Greifāne izsakās skarbi par Latvijas dalībniekiem "Eirovīzijā"

tautaruna.lv 22.feb
 
F64 Photo Agency
Aizvadītajā nedēļas nogalē tika noskaidrots, ka Latviju 64.Eirovīzijas dziesmu konkursā pārstāvēs duets "Carousel" ar lirisko dziesmu "That Night". Kamēr komponists Guntars Račs norāda, ka grūti prognozēt mūsu valsts izpildītāju sekmes konkursā, tikmēr dziedātāja Liene Greifāne nekautrējas paziņot, ka mēs šogad konkursu noslēgsim pēdējās vietās.
"Apsveicu, Latvija Eirovīzijā atkal būs pēdējās vietās," tā sociālajā tīklā facebook vairākas stundas pēc "Supernovas" noslēguma rakstīja dziedātāja Liene Greifāne. Viņasprāt, dueta izpildītā dziesma ir skaista šūpuļdziesma, kas visus ieaijās.

Tāpat dāma nav kautrējusies kritizēt "Supernovas" žūrijas darbu. "Žūrija ir tik neadekvāta, pilnīgi caur neielēm var just, cik ļoti negribēja sūtīt Markusu, Samantu vai DFE, kuri tiešām cienīgi būtu spējīgi pārstāvēt LV un pacīnīties par iekļūšanu finālā. Pēc 3 min neviens neatcerēties nedz grupas nosaukumu, nedz dziesmu," norāda L.Greifāne.

Tikmēr jau vēstīts, ka visai pozitīvi Latvijas izvēli par to, kurš šogad pārstāvēs mūsu valsti "Eirovīzijā" vērtē komponists Raimonds Pauls. Viņš norādīja, ka šogad Latvija starptautiskajā dziesmu konkursā uzstāsies ar nestandarta priekšnesumu, jo "iesim bez uguņiem" un ar vienkāršu dziesmu.

Uz jautājumu, vai "Carousel" ar savu dziesmu pavasarī varētu pārsteigt Eiropu līdzīgi, kā to 2017.gada Eirovīzijā izdarīja Portugāles pārstāvis Salvadors Sobrals, Pauls atbildēja: "Tad jau skatīsimies."

Komentē 9

 
Anonīms
 

šoreiz greifānei taisnība,es brīnos,kā tā dziesma tika vispār uz balsošanu,ļoti garlaicīga,tur pat iemigt nav iespējams.

22.februāris Atbildēt

ekspertu eksperte ierunājās, krutāka par Paulu un Raču, gonors kā premjerministrei.

22.februāris Atbildēt

Piekrītu Lienei Greifānei

22.februāris Atbildēt

Spīdīgajai gonorejai gan būtu pirmā vieta?

22.februāris Atbildēt

Līdz šim nebiju dzirdējis nevienu no Supernovas dziesmām šī gada atlasē. Ja jau Leine teica, ka esot tik slikti, domāju, ka jāpaklausās. Paklausījos Markusu, Samantu, DFE un Carausel. Pirmās trīs no šī saraksta varētu izmantot spīdzināšanai tajā Holivudas filmā, kurš vēl atcerās. Skaidrs, kāpēc sūtīs Carausel.

22.februāris Atbildēt

Man patika dziesma.Mierīga ar lipīgu meldiņu.Pēc visiem stuku-buku būs atslodze prātam un dvēselei.

22.februāris Atbildēt

Pilnīgi piekrītu Lienei,Supernovā bija pilnīgi visas dziesmas pār vienu kārti metamas un pēc trijām minūtēm aizmirstamas.

23.februāris Atbildēt

Nu... šoreiz es 100% piekrītu Lienei.

24.februāris Atbildēt

Kas ir Eirovīzija....... Tas bija tas šovucis, kurāa piedalās Austrālija? :)

24.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:43

Jaunākās diskusijas