Publisko izdarību dēļ Kivičam un Skulmei draud atņemt bērnus

tautaruna.lv 19.feb
 
F64
Pēdējā laikā sabiedrības un mediju uzmanība pievērsta mūziķa Andra Kiviča un viņa mīļotās sievietes Lienes Skulmes dzīvei. Taču Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija uzskata, ka publiskajā telpā nonākusī informācija par pāra izdarībām ir emocionāla vardarbība pret abu bērniem, vēstīts Ulda Landmaņa, Martas Martinsones un Jura Vaidakova materiālā "Skandāls pēc skandāla" izdevumā "Kas Jauns".
Inspekcijas Juridiskās nodaļas juriskonsultante Inga Sazonova atklāj, ka Kiviča un Skulmes uzvedība publiskajā telpā ir inspekcijas uzraudzībā jau faktiski no paša sākuma.

Viņa atklāj, ka, saskatot apdraudējumu abu bērniem emocionālās vardarbības veidā, inspekcija gatavo iesniegumu Valsts policijā, lūdzot rast iespēju slēgt Kiviča Facebook kontu.

Viņa neslēpj - ja situācija neuzlabosies, nākamais solis ir bāriņtiesas iesaistīšana.

Kardinālākais atrisinājums bērnu interešu aizstāvībai - bāriņtiesa var lemt par vecāku tiesību atņemšanu.

Jāpiebilst, ka pagājušajā nedēļā plašu sabiedrības rezonansi izsauca Kiviča Facebook tiešraide, kurā viņi ar Skulmi gandrīz kaili bija redzami vannā.

Arī šī nedēļa iesākusies Kiviča zīmē - medijos tiek vēstīts par skandālu, kuru Kivičs sarīkojis kafejnīcā, kad oficiante esot atnesusi viņam, iespējams, nepareizo zupu.

Kā iepriekš vēstīts, abu attiecības uzplauka pērnā gada nogalē, kad Kivičs paziņoja par aiziešanu no savas sievas Madaras, kura pašlaik audzina abu meitiņas.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Beidzot.. sen bij laiks viniem atņemt atvases...kas tie par vecakiem...tada uzvedība nav pieļaujama,lai veicas bārintiesai

19.februāris Atbildēt

Lai Ārens audzina.

19.februāris Atbildēt

Vai šos divus nevar nebāzt katrā vietnē kuru atveram ,pieriebies ???

19.februāris Atbildēt

Un ar pliku krānu vannā,ļoti audzinoši,daudz laika velta audzināšanai.

19.februāris Atbildēt

Nu lūk kur Kivič noved vieglas uzvedības sievietes..!Varējāt abi vēl pamasturbēt pilnam komplektam tajā vannā,lai vēl tautai interesantāk,un lai tavas meitas to iemācās he he..

19.februāris Atbildēt

.. Idioti,tādu vecāku dēļ arī bērnus apsaukā un piesmej skolā,bērnudārzā, ja paši stulbeņi ,bez smadzenēm - nezin kā vairs izrādīties,tad vismaz būtu domājuši par bērniem.... un tādi stulbeņi ir pazīstami cilvēki SABIEDRĪBĀ, kauna traips abiem pa visu ģīmi,ja vēl tādi zina ,kas ir kauns,te jau viņi ir izgājuši no visiem rāmjiem. Pievienojos Veltas Kociņas rakstītajam,ka jau apriebies tik atver ,kuru vietni gribi visās šie divi slimie bez smadzeņu radījumi priekšā jau... Ko ,tad tādi vecāki var iemācīt bērniem????

19.februāris Atbildēt

Vārdam "piesmiet"ir ļoti divdomīga nozīme, tāpēc es gan atturētos to lietot bērnudārznieku skarā.

20.februāris Atbildēt

Kiviču derētu krimināli sodīt arī par "mētelīšu virināšanu" vannā. To video redzēja daudzi nepilngadīgie. Kur skatās mūsu likumsargi ? Kas ? Kivičaš izredzētais, kam likumdošana pie kājas ?

19.februāris Atbildēt

Idioti nedrīkst vairoties. Ar katru sasaukumu saeima kļūst ar vien kretīniskāka un tās ir sekas tādu kiviču krāna vicināšanai. Viennozīmīgi sterilizācija!

20.februāris Atbildēt

Kivičs nav domāts ģimenes dzīvei un bērnu audzināšanai. Kamēr bija ar ģimeni, vajadzēja ievērot kaut kādas normas. Tagad rāda visu savu aizturēto būtību visā krāšņumā. Tas tāpat kā alkoholiķim nokodēties un pēc laika norauties _ d

zers līdz nāve paņems.

20.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:03

Jaunākās diskusijas