Mūziķis par notiekošo Latvijas politikā: Ir palikuši tikai šakāļu bari

tautaruna.lv 13.feb 2019
 
F64
Mūziķis un producents Kaspars Pudniks skarbi izteicies par notiekošo Latvijas politikā, raksta portāls "skaties.lv".

”Nu jau kādu brīdi par notiekošo var teikt, runājot līdzībās - jūs noteikti esat redzējuši dzīvnieku pasaules raidījumos, kā ietur maltīti dzīvnieku karalis lauva. Kad viņš paēdis, atlikušo medījuma miesu sāk plosīt šakāļu bars, izdvešot līdz kaulam nepatīkamas, īdzošas skaņas un plēšoties savā starpā.

Lūk, tieši tas pašlaik notiek Latvijas politikā, tikai nav neviena lauvas, pat tuvumā neredz. Ir palikuši tikai šakāļu bari, kuri apvienojušies bandās, kuras mums jāatpazīst pēc divu vai trīs burtu kombinācijām un nez kādu iemeslu dēļ jāuztic savas labklājības izlemšana, jo viņi, redz, ir ievēlēti un pārstāv tautas intereses.

Ja mazliet dziļāk paskatīsieties, tad nav nevienas bandas, kurā nebūtu kāds līdz ausīm sasmērējies biedrs vai biedre. Vienam krimināllieta, otram aizdomās turamā statuss, trešais melo, ka ausis kust, ceturtais pārstāv intereses, piektais tēlo idiotu, sestais par to visu mēģina uzrakstīt savā šakāļu avīzē atspoguļojumu tā, lai to varētu pārdot pensionāriem, un septītais ir mācītājs, kurš vakarā grēko, bet no rīta pats sev atlaiž grēkus, noskaitot pie altāra ”Mūsu Tēvs” septiņas reizes,” notikumus Latvijas politiskajā virtuvē novērojis Kaspars Pudniks.

Avots

Komentē 13

 
Anonīms
 

Taisnība! Un NAV arī pašas mūzikas. Tikai troksnis un pirdieni.

13.februāris 2019 Atbildēt

Labi teikts !

13.februāris 2019 Atbildēt

Kaspar, šakālisms mums turpinās jau no 90ajiem gadiem.. Saturiski jau pareizi spried, tā ir..

p.s.Starp citu,Rimševiča dēls neesi?-līdzība diezgan izteikta..

13.februāris 2019 Atbildēt

Skarba patiesība.

13.februāris 2019 Atbildēt

Hiēnas , kuri rij viens otru dēļ varas.Jo zodz cik gribi, neviens neko nedara, visi viena ķēde.Tikai latvijas tauta sprāgstiet nost.Var gāzt pilsētas varas-rīkot apvērsumus , ko iemācījušies NA no draugiem ukraiņu slepkavam, jo viņi tak bija Maidanā. Tauta atkal akla , saprotu nav ko vēlēt, tad vēliet kaut pašu velnu , bet ne bijušos , zināmos laupītājus. Viņi tak neieredz Latviešu tautu, da kur latviešu, citas tautas naido savā starpā.Ogre vispār valda MAFIJA, kuriem aizmugure cieta kā akmens , jo draugi saeimā un deputātos sēž. Visi to zin , pat prokuratūra izsecina ka kukuļošana bija, sods bija jāsamaksā, bet viens otru nopirka , salīga un vēl analfabētus ieliek augstos amatos. Kā var tā nīst Latviju.Un vēl baida ar Putinu duraku bars, domā ka Putins DURAKS un bruks Latvijā. Nu analfabēti, bet ak ne, tas tikai tautas iebaidīšanai.Ja Putins bruktu , tad Putinam būtu gals. Nu duraki, nu šakāļi.

13.februāris 2019 Atbildēt

jums nav pilns rublis....

13.februāris 2019 Atbildēt

Tev ir?

16.februāris 2019 Atbildēt

Kaspar 100 procenti Taisnība. Mēs iznīcinātu daudzus , ko vien ...

13.februāris 2019 Atbildēt

Nu gan trāpīts kā kulaks uz acs ,tik tas šakālisms velkas jau gadiem

13.februāris 2019 Atbildēt

Čau,dievānos pirdēji,nu ko sacepāties,ejiet un dariet,nevis diršiet!,nav laika?,tāpēc jau ir tāda valdība,jo tiem nav nozīmes no cik sāksies viņu atalgojums,galvenais izlīst un ar laiku iesist piķi,nu kā mentenē apmēram.

13.februāris 2019 Atbildēt

Teva vards ir dievānos pirdējs, kas DIRŠ. Pagaidām, kamēr IR, ko dirst.

16.februāris 2019 Atbildēt

Valdiba pati iznicina savu tautu.Tas ir GMOun E vielas partika,korupcija un zagsana valdibas limeni.Dara ko grib,jo nav kriminalpanta par tautas naudas izsaimniekosanu.Lejputrija deputatiem.Latvija ir 90000 veza slimnieki.Un katru gadu nak klat vel 12000 slimi ar vezi.Mums ir lielaka mirstiba un pasnavibu skaits eiropa.Praktiski valsts ir iznicinata.Kam tik mazaj valstij ka Latvija ir vajadzigi 100 liekezi,ko tauta baro.Kur ir palikusi musu patiesa briviba.

14.februāris 2019 Atbildēt

Tauta PATI SEVI iznīcina. Ne jau valdība var NĀVI apturēt.

16.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:04

Jaunākās diskusijas