Lauri Reiniku sadusmo aviokompānijas darbinieku rīcība

tautaruna.lv 7.mar 2019
 
F64
Dziedātājs Lauris Reiniks mikroblogošanas vietnē Twitter paudis sašutumu par aviokompānijas "Turkish Airlines" darbinieku rīcību.

Pirmkārt, Reiniks ir sašutis par to, ka Latvija tikusi nosaukta par ''Letonya".

Otrkārt, Reiniku nepamierina tas, ka stjuartes atvadoties saka krievu valodā "do svidanija", nevis latviski - uz redzēšanos.

Tikmēr komentāros Reinikam tiek norādīts, ka neviens nevar izrunāt "Uz redzēšanos", labāk izmantot frāzi "Visu labu".

Tam dziedātājs piekrīt.

"Ja gribat būt pret latviešiem pieklājīgi un cienīgi, sakiet ''Visu labu!''. Tas skan labi un ir viegli izrunājami,"piebilst Reiniks.

Lauris Reiniks ir latviešu dziedātājs, komponists, TV šovu vadītājs un aktieris.

Līdz šim izdevis deviņus soloalbumus un atsevišķus singlus 11 valodās. Albumi "Lidot savādāk" un "Es skrienu" Latvijā ir saņēmuši Zelta disku. Kā dziesmu autors un izpildītājs Lauris Reiniks ir saņēmis vairāk kā 20 nacionāla mēroga apbalvojumus un ieguvis starptautisku atpazīstamību visās Baltijas valstīs. Lauris ir arī TV3 šova "Dejo ar zvaigzni" 1. sezonas uzvarētājs.

Komentē 4

 
Anonīms
 

50 gadus Latvijā nodzīvojuši krievi nemāk latviski, a tagad grib lai turki kundziņam latviski atbild, nelido ar turkish lido ar air baltic, 3x dārgāk bet saprotamāk

7.marts 2019 Atbildēt

Nabaga memmītis sadusmojies...

7.marts 2019 Atbildēt

Lēts «šovmenis», kurš sevi iztēlojies par starptautiski atpazīstamu zvaigzni, bet nekur pasaulē viņš nav nekas vairāk kā vēl viens lidmašīnas pasažieris. Un vēl - viņam pašam vajadzētu pamācīties valodas!

8.marts 2019 Atbildēt

"Lauris Reiniks ir latviešu dziedātājs, komponists, TV šovu vadītājs un aktieris." Un arī pretīgs gejs.

8.marts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:10

Jaunākās diskusijas