ko pavada iedzeršana nav nekāda atklātība, bet piedauzība un izlaidība. Kauns skatīties, ka sieviete var tik zemu nolaisties, Vienā šova ko daļeji redzēju vārtijās pa gultu. Pateikt nevar nevienu sakarīgu teikumu. Jābrīnās, kā cilvēks ar tādu intelekta līmeni vispār var pastēvēt mūsdienu sabiedrībā un atrast darbu. Nogājusi no ceļa bērnus atstājusi novārtā. kauns viņas vietā. Mīlestība ceļ nevis gremdē, te varbūt ir kaisle vienam pret otru. Bet jūtas nevajag zaimot un sievietei nevajag zaudēt sevi un palikt par kājslauķi. Jābūt kādai intriga,i nevis jāiznes visai pasaulei sava intīmā dzīve kā uz paplātes, lai katrs bradā kam nav slinkums. Mātei noteikti sāp sirds par savu nenobriedušo četrdesmit gadnieci

13.marts Atbildēt

Gan jau ģimene no Pavļika Marozova paaudzes - tāpēc atsakās no radniecības saitēm :D _____________________Kā teica kāda sieviete - dod dievs dēlam sievu, kas jaunībā iztrakojusies, lai nenāk vecumdienās tas trakums :)______________ Nu žēl ka ģimene atsākās no tā ko radījusi, gļēvi.

14.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:47

Jaunākās diskusijas