Intars Busulis parāda, cik briesmīgu skatu ieraudzījis Sarkandaugavā

tautaruna.lv 20.feb 2019
 
F64
Intars Busulis, kā izrādās, mīl ne tikai mūziku, bet arī dabu. Sociālajā tīklā facebook viņš publicējis video, kurā redzami cilvēku "nedarbi" dabā Sarkandaugavā.
Video Busulis parāda, cik daudz atkritumu savākti Sarkandaugavā.

"Šādi mēs gaidām pavasari Sarkandaugavā," raksta Busulis.

Jautājot bērnam, kāpēc ir tik daudz atkritumu, viņš atbild, ka "cilvēki nemīl dabu".

Tikmēr komentāros cilvēki slavē Busuli par atkritumu savākšanu un atklāj, ka šāda briesmīga aina ir ne tikai Sarkandagavā.

"Ne tikai pie jums, Intar, šāds skats pavēršas... Juglā, tuvāk pie ezeriem, ir tieši tik pat bēdīgi skati...." teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka Intars Busulis ir latviešu mūziķis, dziedātājs un trombonists. Šobrīd grupas Intars Busulis & Abonementa orķestris solists. Pirmo plašāku atpazīstamību guvis muzicējot grupā "Caffe", kā arī bijis daudzu konkursu laureāts (tostarp 2005. gada "Jaunā viļņa"uzvarētājs, 2009. gada Eirodziesmas uzvarētājs un starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieks), kā arī piedalījies Krievijas televīzijas dziedāšanas konkursā Golos ("Balss"), kas veidots pēc The Voice ("Balss") koncepta. Bijis raidījumu vadītājs Radio SWH.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ieteiktu TautaRunā pārlabot "dēlu" uz meitu. Vai tiešām uzruna "Amij" liek domāt par dēlu? Turklāt mirkļbirkās ir arī vārds - Amija (saīsinājums no Amelija). Intaram Busulim nemaz nav dēla šādā vecumā - vecākajam ir 17, bet jaunākajam drīz būs gadiņš. Toties vienai no meitām gan ir apm. 5 gadi.

20.februāris 2019 Atbildēt

Un suņu vēstules kur vien kāju sper. Nezinu kas traucē savākt maisiņā un izmest,bet cilvēki ir nekārtīgi,suns nokārtojas,saimnieks aizgriež galvu un iztēlo ,ka tā kūpošā čupa uz viņu neattiecas. Pretīgi. Būtu iepēja lidotu pa gaisu,bet man jāpārvietojas pa tām pašām ielām kur nokārtojas suņi un tik skaties ,ka kur neiekāp.

20.februāris 2019 Atbildēt

Jā, suņu "dāvanas" vēl aizvien ir bieža parādība, bet jāatzīst, ka lieta iet uz labo pusi.

20.februāris 2019 Atbildēt

Fui

20.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:45

Jaunākās diskusijas