Kivičs pārsteidz ar jaunu atziņu

tautaruna.lv 21.feb
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64 Photo Agency
Skandalozais mūziķis Andris Kivičs, kurš ar savām izdarībām pamanījies nonākt ne tikai mediju, bet arī policijas un Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas redzeslokā, sociālajā tīklā Facebook dalījies ar jaunu atziņu.
"Ja sieviete skatās uz tevi TĀ, tad viņa ir jāmīl visu mūžu," pie fotogrāfijas, kurā redzams kopā ar savu mīļoto sievieti Lieni Skulmi, raksta Kivičs.

Ļaudis komentāros nebeidz sajūsmināties par Kiviča atklāsmi. Kāds vīrietis pasmīnējis, sakot, ka "visas bijušās acīmredzot NE TĀ skatījās, beidzot īstā "saskatītāja". Savukārt vēl kāds norādījis, ka Skulme publicētajā fotogrāfijā skaita Kiviča spalvas nāsīs.

Jāatzīmē, ka trešdien atklātībā nonāca Kiviča mīlas aina ar Skulmi. Saniknotais mūziķis solīja vērsties policijā un pamanījās apvainot bijušo sievu Madaru, norādot, ka viņa varētu būt vainīga notikušajā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Vēl arvien ir šeit, nevis Katarā?

21.februāris Atbildēt

Vainotu pašu un savu Skulmi, ja jau tā bija spējīga uzrīkot publisko kauna stabu.

Bet būsim kritiski arī paši pret sevi un medijiem, kuri seko fb un viņu soctīkliem un visu, kas tur darās, ar kliedzošiem virsrakstiem izziņo savos portālos. Kuram gan pietiktu pacietības to izturēt. Par K&S rupjībām - ar to jau paši sevi ir apkaunojuši, un pietiks to visu vēl medijiem tiražēt.

21.februāris Atbildēt

Diemžēl kiwi skatās pāri Lienes galvai tālēs zilajās:)

21.februāris Atbildēt

Bet bilde smuka.

21.februāris Atbildēt

...vispār jau varētu nelīst citu dzīvē.Latvijā simtiem pāru šķirās precās un atkal šķirās. Bet tas nenozīmē galīgi ka es esmu kiwi pusē. Vienkārši besī kad tik skarbi izsakās ļaudis ,esot no malas, un nezinot patiesībā- kas notiek. Un diemžēl patiesību var uzzināt tikai no viņiem pašiem...aprunātajiem.

Un diemžēl jūs skarbi komentējot apdraudat bērnus. Jo bērniem vieglāk ir izlasīt īsu komentāru nevis konkrētu rakstu no kura izdarīt savu secinājumu.

21.februāris Atbildēt

Ej raudi kur citur!

21.februāris Atbildēt

Māri, paši vainīgi, kā liek rakstus, tādel cilvēki raksta komentārus

21.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:47

Jaunākās diskusijas