Klimovičs: Man ir brīnišķīga sieva, bet man viņu vajadzētu pērt

tautaruna.lv 19.feb 2019
 
Ekrānuzņēmums
Ar visai šokējošām atziņām "STV Pirmā!" raidījumā "Sieviete. Personīgi" dalījies režisors Roberts Klimovičs, kurš, kā zināms, ir islāmticīgais. Lai arī Klimovičs sirsnīgi izsakās par sievu, viņš uzskata, ka tomēr būtu nepieciešams viņu pērt, jo tad sieva ar viņu neuzsāktu sadzīves strīdus.

Klimovičs norāda, lai cik sieva ir brīnišķīga, tomēr ir brīži, kad sieva sākot ar viņu "strīdēties un neklausīt, sāk mēģināt būt līdere".

"Ja es viņu regulāri pērtu, tas tā nebūtu. [...] Sievai ir jārespektē vīrs," uzskata Klimovičs, kurš uzskata, ka bailes un respekts iet roku rokā un nošķirt ir grūti: "Bērni arī no manis baidās. Ja pasaka, ka atnāks tētis, bērni jau ir gultās."

Klimovičs regulāri pauž skaļus paziņojumus, kuri mūsu sabiedrībā nav ierasti. Iepriekš viņš paziņoja, ka latvietēm un citu tautību pārstāvēm būtu jāprecas tikai un vienīgi ar islāma ticīgiem vīriešiem: "Mans uzskats ir tāds, ka ir jāprecas tikai ar islāma ticīgiem vīriešiem latvietēm, un ne tikai latvietēm, bet visām sievietēm, bet muslimiem es neiesaku precēties ar latvietēm."

Roberts Klimovičs par musulmani kļuva 2013. gadā.

Komentē 23

 
Anonīms
 

Arī no šī īsā rakstiņa mēs varam secināt, ka visi tā saucamie "musulmaņi" ir agresīvi varmākas, jebšu teiksim vēl tiešāk - MEŽOŅI.

19.februāris 2019 Atbildēt

Ja, sausmas, sita sajukt prata, pa monstru parvetas cilveks , drausmas :(

19.februāris 2019 Atbildēt

it ka viram sieva nebutu jarespekte, vispar murgs

19.februāris 2019 Atbildēt

Visi tie varmākas zagļi izvarotāji (bēgļi) ārzemēs arī ir musulmaņi un sievietes viņiem nav nekas vairāk kā manta. Pretekļi nevis vīrieši kuriem tieši Dieva un mūsu sods būtu jāsaņem par savu sievu pazemošanu un pakļaušanu tikai savai gribai.

19.februāris 2019 Atbildēt

Precīzi!

20.februāris 2019 Atbildēt

Savu tēti es vienmēr gaidīju, kad viņš nāca no darba. (Un viņš gaidīja mūs, bērnus, ja tā sagadījās). Priecājos, ka mani mazbērni gaida savu tēti, lai vēl kaut ko kopā paspētu pirms gulētiešanas - kaut vai parunāties. Bet tas brīdis, kad mans laulātais būtu iedomājies, ka mani vajadzētu regulāri pērt... būtu arī beidzamais mūsu laimīgajā kopdzīvē. Žēl, Klimoviča kungs, ka nespējat atšķirt bailes no respekta - vai tā tas ir visiem "muslimiem" un ar to ir jālepojas?..

19.februāris 2019 Atbildēt

Jā, patiešām šausmas! Šitais kungs nedzīvo īstajā zemē.

20.februāris 2019 Atbildēt

Neesi apsvēris domu iegādāties sev piepūšamu gumijas sievu? Iedomājies viņa tev nerunās pretī, kur atstāsi, tur vēlāk varēsi arī savākt. Un tad bez ierunām varēsi justies, kā Īsts vecis! Jo cik noprotu, tu vēlies dzīvot kopā ar cilvēku kuram nav sava viedokļa.

19.februāris 2019 Atbildēt
Ina

Bet tagad jau robot lelles iegādājamas

19.februāris 2019 Atbildēt
Dzintars > ina

Tās pieprasa apkopi un bareriju nomaiņu, viņam nederēs...

19.februāris 2019 Atbildēt

Vēl viens slims "sabiedrības" ekzemplārs.

19.februāris 2019 Atbildēt

Nomocījies psihopāts.Žēl skatīties.

