Stendzenieks publicē "pikantu" tvītu par Kiviča izdarībām

tautaruna.lv 23.feb
 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
Šonedēļ par sevi vairākkārt licis runāt mūziķis Andris Kivičs. Te viņš ar apelsīniem metis zupu restorāna darbiniecei, te publiski zākājis sievu Madaru par it kā nozagtu kailfoto. Tāpat ar visai tēlainiem epitetiem viņš paziņojis, ka 9.martā notiks viņa un "viltus ziņu" tēva Nika Endziņa cīņa boksa ringā. Kamēr pēc skaļajiem paziņojumiem mūziķis brīdi sociālajos tīklos neko nav publicējis, tikmēr reklāmas jomas veterāns Ēriks Stendzenieks visai pikanti izteicies par A.Kiviča izdarībām.

Sestdien, 23.februārī, sociālajos tīklos parādījusies afiša par gaidāmo boksa maču, kurā norādīts, ka cīņa notiks "Arēnā Rīga". To, vai tā patiešām būs uzzināsim 9.martā. Tikmēr ļaudis spriež, vai šīs ziņas par abu boksa maču tomēr neliecina, ka notikumi mūziķa dzīvē patiesībā ir labi izdomāts PR gājiens. Kāds pat izteicis pieņēmumu, ka tas varētu būt reklāmas jomas veterāna Ērika Stendzenieka projekts.

"Nē. Es principā nepiedalos tarakānu sacīkstēs, blusu cirkos un citos zooloģiskos eksperimentos. Man arī valkāt Kiviča ādu un acis, būtu so-so. Ceru, ka saprotat," atbildot uz pieņēmumiem norāda Ē.Stendzenieks. "Kivičs ar priešādiņu nav Red Hot Chilli Papers. Ja tu visu uguni izšāvi ļoti vidēja luņķa izmēru netīrā vannā - es nedomāju, ka tur būs pilna zāle, lai redzētu to pašu krānu, ko grūti atšķirt no klitora lētā džakuzi. Ok, varbūt kļūdos. Paldies," mikroblogošanas vietnē twitter raksta reklāmas jomas darbonis.

Jau iepriekš vēstīts, ka Ē.Stendzinieks nav kautrējies kritizēt A.Kiviča un viņa mīļotās L.Skulmes aktivitātes sociālajos tīklos. Vairāk par to lasi šeit.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Stendzeniek ! Šis reklāmprojekts ar to publisko pipuka rādīšanu maziem bērniem, Tev nav izdevies. Tevi, kā idejas autoru un to dzērājdauni Kiviču, kopā ar kurtizāni Skulmi, derētu cietumā iesēdināt par tādiem gājieniem.

23.februāris Atbildēt

Tu Stendzeniek nozagi trīs miljonus, jau noteikti esi aizmirsis'bet tagad kritizē Kiviču

23.februāris Atbildēt

Andris Kivičs vēl nav apgraizīts ??? Būtu bijis RHCP solists ! Pēc boksa mača afterpārtijā varētu šo štelli arī saorganizēt, vēlams onlainā..

23.februāris Atbildēt

Arēnā uznāk pasules naba Kivičs no muļķu zemes:(

23.februāris Atbildēt

Latvija ir īsta muļķu zeme.

24.februāris Atbildēt

Stendznieks nevar pardzivot, ka kadam ir intresantaka dzive par vinjejo ;)

23.februāris Atbildēt

Stendzenieks arī visi nav mājās, ja iesaistās šajā zemiskajā spēlē.

23.februāris Atbildēt

Arvien vairāk un vairāk izskatās pēc smalka PR pasākuma.

24.februāris Atbildēt

Forša bulvāru romāniņa kruķīšana. Sadzīve vienmēr ir interesanta.

24.februāris Atbildēt

Kivičs jau aizsjrējis līdz Arēnai Rīga ar veiksmīgo piaru. Skatītāji noteikti saradīsies. Būs skanošais kabatā. Cik tad Stendzeniekam tiks?

24.februāris Atbildēt

Bērnudārzs

24.februāris Atbildēt

Štrunts ar Ķīvīču, bet šimpanze Stindzenieks arvien vairāk atgādina, ka Darvina teorija atbilst patiesībai.Tā ir mērkaķa, nevis cilvēka seja, un var tikai minēt, kads Dieva sods ķers šo galēji samaitēto un līdz ellei degradēto būtni, kam ar cilvēku līdzība ir visai nosacīta palikusi.

25.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:15

Jaunākās diskusijas