Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda ļauj ielūkoties savā ikdienā

tautaruna.lv 10.mar 2019
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Par Latvijas lielāko krūšu īpašnieci dēvētā modele Viktorija Vailda atzīst - viņai katra diena ir kā brīvdiena, kuru skaistule bauda un velta sev, raksta "skaties.lv".

Viktorija stāsta, ka ir pūce un tāpēc ir pašsaprotami, ka viņai patīk no rītiem ilgāk pagulēt. Lai pamodinātu ķermeni, skaistule nedzer kafiju, bet labprāt bauda kapučino. Ja modelei jāizvēlas starp kafiju un tēju, viņa izvēlēsies ūdeni ar citronu.

”Galvenais no rīta ir atvērt logu un ielaist saules gaismu. Man patīk brīvība un ir tik patīkami, ka no rītiem nav jāceļas un jādodas uz darbu. Man katra diena ir kā brīvdiena,” nosaka Viktorija.

Viktorija zina, ka cilvēki lauž prātus par to, vai strādāt vai nestrādāt. Viņa ir mēģinājusi abus variantus, ir cēlusies no rītiem, samiegojusies, kad vēl ārā ir tumšs un pienākumu vadīta, devusies uz darbu.

Tagad viņa izvēlas celties vienpadsmitos, atver logu, ielaist iekšā saules gaismu un nodomāt, cik jauka diena. Kad citi jau ēd pusdienas, modele tikai brokasto, jo viņa izvēlas brīvību.

”Arī man mēdz būt ļoti aizņemtas dienas, kad ir ieplānotas fotosesijas vai filmēšanas. Ikdiena paiet, satiekoties ar draudzenēm, iepērkoties, apmeklējot skaistumkopšanas salonus un sportojot,” ikdienas gaitas atklāj Viktorija.

Pārsvarā Viktorija dodas ēst uz restorāniem, bet reizēm gatavo arī mājās, tas atkarīgs, vai ir brīvs laiks un noskaņojums.

Par spīti tam, ka Viktorija ir pilsētas dāma, nav tā, ka visas dienas tiek pavadītas pilsētā, viņai ļoti patīk atpūsties arī pie dabas.

”Daru, ko gribu, ceļoju un baudu dzīvi, patīk visa veida māksla, mode un jaunākās tehnoloģijas,” neslēpj Viktorija.

Neskatoties uz to, ka Viktorijai patīk nestrādāt un viņa dievina baudīt dzīvi, ja būtu jāizvēlas nauda vai mīlestība, viņa izvēlētos mīlestību. Tomēr naudai esot jābūt tik daudz, lai visam pietiek un var dzīvot komfortabli.

Avots

Komentē 8

 
Anonīms
 

Nu ja šī ir skaistule, tad jau krodila mātīte arī ir skaista pārošanās brīdī.....

10.marts 2019 Atbildēt

Ak Tu,skaistule!Paskaties uz sevi spogulī!

10.marts 2019 Atbildēt

Viņa laikam domā, ka tie uzpūsti tesmeņi un lūpas, kā mašīnas riepas ir baigi forši. Gribētu redzēt vīrieti, kuram nebūtu pretīgi pieskarties šitam pārpratumam.

11.marts 2019 Atbildēt

Vika, chmoki, chmoki!

11.marts 2019 Atbildēt

Ramona Dundure

11.marts 2019 Atbildēt

Nekā tur dabīgā viss ir samakslots

11.marts 2019 Atbildēt

Briesmone.

12.marts 2019 Atbildēt

viena rieva,un tāpati starp kājām.

kur tādas rodās.

12.marts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:55

Jaunākās diskusijas