Kivičs pieņem Endziņa izaicinājumu un Lienes godu aizstāvēs boksa mačā

tautaruna.lv 14.feb 2019
 
Ekrānšāviņš/Facebook
Mūziķis Andris Kivičs divas dienas pēc tā sauktā "viltus ziņu tēva" Nika Endziņa piedāvājuma uz boksa maču, pieņēmis izaicinājumu un draud ar Endziņu pamatīgi izrēķināties.

Facebook publicētajā video mūziķis norāda, ka pieņem Endziņa piedāvājumu, jo savā otrajā uzsaukuma video Niks aizskāris arī Kiviča mīļoto Lieni Skulmi, izsakot pārim rupjības un draudus.

"Esmu gatavs tevi iznīcināt! Paziņojums Kivičam! [...] Kivič, es tev nedraudu, tikai izaicinu uz boksa maču, kas notiks pēc boksa noteikumiem!" pirmdien rakstīja Niks Endziņš, kurš vēlējies, lai boksa mačs notiek Arēnā Rīgā. Šāds izaicinājums nāca pēc tam, kad Kivičs ar savu sirdsdāmu svētdienas vakarā publicēja video tiešraidi, kuras laikā abi vannojās. Endziņš par boksa maču Kivičam sola pat 10 000 eiro.

Pēc divām dienām, nesaņemot no mūziķa atbildi, Endziņš publicēja vēl vienu video, kurā rupji aizkāris Lieni. Šis ziņojumus Andri Kiviču sasniedzis!

Brīdinām, video skan necenzēta valoda!

Jau zināms, ka mūziķa Andra Kiviča attiecības ar mākslinieci, žurnālisti Lieni Skulmi aizvien ir apspriests temats sociālajos tīklos un medijos. Pāris šonedēļ paziņoja, ka marta sākumā uz ekrāniem iznāks abu realitātes šovs. Abi ir kopā no pērnā gada novembra sākuma.

Savukārt pērnā gada novembrī no apcietinājuma atbrīvots "viltus ziņu radītājs" Niks Endziņš, kurš trīs meņešus pavadīja cietumā par nepatiesu ziņu izgatavošanu un publicēšanu savos uzturētajos interneta portālos.

Jāatgādina, ka jūlijā Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa sāka kriminālprocesu pēc vairāku uzņēmēju un valsts iestāžu pārstāvju iesniegumiem par to, ka interneta vidē tiek izplatītas ar drošības apdraudējumu saistītas ziņas. Izplatoties šādām ziņām, tika rupji traucēts sabiedriskais miers un vairāku uzņēmumu un valsts iestāžu, kas atbild par rīcību neatliekamos gadījumos, darbība.

Policija izmeklēšanā secināja, ka kopumā internetā atrodamas vismaz septiņas analoģiska satura interneta vietnes, - "tv-play.lv", "neticams.net", "redzams.lv", "redzams.net", "kasjauns.net", "parvisu.net" un "atklats.com". Tās uzturēja vairākas personas, lai ar viltus ziņām dalītos sociālajos tīklos, tādējādi apzināti maldinot sociālo tīklu lietotājus un pievilinot viņus apmeklēt šīs viltus ziņu lapas.

Personas bija apzināti publicējušas nepatiesu informāciju par dažāda veida traģēdijām, ceļu satiksmes negadījumiem, kataklizmām, nelaimes gadījumiem, ieskaitot lielveikala sabrukšanu, lidmašīnas katastrofu, autobusa sadursmi un citas nepatiesas ziņas ar mērķi piesaistīt pēc iespējas lielāku apmeklētāju auditoriju.

Par katru ar maldiem ievilinātu apmeklētāju personas saņēma naudu no interneta reklāmas uzņēmumiem, kuri labprāt ievietoja savu reklāmu šādos resursos.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Idiots

14.februāris 2019 Atbildēt

Nezinu, nezinu, bet, ja par boksu runā, tad tas Niks izskatās klapējams "maiss".. Tie, kas zina boksa terminoloģiju, sapratīs šo mājienu.. Ka tik beigās atkal nav kaut kāds muldējums un lēta reklāma publicitātei, par kuru Niks neko nezina un neatbildēs.. Bet, ja notiks boksa mačs, nez vai kādas izredzes būs puikam..

14.februāris 2019 Atbildēt

Totāls idots esi atkal lietojis nakotikas

14.februāris 2019 Atbildēt

Kivic, nesi vienīgais dziedātājs, par ko vadzetu, rakstīt

14.februāris 2019 Atbildēt

Kivic, citi dzietataji nedraud faniem, kā tu to Dari esi normāls?

14.februāris 2019 Atbildēt

Monika, nav vērts, runāt tādu dzietataju ,kā kivic, igoret ,viss

14.februāris 2019 Atbildēt

Kivičam vajadzētu piaugt un savu privāto dzīvi nepublicēt sociālajos mēdijos. Kā pats vienā no video pārmeta, ka redz Madarai esot cits džeks jau sen utt, jocīgi, ka neviens par to neko nav dzirdējis un redzējis. Viss ko Madara publicē ir savs starojums un aizrautība dzīvot dzīvi interesanti un skaisti! Bet Kivičam ar savu Skulmīti līdz tādam līmenim vēl tālu.

Tik, cik ļoti agrāk patika Kivičs, tikpat ļoti tgd vēmiens nāk..

16.februāris 2019 Atbildēt

Ko Kivičs gatavojas aizstāvēt? No kura laika Lienei ir GODS , šķiet, ka tā persona nemaz nezina, kas tas tāds!

16.februāris 2019 Atbildēt

Kivičs man ir vienaldzīgs kā pērnā gada sniegs, tomēr kādā brīdī man viņš patika, jo sapratu, ka viņš ir traks: tas bija, kad viņš draudēja nekavējoties braukt un uz līdzenas vietas nosist kaut kādu medmāsiņu, kas kaut ko bija izdarījusi ne tā. Precīzi neatceros. Bet savu pilsonisko stāju, līdzjūtīgo sirdi un pozitīvo (ceru, ka tikai!) trakumu ar šo piedāvājumu viņš toreiz bija apliecinājis!

17.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:31

Jaunākās diskusijas