"Dueta Sandra" mūziķis brīdina: Ar apsveikumiem sieviešu dienā jābūt uzmanīgam

tautaruna.lv 8.mar
 
Aigars Eglīte/ F64 photo agency
Laikā, kad daudzviet pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā sieviešu diena, dueta "Sandra" līderis Andris Brīnums publicējis kādu padomu kungiem.
"Ar apsveikumiem sieviešu dienā jābūt uzmanīgam, jo esmu novērojis, ka ir daudzas sievietes, kas šos svētkus neatzīst," sarunā ar portālu "skaties.lv" norāda Andris Brīnums. Viņš zinot, ka esot pat dāmas, kuras apvainojas par viņām uzdāvinātajiem ziediem.

Jau vēstīts, ka arvien vairāk cilvēku plāno svinēt Starptautisko sieviešu dienu, liecina pētījumu kompānijas "Kantar TNS" veiktās aptaujas dati.

Aptuveni divas trešdaļas jeb 68% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem šogad plāno svinēt 8.martu jeb Starptautisko sieviešu dienu. Salīdzinot ar pagājušajā gadā veikto pētījumu, šogad būtiski ir pieaudzis to iedzīvotāju skaits, kuri ir norādījuši, ka noteikti plāno svinēt Starptautisko sieviešu dienu - šādu viedokli paudušo iedzīvotāju īpatsvars pieaudzis par pieciem procentpunktiem, sasniedzot 36%.8.marta svinēšanas plāni ir zināmā mērā saistīti ar iedzīvotāju vecumu.

Jaunieši vecumā līdz 30 gadiem retāk atzīst, ka plāno atzīmēt Starptautisko sieviešu dienu (65%), savukārt iedzīvotāji vecumā no 30 līdz 60 gadiem biežāk grasās svinēt šos svētkus (no 69% līdz 71% šī dzīves posma dažādās vecumgrupās).

Arī sievietes nedaudz biežāk nekā vīrieši šogad plāno atzīmēt šo dienu - 73% sieviešu pretstatā 65% vīriešu.

Teju visas aptaujātās sievietes jeb 94% Latvijas sieviešu vecumā no 18 līdz 60 gadiem 8.martā priecātos par saņemtiem apsveikumiem, ziediem vai kādām citām dāvanām. Arī vairākums vīriešu jeb trīs no četriem Latvijas vīriešiem vecumā no 18 līdz 60 gadiem (73%) šogad plāno 8.martā apsveikt sev kādu īpašu sievieti vai sievietes, dāvināt ziedus vai kādas citas dāvanas.

Aptauja veikta laikā no 2019.gada 26. līdz 28.februārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 60 gadiem.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Tās dāmas ir DURAS.Augstprātīgas idiotes.

8.marts Atbildēt

...par ko duras?...par to ka roziti zobos pasniedz un kafiju gulta?un ikdiena dala majas rupes uz pusem?

11.marts Atbildēt

Kā var aizmirst Sieviešdienu,tas mums vīriešiem jau ir asinīs .

8.marts Atbildēt

Jums asinīs ir maucība un alkohols, un tos aizmirst zārkā gan tomēr nāksies. Un tas zārks nekur tālu neatrodas, tepat vien - šodien, rīt vai parīt!

8.marts Atbildēt
Elita Jarvelahte > 313131

tu esi ticigais vai?NEESI-TAD TURI MUTI.

11.marts Atbildēt

Tere pere līdz 60 gadiem...laikam vecāku cilvēku Latvijā vairs nav!

8.marts Atbildēt

S PRĀZŅIKOM DARAGIJE ŽEŅŠČĪŅI! I MUHTTVAJ MAĶ I ŽŌPE DARAGAJE. i PISTOLE STRAUME MAKSTĪ! (Andrējs Volmārs).

8.marts Atbildēt

Vai Andrim viss kārtībā ar domāšanu,sievietes būtu gatavas saņemt apsveikumus katru dienu ne tikai 8.martā.Un ja pat ANO to atzinusi par svētkiem,tad kas Andrim pretī?

8.marts Atbildēt

Andris pats grib katru dienu saņemt apsveikumus; ar ko gan viņš par kādu mauku sliktāks? Tieši otrādi, gudrāks un sapratīgāks!

9.marts Atbildēt

Atradies-Speciālists.Šķiet jau debīlisma pakāpe klauvē pie saprāta,ja tās reiz ir...

8.marts Atbildēt

Nevar nepiekrist. Tavs teikums par īpaši augstu DEBĪLISMA pakāpi LIECINA.

9.marts Atbildēt

Viņam taisnība. Jāuzmanās un jādomā ar galvu. Jo ir arī tādi cilvēki, kuriem vārds beidzas ar -a vai -e, bet kuri nav ne sievietes ne dāmas.

10.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:47

Jaunākās diskusijas