Madarai Kivičai esot jauns draugs

tautaruna.lv 19.feb
 
facebook.com
Valentīndienu mūziķis Andris Kivičs pavadīja kopā ar savu mīļoto Lieni Skulmi klubā "Paldies latiņam", savukārt Madara Kiviča manīta cita vīrieša kompānijā, vēstīts Martas Kalniņas materiālā "Mūziķis kāzu jubilejā ne savā omā" izdevumā "Privātā Dzīve".
Kā raksta medijs, Valentīndienas vakaru Madara esot pavadījusi romantiskā gaisotnē. Madara apmeklēja Valentīndienas koncertu mūzikas namā "Daile" un viņa neesot bijusi viena.

Aculiecinieki ziņo, ka Madara esot atpūtusies glīta, tumšmataina vīrieša kompānijā un izskatījusies lieliski.

Jāpiebilst, ka šogad 14.februārī Madara un Andris būtu atzīmējuši septīto kāzu gadadienu.

Kā iepriekš vēstīts, pērnā gada rudenī Kivičs paziņoja par aiziešanu no savas sievas Madaras, kura pašlaik audzina abu meitiņas.

Komentē 11

 
Anonīms
 

oj,un es atkal nokavēju..nu jā tāda čolkiņa..bet nu teica tak ,ka tagad ni un ni ar vīriešiem,bet nu jā sievietēm jau nekad nevar ticēt!

19.februāris Atbildēt

... šī jau arī neatpaliek no tiem diviem stulbeņiem ar savu publicitāti,lai vēl paziņo ,kad iet uz tualeti... šie idioti paši vien i grozās soc.tīklos, žurnālistiem to tik vajag,laikam ne ko citu nav spējīgi ,kā tikai uz tādiem slimajiem koncentrēties un vērpt intrigas... laikam nav labu darbu ar ko sev pievērst uzmanību,kā tikai ar šādām stulbībām,tad ko var bērni mācīties no tādiem vecākiem??????

19.februāris Atbildēt

Iebildīšu. Tak ne jau Madara ziņo, kur iet, ko dara, bet paparaci seko un izziņo :(

19.februāris Atbildēt

Jauna,skaista un (gandrīz)brīva sieviete-nedomāju,ka viņai vajadzētu sēdēt mājā un slaucīt asaras!Kiviča jaunajai mīlai savā vecumā un ar savu reputāciju arī tāds Kivičs gana labs,bet Madara noteikti var dabūt labāku.

19.februāris Atbildēt

Politikā centās ienākt jauns DARBONIS , Dieviņš pasargāja.... Vēl veselu varzu patīrīt vajadzētu , pārāk daudz svaiga gaisa , ka tik nepārsātināmies , pārāk daudz laba var radīt negatīvas sekas , ar ozōnu var aizrīties ...

19.februāris Atbildēt

Pie šitā raksta vajadzētu čupām reklāmu gruzīt , kivičš laikam kko nerubī mārketingā....

19.februāris Atbildēt

Bla, bla blāaaaaaaa, viena tante teica:)) divas piebalsoja! Vai Madara šādu ziņu ir apstiprinājusi, tak nē, ta kapec vajag kladzināt. Ja satiek kādu paziņu, stav blakus uzreizes draugs- smiekligi tas! Un , ja kas tas viņai drošibai miesassargs:)):)):))

19.februāris Atbildēt

Ļoti daudz kosmētikas . Bomzeni gados arī var uzkrāsot tikpat labi. Un nepateiksi cik gadi.

19.februāris Atbildēt

Katrai durai patīk izbraukt ar spalvaino motorolleri,Ko tur daudz.Draudziņš ieliks raugu,tad gan varēs puņķoties un taurēt!

19.februāris Atbildēt

joātrāk nokārtos savu dzīvi jo labāk,nekā vienai divus bērnus vilkt. Pareizi dara, ka nezaudē laiku. Kamēr laulenis vannojas ar citām pa viesnīcām Madara apmeklē koncertus. Tagad labāk ātrāk uzvārdu nomainīt, lai tas kauna traips nevelkas līdzi.

19.februāris Atbildēt

Jums nav pašiem sava privātā dzīve, ko lienat cita dzīve

20.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:05

Jaunākās diskusijas