19.februāris 2019 Atbildēt

Jāāāā..aa, ja cilvēku baro, tas ka no viņa baidās un vēl paša ģimene..., tad visticamāk ir problēmas galvā. _______Islāmticīgie vīrieši, lai dzīvo savā kultūrvidē un ja ir latviešu izcelsmes daiļavas, kam šī mentalitāte un attieksme pret sievieti ir tīkama, lai dodas uz sev tuvu kultūrvidi. _______Protams globalizācija ir apēdusi latvietību, bet domāju vismaz daļā latviešu sieviešu, kaut nedaudz saglabājusies vēlme dzīvot savstarpējās cieņas gaisotnē, pat ja ir vīriešu un sieviešu darbi, tas nerada problēmas, ja katrs dara savu vai kopā padara, lielāku apjomu nedefinējot kam darbs piederētu. Protams, man patīkami, ja vīrs lietainā vakarā ienes malku un viņam patīkami, ja es pēc 21:00 viņu palutinu ar siltām pankūkām, bet pēc viesībām mēs kopā kārtosim māju, mazgāsim traukus, vai malkas talkā kopīgi sarūpēsim nākamās ziemas apjomus. Pēc vēlas un nogurdinošas darba dienas mani nesagaidīs kulaks galdā un prasība, kāpēc man nav ēst. Ja sadzīves rūpes tiek dalītas, tad atliek laiks kopīgai atpūtai, atliek būt laiks pabūt katram pa sevi un ir kopības sajūta kas veido ģimeni, nevis ģeneralisimuss, kas nosaka, ko katram ēst un elpot.

19.februāris 2019 Atbildēt

Islāms ir cēlies zemēs kurās nav ziemas, tātad nav rūpju par ziemas iekrājumu sagādi, malka, pagrabā kartupeļi un sievas gardie marinētie gurķi. Tātad viņu galvenais uzdevums ir iet un vairoties. Jo cilvēki dzīvo tuvāk ekvatoram, jo viņi dzīvo nabadzīgāk. Nav ziemas nav problēmu, dzīvo tik nost.

19.februāris 2019 Atbildēt
Jadviga > dzintars.5c6c57647bd6b

Arī vairoties var dažādi :) - vai nu tas ir sievas pienākums, vai arī abi, kā līdzvērtīgi partneri māk dot un ņemt. ___Karstumā un sausumā reizēm lielākas pūles ēdiena iegūšanai nekā mūsu klimatā.

Bet ne par kartupeļiem un malku stāsts, bet par to, ka direktors mājās vēlas bezierunu pakļaušanos.

19.februāris 2019 Atbildēt
Andrejs Možeiko > jadviga

Direktors tāpēc ir direktors. Ja kas nepatīk, rakstiet atlūgumu.

20.februāris 2019 Atbildēt

Islama valstīs sievu pēršana nav nekas neparasts. Es tikai nesaprotu tās latvju zeltenes, kuras saprecās ar islamticīgajiem nevis naudas, bet mīlestības dēļ. Par kārtīgu "piķi" arī pērienu var paciest, it īpaši, ja mājās viss nepieciešamais ir un nav jēvergo pie vietējā "saimnieka" garas darba stundas bez brīvdienām un par minimālo algu.

19.februāris 2019 Atbildēt

Un par tādu mērgli ir jāraksta?

20.februāris 2019 Atbildēt

Protams! Kā gan citādi mēs uzzinātu, kā sveša reliģija latviešu vīrietim var smadzenes izmežģīt.

20.februāris 2019 Atbildēt

...viņš nav kungs, viņš ir kļimovičs....

20.februāris 2019 Atbildēt

Riebjas lasīt-atradies varonis!Ko par šo saka cilvēktiesību organizācijas!

20.februāris 2019 Atbildēt

Fiziski un garīgi slims īpatnis. Žēl bērnu. Nav saprotams, ar kādu mērķi šādu indivīdu murgi tiek izplatīti...

20.februāris 2019 Atbildēt

Sieva, tāpat kā vīrs, ir maucīgs radījums. Tāpēc jāatceras ebreju anekdote - ja tevi drāž, tad mūs drāž, ja es drāžu, tad mēs drāžam. Spriežot pēc savas laulības, maucīgā sieva ir stipri pasitama. Kā saka - maukai maukas tiesa.

20.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:28

Jaunākās diskusijas