Skandāls! Kivičs noliedz, ka kafejnīcā Rīgā izsitis oficiantei zobu

tautaruna.lv 19.feb
 
F64
Pēc ziņām par to, ka mūziķis Andris Kivičs ”Olimpijas” zupu restorānā esot metis ar apelsīniem oficintei, jo neesot garšojusi viņas pasniegtā zupa, pats mūziķis skaidro, ka patiesībā viss bijis citādāk, raksta "skaties.lv".
”Kivičs ar savu Lieni ēda zupu restorānā. Jau no malas skatoties, bija visai acīmredzams, ka piedzēries. Ēda skābu kāpostu zupu un viņam negaršoja, ka zupā ir paprika, tāpēc Kivičs sarīkoja skandālu pa visu restorānu,” stāstīja aculiecinieks.

Kā skaidro mūziķis, vakarā abi ar Lieni devušies paēst zupu restorānā, kur pasūtījuši harčo un skābu kāpostu zupu. Problēma sākās, kad izrādījās, ka zupa, kas izvēlēta pēc ēdienkartes, kura turklāt papildināta ar bildēm, izrādījusies teju cits ēdiens.

”Skābu kāpostu zupas vietā mums atnesa kaut ko ar grūbām un papriku. Lienei ir alerģija pret papriku. Pasaucām oficianti un mēģinājām mierīgi paskaidrot, ka pasūtījām citu zupu. Taču darbiniece uzreiz sāka burtiski kliegt pretī: ”Ko jūs iedomājaties! Zupai nav jāizskatās tā, kā bildē! Ēdiet to, ko jums atnesa!”


Dzirdot sarunu, no virtuves iznāca pavāre. Ja godīgi, esmu pavisam drošs, ka viņa bija narkotiku reibumā. Viņa sāka mūs lamāt krievu valodā, kliegt uz Lieni ”čo, su**”,” atceras mākslinieks.

Lai arī otras puses versija ir tāda, ka darbinieki atvainojušies mūziķim par pārpratumu un piedāvājuši atdot naudu vai samainīt zupu pret kādu citu ēdienu, mūziķis uzsver, ka darbinieki gluži otrādi - nav centušies risināt situāciju mierīgā ceļā.


Jā viņš nenoliedz, ka vienā brīdī, kad pavāre nosaukusi Lieni par prostitūtu, nervi neizturējuši, un viņš tvēris pēc apelsīniem, kas stāvējuši uz letes.

Aculiecinieks apgalvo, ka Kivičs ar apelsīnu izsitis meitenei zobu, bet mūziķis to kategoriski noliedz. ”Es metu viņas virzienā, bet ar tiem apelsīniem viņai nemaz netrāpīju!


Konflikta izskaņā restorānā ieradies apsargs, kurš palūdzis Kiviču doties prom, un pāris viņu bez ierunām paklausījis.

Avots

Komentē 11

 
Anonīms
 

Es tai Kucei par apmelošanu izsistu visus Zobus..

19.februāris Atbildēt

Ko aizstavi to dauni laikam tads pats esi...

19.februāris Atbildēt

Tas pedarasts vīrietim var tikai n.....t nevis iesist

19.februāris Atbildēt

Tu blakus stāvējis ka vari saukt par pederastu? Itkā gados cilvēks bet savu leksiku iemācies kaut vai vecumdienās kontrolēt.

19.februāris Atbildēt

Viņš jau vecim ietu ar līkumu,pret sievieti varonis

19.februāris Atbildēt

Vai tam ākstam nav apnicis?Iespundēt abus būrī un nelaist ārā kamēr prātiņš atgriežas! LATVIJAS ŽIRINOVSKIS!

19.februāris Atbildēt

kas tā pa mauķeli,kas var ar to pedarastu tikties? Normāla SIEVIETE šitādam spokam ietu ar līkumu. Palicis nabags ka tikai zupiņai iznāk

19.februāris Atbildēt

..ja man atnestu ar papriku sacūkotu skābu kāpostu zupu,es arī būtu nikns..

19.februāris Atbildēt

Ja man atnesu tādu cūkēdienu es arī būtu nikna. Nav tiesību tā izturēties pret apmeklētājiem tikai tāpēc, ka skandalozas personības. Varu arī iedomāties, ka Andrim ir piegriezies, ka visi kā sadeguši mēģina viņu nomelnot un uztaisīt par nez kādu briesmoni. Visi viņam piekasās par katru soli. Citi var zagt, sist, melot, pamest sievas, nemaksāt alimentus, piedzerties utt. Izsaka pāris vārdus un āmen. Viņš, lūk, nedrīkst pat zupu restorānā paēst!

19.februāris Atbildēt

Kiviča un aktūālās daiļavas izgājieni ... kā parasti ... nav jau pat vairs interesanti.

________Bet par kāpostu, biešu un skābeņu zupu "sabojāšanu" ar papriku piekrītu, man arī nepatīk, ja vēlos ēst ēdienu ar pazīstamu garšu, bet... tāpēc netaisu skandālus, protams katram pavāram ir sava interpretācija par ēdieniem, reiz kādā ēstuvē īpašniece, pati izrāja pavāri, kad nesaprata, kāpēc 2. nedēļu neviens vairs neēd biešu zupu, kas parsti nepietika un kad uzzināja, ka paprika pie vainas skandāls bija jautrs. Tāpēc pavāri, kas izcili mīlat papriku padomājiet vai to lietot mūsu reģionā, vismaz atzīmēt, ka jūsu izpildījumā tur būs paprika - lai nav vilšanās, jūsu klientiem.

19.februāris Atbildēt

Nost ar papriku! Urlu pavāri uz matušku ar pirmo vilcienu! Oficiantei - zobu protēzi, uz īpašnieka rēķina.

20.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:05

Jaunākās diskusijas